Göz Makyajı Kaşlarına jilet süren varmı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
alizade losyonm
navala kas kırpık losyonu
badem yagı hınt yagı karısımı
bunlar gıbı alternatıflerın var canım
sarımsak yagı da cok ıse yarıyor

liseye basladıgımda kaşlarımı jiletle almıstım arası cok acılmıstı sonra cuk uzun süre dokunmadım kaşlarım kalınlasıncada cımbızla sekil verdim bi daha jilet mi aslaa!bırak uzasın sonra da bi kuaförde düzelttir..

benim arkadasım qürleşsin diye yapmıştı. yarım kaşlıydı o. kaşları düzeldi ama çok zaman aldı. normal kaş olana kadar, göz kalemi sürüodu

1 eylül 2010 tarihinde kaşlarımı kazıdım.

Kaşlar çabuk uzamıyor, benimkiler 2 ayda ancak eski hallerine döndüler.

Kazıdığım günden itibaren, hint yağı, badem yağı ve zeytin yağı karışımı kullandım. Bu karışımı eski bir rimel kutusuna koydum, rimel fırçasıyla masaj yaparak sürdüm ve bunu her gün yaptım, yatmadan önce ve kalktığımda... Öğlenleyin de teflonda fındık ısıtıp onu sürdüm.

Kaşlarımın ters yönde, abuk sabuk yönlerde çıkması gibi bir sorunla karşılaşmadım, bu ya şanstı ya da kaşlarımı çıkış yönünde kazımamdan kaynaklanıyordu, bilemiiyorum.

Kaşlarımda seyrelme ve kıllarda incelme vardı. Sonuç umduğumdan daha iyi... Seyrelen yerlerde canlanmalar oldu, daha kalın ve koyu renkli kıllar çıktı... Olabildiğince uzunlar şu anda...

Ama iki ay boyunca... Kocaman güneş gözlükleri ya da çizme kaşlarla dolaştım. Her nimetin bir külfeti vardır derler...:82:

İşte bu eski halim...
eski.jpg

Bu da bugün çekildiğim bir fotoğraf
1.jpg

Son düzenleme:
sakın ha bencede yapma.. iki hafta fix gece sarımsak gündüz badem yağı sür gör bak nasıl gürleşiyo benimde çok inceydi bikaç haftaya kadar şuan gayet kalın mı kalın kaşlarım var :KK70:

benimde kaşlarım seyrek ama dediğini uygularsam eşim gece yanına almicak kokudan :KK70::KK70::KK70:

tamamını jiletlemedim ama alttaki ince tüylere sürdüm jileti başka bölgelerde kapkalın tüylere sebep olurken neden kaşlarda işe yaramadı anlamadım:KK69:

...konu başlığını okuduğumda anda ürktüm valla :KK53: :KK53: jileti ben başka yerime bile sürmezken sen yüzüme sürsem diyorsun :KK52: arkadaşım yapma sakın aman haa nolur nolmaz yüz bu... sen badem yağı kullan bak çoğu arkadaşımız sonuç almış inş. en kısa sürede istediğin gibi olur herşey :KK69::KK69:

Sakın kazımayın! Çok zor çıkıyorlar. Ben yapmıştım ve pişmanlıktan ölecektim nerdeyse çıkana kadar. Bi kalınlaşma da olmadı. Yazık oldu psikolojime resmen.

arkadaslar. ben 2 aydır bir kuaförde kaşlarımı aldırıyorum jilet de değil hatta usturayla alıyo. hayatımda hiç eşit gorunmeyen kaşlarımı eşitledi kadın valla.
süper kalınlaştı doldu. ve şekli manyak güzel oldu.
siz yapmayın da bunu iyi bilene yaptırın bence.

Ben 4-5 kasimin cikmayan yerlerinde denedim jilet olayini. Ama bir ise yaramadi. Kalinlasmiyor deli ediyor beni. Sac bakimi icin aldigim badem yagi, susam yagi ve yilan yagini sacima uygularken artik kasima da uygulamayi dusunuyorum.

uzman tv de bir güzellik uzmani söylemis jilet kullanin diye... Bende gecen hafta denedim kaslarimin alt kisimlarindan ve üst kisimlarindan jiletle aldim (kaslarimda hem cok bosluklar var hemde seklini degistirmek istiyorum) bugün aynada gördügüm görüntü fena degildi bir cok yer kalin kalin cikmisti ama arada ince olanlar var o yüzden tekrar edicem.

sen türkiyede yasiyorsun mutlaka kaslarini usturayla alicak birini bulabilirsin.Bence kendini riske atma (allah korusun kesersin kendini) incecik aldir kaslarini usturayla

Valla bende ise yariyor yanliz ufak bi problemim var :)))) evde Normal jilet yada ustura olmadigi icin alt kisimlari ve kas üstlerimi permatikle aldim :KK70: Bir magazada kaslar icin permatik görmüstüm ufak ince bisey onu almaya gidemedim henüz.Normal permatiklede kas oyuntusuna falan giremiyorum arada ince ince kaslar kaldi ama alabildiklerim kalin kalin cikiyor artik.

geceleri sarimsak sürüyorum gündüzleride badem yagi sürüyorum

sakın ha bencede yapma.. iki hafta fix gece sarımsak gündüz badem yağı sür gör bak nasıl gürleşiyo benimde çok inceydi bikaç haftaya kadar şuan gayet kalın mı kalın kaşlarım var :KK70:
Bende denicem...Kuaförün ağzından duymuştum bu fikri...Ama başka bi kuaförede sölemekte fayda var,bende sarımsağı ezip 1 gün boyunca has zeytinyağında bekletip sürüyorum,çok faydaı oldu ama jileti denemek istiyorum.Kaş küsmesinde,kaşların yeniden çıkması için jilet kullanan kuaförler varmış
:KK34:

ahh tatlım neden sıkıldın ki boyamaktan :) benim gür olmasına ragmen boyamadan cıkmam evden ..
lisedeyken bır arkadsım yapmıstı jilet olayını ama ılk baslarda cok ıgrenc gorunuyordu..sonra uzadı tabıı ama cıdden sonucu hatırlamıyorum :KK43: sadece jıletten sonrakı buyume evresı fenaydı:/

arkadaşım jileti aman diyim deneme
benim kaşlarım çok seyrekti araları hep boşluktu
gittim badem yağı aldım.sarımsağı ortadan ikiye bıçak olmadan ayırıp kaşlarıma sürdüm yarım saat sonra da badem yağı sürdüm şuan kaşlarım inanılmaz güzel herkes farkediyor:KK69:inan çok kısa bir sürede alırsın sonucu hatta badem yağını kirpiklerine bile sürebilirsin:87:

nasıl yani sarımsağı gece sürüp sabahmı yıkicaktık.ben sürdükten 5 dk sonra yıkıodum onun içinmi etki etmedi :d:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

nasıl yani sarımsağı gece sürüp sabahmı yıkicaktık.ben sürdükten 5 dk sonra yıkıodum onun içinmi etki etmedi :d:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

elinle 2 ye böl güzelce kaşlarına yedir yarım saat beklet kurur zaten badem yağını da sür güzelce tamamdır:KK39:

X