Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynaktan sonraki halim

bende saçlarımı kaynak yaptırdım çıkarıp bikaç ay dinlendirip tekrar taktırdım çokta memnunum ama şu var halkalı kaynakta normal dökülen saçlar halkanın içinde kilitli kaldığı için çıkarılırken hepsi dökülüyor ve kendini kötü hissediyor insan .. ve o gürlüğe alışıldığı için sadec kendi saçınla kalınca kel kalmış gibi ve saçlarını güçsüz hissediyorsun..tamamen alışmakla alakalı ben bir zararını görmedim.

Aynı sekilde arkadasa katılıyorum çıkardığın zaman saçlarını çok seyrek hissediyorsun çünkü saçlar çıkıyor ve dökülüp sıkışan saçlarda çıkıyor kafan rahatlıyor azalıyor bu yüzden saçlar döküldü sanılıyor..

bende 3ay önce boncuk kaynak yaptırdım kızlar ama sakın denemeyin henüz kuaföre gdip bakım yaptırmadım ama yani herbanyodan sonra kaşıntısı dayanılacak gibi değil ve yıkanırken saçların hep yağlı kalıyor benim gibi doğallığı rahatlığı sevenlerdenseniz kesinlikle yaptırmayın derim

selam kızlar... bende 2014 senesinde kaynak yaptırdım..boncuk kaynak.. çokta memnunum..her saç tipine ve saç derisine her kaynak olmuyor.. boncuk keratin silikon.. bunları kuaföre danısmanız lazım.. ben kuaförümden çok memnun kaldım.. evet boncuk arası a saçlr sıkıstığı için çıkarırken dökülme oluyor fakat anlık bişey. tamamen kuaförün tecrübesiyle alakalı..halen kullanıyorum yaptırmak ısteyenler danısıp yaptırsın uzman olması şart kuaförün..

Arkadaşlar ben pek çok kuaförle konuştum mesleğim gereği ve şunları söyleyebilirim:Hergün saçlarımız zaten dökülür bunun 1 ay boyunca bi yere kenetlenmiş kaldığını düşünün ,ee sonuç itibariyle yoğun bi saç birikmesi olucak.Birde göz aşinalığı denen bişey var yani saç taktınız 6 ay yoğun gür saçınız var ,çıkarınca eski silik halini tabiki yadırgıcaksınız.Birde bunu alışkanlık haline getirmeden bir defalığa mahsus yapıldığında çokta etkisi olmucağını düşünüyorum.Fakat yinede başlı başına sağlıksız yöntem saç temizlenmiyor iyice ve hava almıyor.Kimse kaynak yaptırmasa daha iyi doğallık gibisi yok...

Arkadaşlar ben pek çok kuaförle konuştum mesleğim gereği ve şunları söyleyebilirim:Hergün saçlarımız zaten dökülür bunun 1 ay boyunca bi yere kenetlenmiş kaldığını düşünün ,ee sonuç itibariyle yoğun bi saç birikmesi olucak.Birde göz aşinalığı denen bişey var yani saç taktınız 6 ay yoğun gür saçınız var ,çıkarınca eski silik halini tabiki yadırgıcaksınız.Birde bunu alışkanlık haline getirmeden bir defalığa mahsus yapıldığında çokta etkisi olmucağını düşünüyorum.Fakat yinede başlı başına sağlıksız yöntem saç temizlenmiyor iyice ve hava almıyor.Kimse kaynak yaptırmasa daha iyi doğallık gibisi yok...

Arkadaşlar ben kaynak yaptırdım saçım o kadar çok döküldü ki zaten ince telli seyrekti şimdi daha kötü oldu ben bu kaynakları çıt çıt yaptırmak istiyorum fiyatı hakkında bilgisi olan var mı

Merhaba, kaynak saçların kalitesi nasıl bakılıyor bilginiz var mı? Bayramda saç takviyesi yapmayı düşünüyorum, ama korkularım var. Ayrıca kendi saçıma zarar vermek istemiyorum. Hem de boşuna masraf etmek istemiyorum) Az önce bir şey okudum kuaförün hatası yüzünden bir bayan çok acı çekmiş. Aynı duruma düşmeyi hiç istemiyorum.

