Göz Makyajı Kaşlarımın yarısı döküldü :( napıcamm? :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

selmy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2011
24
0
merhaba kızlarr...kaşlarım eskiden çok gür ve kalındı, herkes boyayıp boyamadığımı soruyodu..ama yaklaşık 3 ay önce sol kaşım dökülmeye başladı.doktora gittim kan testi yaptrdı ama sonuçlarda bişi çıkmadı herşeyim normal.kaşlarıma baktı ve bana belirgin bi dökülme göremediğini söyledi:S :KK43: kaşlarım çok gür olduğundan olsa gerek farkedemedi..ondan 1 ay sonrada sağ kaşım dökülmeye başladı.günde en az 3-4, çoğu zaman 7-8 tüy dökülüyo..sabah yastığımda dökülmüş tüylerle karşılaşıyorum hep.yüzümü yıkarken elimde tüyler oluyo :KK43: iki kaşımın da yarısı döküldü çok seyrekleştiler ve uçlarda açılmalar var..sarımsak ve bademyağını denedm ama sonuç sıfır :KK43: ve en önemlisi de yeni tüy çıkmıyo:KK43:(( eskiden 2 gün kaşımı almasam hemen yeni tüyler çıkmış uzamış olurdu :KK43: şimdi sanki kalıcı epilasyon yaptrmışım gibi kaşımın hiçbiyernde tüy çıkmıyo.sanki vücut tüy üretimini durdurmuş gibi ve hazır tüyleri de beslemeyi kesmiş gibi :KK43: çevremdekiler stresten dökülebileceğini söylüyolar ama son zamanlarda öyle ağır bi stres yaşamadım, üzüldüğüm şeyler oldu ama atlattım.düzelirmi diye bakıyorum ama azalacağına iyice artıyo :KK43: napıcağımı bilmiyorum moralim çok bozuk..benm gbi bu dertten muzdarip insanlar varmı yada kaş dökülmesi yaşayıp bundan kurtulanlar nasıl kurtuldunuz nolur yardım edin :KK43:

kaş aldırmak için gittiğimde kuaförüm sarımsağı ikiye bölüm sürmemi önermişti denemekte fayda varr
:KK37:

Caanim oncelikle gecmis olsun benimde kaslarim kusmustu cok seyreklesmisti ve arkadsin dedigi gibi sarimsak surdum simdi baya bi kalin ve gur herkeste ayni etkiyi yaratmiyor demekki ama birde netten gordugum seyler var annemde onu denedi 1 hafta olmadan gurlesti kaslari. Kakao yagi hintyagi karisimi

nazara inanrımısın bilmem canım ama sana yüksek ihtimal nazar değmiş.. benimde aynı şey kirpiklerim için olur. nazar duası var onu oku her sabah. birde sarımsağı sürmeden önce o yeri biraz tahriş etmek gerekiyormuş bir kesele ondan sonra sürmeyi dene.. inşaallah faydasını görürsün :KK34:

benim 15 yaşındayken ve bir de geçen sene kaşım dökülmüştü.ama öyle böyle değil.bildiğin ortada kaş yok.sadece baş kısmından 2 cm kadar ve sonrası yok..ilk dökülmemde doktorun verdiği ilaçla çıkmıştı ama geçen senekinde çok az çıktı.bende boş olan yerleri bi tavsiyeyle jiletledim.kıl tüy yok ortada ama jilet sürdüm.ve çıktı.neyseki seninki tamamen dökülmemiş bence başka bi doktora git ve ilaç yazsın sana faydasını göreceksin.bu arada kaşlarım herkes tarafından çok beğenilir o yüzden ben de nazara inanıyorum zaten doktorlar bişey çıkmayınca stres derler hep

kaç dökülmesine en iyi çare sarmısak soy bi diş bıcakla kesmeden elinde böl ve kaş dökülen bölgeyi hafif sertçe sürrr demişti bi ğüzellik uzmanı bana zamanında

nilgün belgün geçenlerde derya baykala gelmişti onunda kaşı dökülüyormuş eczaneden akıllı molekül diye birşey almış sürmüş vee kaşlar yeniden çıkmış.

