Göz Makyajı Kaşlarına jilet süren varmı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

minel78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
19
0
arkadaşlar aranızda kaşlarına hiç jilet süren varmı? varsa sonucu bana bildirin ya kaşlarım çok seyrek sürekli boyamak zorunda kalıyorum biraz gürleşmesini istiyorum bana yardımcı olun ltf

sakın yapma...kuzenim yaptı bu yaz kaşları seyrek ve çok ince tüy gibiydi...ama eskisinden beter oldu kıllar kalınlaştı evet... ama tıpkı jilet vurulan bacaktaki kıllar gibi oldu...enteresan şekiller aldı biri aşağı biri yukarı çıktı ...ben gözümle gördüm tavsiye etmiyorum...

canım gürleşmesini istiyosan badem yağı ve hint yağı sür... jilet de nesi?temelli mahvedersin. benimkiler de seyrek ama şikaetçi değilim. evden çıkmadan boş olan yerelere kalem sürüyorum bitiyo. hint yağını arkadaşlar kullanıyo.ondan biliyorum

sakın ha bencede yapma.. iki hafta fix gece sarımsak gündüz badem yağı sür gör bak nasıl gürleşiyo benimde çok inceydi bikaç haftaya kadar şuan gayet kalın mı kalın kaşlarım var :KK70:

sakııııııın..... asla böyle bi şey yapma. yaparsan çok üzülürsün. eciş bücüş bi şekil alır kaşın iğrenç olur. ya aktarda kaş için özel yağlar var senin karışım yapmana bile gerek yok ben aldım gayet memnunum bosphorus markası. bi tarafı kaş bi tarafı kirpik için. tam olarak hatırlamıyorum ama 20 liraydı. şu kadarını diyim en az 6 ay yeter bitmiyohihoyyyt kirpik için olan kısmıda güzeldi fakat ben hep gözüme kaçırdığım için vazgeçtim kullanmaktan. kirpiğimin azlığını maskarayla kapatabilirim ama gözüme bi zarar gelse çok kötü sonuçlar doğurabilir di mi. vazgeçtim o yüzden ama sen kullanabilirsen bi taşla 2 kuş vurabilirsin. bu ürün çok güzel tavsiye ederim. aktardan aldım bu arada.

kirpiklerimle ilgili bi sorunum yok ama kaşlarım biraz seyrek bende makyajla birlikte kaşlarıma kalem sürüyorum belli bile olmuyo ama işte makyajsızken biraz düzgün dursun istiyorum. önerileriniz için çok teşekkür ederim. badem yağı sürüyorum zaten her gün bide sarımsağı deniycem teşekkür ederim.

arkadaşlar aranızda kaşlarına hiç jilet süren varmı? varsa sonucu bana bildirin ya kaşlarım çok seyrek sürekli boyamak zorunda kalıyorum biraz gürleşmesini istiyorum bana yardımcı olun ltf

jilet sürmeni tavsiye etmem.sarımsak veya sarımsak yağı sürebilirsin.arkadaşlarında dediği gibi hint yağı ve tatlı badem yağıda diğer alternatifler...ama en etkilisinin sarımsak olduğu söylenir.ben daha önce 1-2 kere sarımsak sürmüştüm 15 dk sonra yıkamıştım pek etkili olmamıştı.ama öğrendim ki gece yatarken sürüp, sabah kaşlarını yıkayacakmışsın.bir hafta boyunca her gece sürüldüğünde çok etkili olduğunu söylüyorlar.bu akşamdan itibaren bende sarımsak sürmeye başlayıcam.sonucunu yazarım...

ben gecen sene jilet vurdum, faydasini da gordum.
Son birkac aydir stresten ellerimle yola yola azalttim kaslarimi. Okul ara tatile girince yine baslayacagim jilet vumaya. valla bende ise yaradi, tam istedigim sonuclari aldim, ben sahsen tavsiye ederim.
ha, jiletle birlikte arkadaslarin dedigi gibi sarimsak, zeytingayi, bademyagi filan da surdum; hepsi birden cok guzel sonuc verdiler.