Merhaba, kaynak saçların kalitesi nasıl bakılıyor bilginiz var mı? Bayramda saç takviyesi yapmayı düşünüyorum, ama korkularım var. Ayrıca kendi saçıma zarar vermek istemiyorum. Hem de boşuna masraf etmek istemiyorum) Az önce bir şey okudum kuaförün hatası yüzünden bir bayan çok acı çekmiş. Aynı duruma düşmeyi hiç istemiyorum.
Beni dinleyin!!! Kızım çok acı çekti Florya salonun da kaynak yaptıktan sonra. Kendi saçını tamamen maf oldu.. Sözüne göre iyi ve sağlıklı bir saç nakil edecekti fakat sonuç hiç iyi olmadı. 1 hafta geçmeden kaynak saçı döküldü kendi saçını ise yakmışlar. Sanki bedava yaptık- hiç de değil- 3700!! Paramızı geri isteyince de Murat bey ret etti. Dava açmak için avukat para ister. Para yı bir kenara bırak- sinirimiz zamanımız mahkeme ne kadar uzun olduğunu herkes bilir deme? Kim uğraşmak ister? Sırf onun için müşterilerini böyle davranıyor- ilk olay değil ki! Ama son olsun! Kızım karışmamamı rica etti ama sona kadar giderim!

Beni dinleyin!!! Kızım çok acı çekti Florya salonun da kaynak yaptıktan sonra. Kendi saçını tamamen maf oldu.. Sözüne göre iyi ve sağlıklı bir saç nakil edecekti fakat sonuç hiç iyi olmadı. 1 hafta geçmeden kaynak saçı döküldü kendi saçını ise yakmışlar. Sanki bedava yaptık- hiç de değil- 3700!! Paramızı geri isteyince de Murat bey ret etti. Dava açmak için avukat para ister. Para yı bir kenara bırak- sinirimiz zamanımız mahkeme ne kadar uzun olduğunu herkes bilir deme? Kim uğraşmak ister? Sırf onun için müşterilerini böyle davranıyor- ilk olay değil ki! Ama son olsun! Kızım karışmamamı rica etti ama sona kadar giderim!

image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 53
image.jpeg
image.jpeg

Kızlar size Anrium paris kuaförü siddetle tavsiye ederim.Arkadasim orada mikro kaynak yaptırdi ve cok memnun kaldı.sacların kalitesi cok iyi.Bu kuaför kesinlikle sentetik sac kullanmıyor.sizde arastırirsaniz bu kuaför hakkinda hicbir kötü yorum göremezsiniz.fotograflardan ve yorumlardan da göreceksiniz bütün müsteriler son derece memnun.Bende yaptirmak istiyorum.Arkadasimin saclari yakindan bakildiginda bile kaynak oldugu anlasilmiyor ve cok güzel,dogal duruyor.salonun cok müsterisi var randevuyu bile zor alabildim.

Tesaduf bu sayfayi gordum sac kaynak yaptirmak isteyen arkadaslar lutfen dikkatli okuyumuz kaynak denen madde keratin yada baska herneyse isimleri kimyasal ve zararli insan vucudunda bulunan maddeler falan diyolar. Fakat gercekden takilma ve cikartilma esnasinda kullanilan kimyasallar bir cesit zehir bana gore keratin denen uygulamada koku olayina dikkat edin cok agir kokusu vardir o kokuyu soluyoruz ve boylelikle alerji dermatit denen ust solunum yolunu etkiliyoruz. Yani egzama veya diger enfeksiyonlu hastaliklara bir cesitte zemin hazirliyoruz. Bir arkadasim ciddi sekilde aylarca tedavi gordu. Lutfen bu tarz seylerden uzak durun bu yapistici maddeler nedir ne degildir gercek den bilmiyoruz. Once saglik birakin saciniz kisa olsun az olsun kanaer ve deri hastaliklarina yol acan bu illetten uzak durun..

X