çok teşekkürlerr kızlar inş geçerr..bugün yine gittim ciltciye ve dökülmesi için görünürde bi sebep olmadığını söyledi ve badem yağıyla masaj yapmamı söyledi.sarımsak ve badem yağını tekrardan daha özenli bi şekilde denicem inş faydasını görürüm bu sefer.ve evet nazar değdiğini bende düşünmeye başladım canım herkes boyuyomusun diye soruyodu.okuyacam inş nazar ayetini de.hint yağını da denicem ztn battı balık yan gider :) jilet atmak bnm için şu anda uç bi tercih olur çünkü seyrek de olsa tüyler var ve jilet atarsam uzamaz diye korkuyorum :/ bu arada nilgün belgünün akıllı molekül dediği nasıl bişey ki acaba hiç duymadım

Bende ayni dertten yakiyorum sag kasim bitim noktasindan kavise kadar dokuldu bende burada okumustum sarimsak olayini uzadi ve rengi koyulasti. Sarimsak bittikten sonra tekrar denemedim. Bulsam kakao yagi ve badem yaginina deniycem.

kızlar benimde kaşlarım çok ince ve sol kaşım yok denilebilcek kadar az :S sarımsağın kaşa iyi geldiğini bende duymuştum. kullandım cidden çıkardı ama biçimsiz çıktı :s en iyisi doktora gitmek..

nilgün belgün geçenlerde derya baykala gelmişti onunda kaşı dökülüyormuş eczaneden akıllı molekül diye birşey almış sürmüş vee kaşlar yeniden çıkmış.

evet dün Saba Tümere konuktu bende duydum akıllı molekül dedi fakat kirpik için dedi.(kaş içinde dediyse duymadım)
belki faydası olur kaşada-bende kirpik içi denemeyi düşünüyorum bulabilirsem :)

evet dün Saba Tümere konuktu bende duydum akıllı molekül dedi fakat kirpik için dedi.(kaş içinde dediyse duymadım)
belki faydası olur kaşada-bende kirpik içi denemeyi düşünüyorum bulabilirsem :)

evet bende çok merak ediyorum bu ürünü kullanan varmı fiyatıda çok pahalı 200 TL civarındaymış

merhaba kızlarr...kaşlarım eskiden çok gür ve kalındı, herkes boyayıp boyamadığımı soruyodu..ama yaklaşık 3 ay önce sol kaşım dökülmeye başladı.doktora gittim kan testi yaptrdı ama sonuçlarda bişi çıkmadı herşeyim normal.kaşlarıma baktı ve bana belirgin bi dökülme göremediğini söyledi:S :KK43: kaşlarım çok gür olduğundan olsa gerek farkedemedi..ondan 1 ay sonrada sağ kaşım dökülmeye başladı.günde en az 3-4, çoğu zaman 7-8 tüy dökülüyo..sabah yastığımda dökülmüş tüylerle karşılaşıyorum hep.yüzümü yıkarken elimde tüyler oluyo :KK43: iki kaşımın da yarısı döküldü çok seyrekleştiler ve uçlarda açılmalar var..sarımsak ve bademyağını denedm ama sonuç sıfır :KK43: ve en önemlisi de yeni tüy çıkmıyo:KK43:(( eskiden 2 gün kaşımı almasam hemen yeni tüyler çıkmış uzamış olurdu :KK43: şimdi sanki kalıcı epilasyon yaptrmışım gibi kaşımın hiçbiyernde tüy çıkmıyo.sanki vücut tüy üretimini durdurmuş gibi ve hazır tüyleri de beslemeyi kesmiş gibi :KK43: çevremdekiler stresten dökülebileceğini söylüyolar ama son zamanlarda öyle ağır bi stres yaşamadım, üzüldüğüm şeyler oldu ama atlattım.düzelirmi diye bakıyorum ama azalacağına iyice artıyo :KK43: napıcağımı bilmiyorum moralim çok bozuk..benm gbi bu dertten muzdarip insanlar varmı yada kaş dökülmesi yaşayıp bundan kurtulanlar nasıl kurtuldunuz nolur yardım edin :KK43:
hindistan cevizi yagi cok guzel orjinal olmasina dikkat et

Bende şuan aynı problemi yaşıyorum.. Acaba instagram adresin falan var mı iletişime geçsek?

X