Göz Makyajı Kaşlarımın yarısı döküldü :( napıcamm? :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
merhaba kızlarr...kaşlarım eskiden çok gür ve kalındı, herkes boyayıp boyamadığımı soruyodu..ama yaklaşık 3 ay önce sol kaşım dökülmeye başladı.doktora gittim kan testi yaptrdı ama sonuçlarda bişi çıkmadı herşeyim normal.kaşlarıma baktı ve bana belirgin bi dökülme göremediğini söyledi:S :KK43: kaşlarım çok gür olduğundan olsa gerek farkedemedi..ondan 1 ay sonrada sağ kaşım dökülmeye başladı.günde en az 3-4, çoğu zaman 7-8 tüy dökülüyo..sabah yastığımda dökülmüş tüylerle karşılaşıyorum hep.yüzümü yıkarken elimde tüyler oluyo :KK43: iki kaşımın da yarısı döküldü çok seyrekleştiler ve uçlarda açılmalar var..sarımsak ve bademyağını denedm ama sonuç sıfır :KK43: ve en önemlisi de yeni tüy çıkmıyo:KK43:(( eskiden 2 gün kaşımı almasam hemen yeni tüyler çıkmış uzamış olurdu :KK43: şimdi sanki kalıcı epilasyon yaptrmışım gibi kaşımın hiçbiyernde tüy çıkmıyo.sanki vücut tüy üretimini durdurmuş gibi ve hazır tüyleri de beslemeyi kesmiş gibi :KK43: çevremdekiler stresten dökülebileceğini söylüyolar ama son zamanlarda öyle ağır bi stres yaşamadım, üzüldüğüm şeyler oldu ama atlattım.düzelirmi diye bakıyorum ama azalacağına iyice artıyo :KK43: napıcağımı bilmiyorum moralim çok bozuk..benm gbi bu dertten muzdarip insanlar varmı yada kaş dökülmesi yaşayıp bundan kurtulanlar nasıl kurtuldunuz nolur yardım edin :KK43:
Kaşların çıktı mı şuan ne durumdalar? Benzer problemi yaşıyorum da. Bi care buldun mu?

benim 15 yaşındayken ve bir de geçen sene kaşım dökülmüştü.ama öyle böyle değil.bildiğin ortada kaş yok.sadece baş kısmından 2 cm kadar ve sonrası yok..ilk dökülmemde doktorun verdiği ilaçla çıkmıştı ama geçen senekinde çok az çıktı.bende boş olan yerleri bi tavsiyeyle jiletledim.kıl tüy yok ortada ama jilet sürdüm.ve çıktı.neyseki seninki tamamen dökülmemiş bence başka bi doktora git ve ilaç yazsın sana faydasını göreceksin.bu arada kaşlarım herkes tarafından çok beğenilir o yüzden ben de nazara inanıyorum zaten doktorlar bişey çıkmayınca stres derler hep
Merhaba, ben de aynı problemi yaşıyorum da. Sadece jilet mi sürdünüz? Kaç defa sürdünüz? Ve ne kadar zamanda çıktı?

benim 15 yaşındayken ve bir de geçen sene kaşım dökülmüştü.ama öyle böyle değil.bildiğin ortada kaş yok.sadece baş kısmından 2 cm kadar ve sonrası yok..ilk dökülmemde doktorun verdiği ilaçla çıkmıştı ama geçen senekinde çok az çıktı.bende boş olan yerleri bi tavsiyeyle jiletledim.kıl tüy yok ortada ama jilet sürdüm.ve çıktı.neyseki seninki tamamen dökülmemiş bence başka bi doktora git ve ilaç yazsın sana faydasını göreceksin.bu arada kaşlarım herkes tarafından çok beğenilir o yüzden ben de nazara inanıyorum zaten doktorlar bişey çıkmayınca stres derler hep
Ne yöne doğru yapmıştın

Ben yaptım vi çıkıyor tekrardan dökülüyor o kadar pişmanım ki ysptığıma eski kaşlarımı arar oldum

X