Dudak dolguma bakabilir misiniz

Melek_kizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
690
381
27
Merhaba bugün dudak dolgusu yaptırdım. Suan tam 6. Saatin icindeyim gittikçe şişmeye başladı buz koyuyorum. Plastik cerrah doktoruna yaptırdım. Yalnız içime sinmeyen şeyler var. Asagi da görsel paylaşıyorum. Doktor sis inecek dedi buz koy dedi 0.9cc yaptirdim. İlk defa yaptırıyorum sanki üst dudağımı hafif gerdirdiğim de dudak çizgimle dolgu arasında çizgi belirmesi var gibi dolgu oraya toplanmış gibi sizcede öyle mi ve geçecek mi ? Yaptıran arkadaşlar bilgi verebilir misiniz

Eklentiler

• IMG_6268.jpeg
    IMG_6268.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 680
  • IMG_6267.jpeg
    IMG_6267.jpeg
    78,9 KB · Görüntüleme: 383
  • IMG_6266.jpeg
    IMG_6266.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 366
  • IMG_6172.jpeg
    IMG_6172.jpeg
    143,4 KB · Görüntüleme: 376
  • IMG_6261.jpeg
    IMG_6261.jpeg
    87,1 KB · Görüntüleme: 671
Ödem var iner zamanla bir hap vardı unuttum bende yaptırmıştım dolgu. Alerjik olabilir ama ilk günler böyle şiş olacak zaten. 1 haftada toparlar biraz. İlk yapılarında 1ml yapılıyor
Zaten inmeden hemen diğerini yaptırmayın. Ördek gibi olmasın önceki hali çok inceymiş çünkü. Bariz belli oluyor öyle dudaklar.

Ödem var iner zamanla bir hap vardı unuttum bende yaptırmıştım dolgu. Alerjik olabilir ama ilk günler böyle şiş olacak zaten. 1 haftada toparlar biraz. İlk yapılarında 1ml yapılıyor
Zaten inmeden hemen diğerini yaptırmayın. Ördek gibi olmasın önceki hali çok inceymiş çünkü. Bariz belli oluyor öyle dudaklar.
Çok teşekkür ederim yok pişman oldum keşke 1ml yerine 0.5cc yaptırsaydım kademeli şekilde çok çok fazla sis geliyo evet gerçekten dudaklarim cok ince ve küçüktü ondan galiba :KK43:

Çok teşekkür ederim yok pişman oldum keşke 1ml yerine 0.5cc yaptırsaydım kademeli şekilde çok çok fazla sis geliyo evet gerçekten dudaklarim cok ince ve küçüktü ondan galiba :KK43:

Rica ederim. Gözünüz başta hiç alışamaz. Kesinlikle kademeli olmalı katılıyorum. Oan hepsini yapsın istersiniz ama işte böyle
Eğer inmezse çok gözünüze batarsa erittirebiliyorlar korkmayın. Topaklanma riski de olmuyor az az yapınca. Daha inecek o. Ama işe öyle gitmek zor oluyor.

Çok güzel olacak iyi ki yaptırmışsınız. Benim her seferinde ilk üç gün ana haber bültenine çıkacak kadar şişiyor dudaklarım endişe etmeyin. Bol bol su içmeniz lazım. Doktorunuza danışarak yavaş yavaş masaja da başlasanız iyi olur ödem hafifledikten sonra. Bir aya oturuyor dudak dolgusu eminim az gelecek tekrar isteyeceksiniz ☺🥹 Güle güle kullanın

Çok güzel olacak iyi ki yaptırmışsınız. Benim her seferinde ilk üç gün ana haber bültenine çıkacak kadar şişiyor dudaklarım endişe etmeyin. Bol bol su içmeniz lazım. Doktorunuza danışarak yavaş yavaş masaja da başlasanız iyi olur ödem hafifledikten sonra. Bir aya oturuyor dudak dolgusu eminim az gelecek tekrar isteyeceksiniz ☺🥹 Güle güle kullanın
Yaa çok çok teşekkür ederim vallahi çok iyi geldi mesajınız 🥺 insallah pişman olmam ya suan o kadar pişmanım ki ne bok yedim de diyorum aşırı yapay geliyo ama inecek dedi doktor keşke inmeseydi diyeceksin dedi umarım öyle olur.

Çok teşekkür ederim yorum yazanlara. Benim gibi korkanlar varsa eğer korkmasın bugün ki ve eski dudağımın halini paylaşıyorum mutluyum gibi suan hala sis olsa da:)

Eklentiler

• photo-output.jpeg
    photo-output.jpeg
    42,6 KB · Görüntüleme: 625
X