bnde bundan bı ıkı yıl önce jiletlemıstım ve oralardan artık eskısı kdr tuy bıle cıkmadı hıc bı işe yaramadı jıletledıqım yerler öle duruo ...2 senedır:eek:klava:

Kaş küsermiş kızlar ya yapmayın öyle şeyler
Benim bir arkadaşımın ablası yapmıştı
Bir zamanlar yarım kaş modaydı ya kuyruğunu jiletlemiş,kız şimdi kalemle zor yapıyo kuyruğunu çok seyrelmiş kaşları aman diyim

Benim de kaşlarım seyrek ve de düşük..kavis var ama tuhaf bi kaş yapım var..ben de bir keresinde çok ucundan jilet sürmüştüm..çok az yaptığımdan kötü bişey olmadı ama tavsiye etmem..kaş kalemi işimi görüyor..ayrıca sarmısak işlemini bende uygulyacağım artık..mesela köse erkekler sakalına sürer sarmısağı..onlarda netice güzel oluyorsa kaşta hayli hayli olur..ama jiletlemeyin derim ben deyasakkelimekaydirigubbakcemile3

jiletle nasi kesiyosunuz kaslarinizi ne yonde?? ben de yapmayi dusuuyorum. kaslarim cok dokuluyo bu aralar. hicbir yag da ise yaramiyor daha da cok dokuyor. kas kalemi surunce de yine dokulyo. kasimi eller ellemez dokuluyo ozetle:KK43:((((

jiletle nasi kesiyosunuz kaslarinizi ne yonde?? ben de yapmayi dusuuyorum. kaslarim cok dokuluyo bu aralar. hicbir yag da ise yaramiyor daha da cok dokuyor. kas kalemi surunce de yine dokulyo. kasimi eller ellemez dokuluyo ozetle:KK43:((((

bir süre hiçbir şey yapmamayı deneyin. sonuçta cilt duyarsızlaşıyor, etki edecek şey de etki etmiyor artık.

ben jiletledim kaşlarımı gayette memnunum... daha doorusu 10 sene kadar önce kaşlarım küsmüştü. şu anda pelintys ürünlerini çıkartan leyla çabuk jiletleyerek küsen kaşlarımı geri çıkarttı. geçen sene kaş kıran oldum ve hala da ara ara kaşlarımda dökülmeler oluyo.. bende senede 2 kere fln jiletleyip kalınlaştırıorum.. daha doğrusu jilet değil de ustura kullanın ve bütün kaşınızdan ziyade ya sadece uç kısımlarını jiletleyin yarım kaş gibi yada usturayla üstten alttan incelterek traşlayın.. çünkü traşladıktan soora kaşın tamamen şekil alması 2 ayı fln buluyo bu sürede kalemle çizerek idare edilio ama bi arkadaşım hepsini jiletlemiş çok pişman olmuştu gerçi sonuçta çok güzel oldu kaş şekli... bu arada bi ufak ayrıntı da bu jiletleme işini yazdan çok kış aylarına denk getirmeye çalışın çünkü kaş boyaları yazın sıcakta akıyo ve siz farkedene kdr yarım kaş dolaşıyosunuzzz :)))

Ben ağustosun 2 sinde jiletledim sonuçlar
1- Sakın kıl tüy değil mi 1 haftaya uzar diye düşünmeyin çok geç çıkıyor. Bir hafta hiç uzamadı diyebilirim
2- Hepsi aynı anda uzamıyor. 3 hafta sonra kaşlarınız çıkıyor ama çok aralıklı çıkıyor. B en baya korktum eskisinden az çıktı diye
3- Neredeyse 6 hafta olacak hepsi çıktı diyebilirim ama eskisinden çok farklı değil. Kısacası ne faydası ne zararı oldu. Kaşsız gezdiğim günler yanıma kar kaldı :)

X