kas altı meme silikonu sürecim

Doktorun verdiği vitamin enfla C ananas özü de içeriyormuş, az önce araştırdım ve bütün estetik ve kozmetik müdahalelerden sonra özellikle şişlik, morluklar için veriliyormuş.
İstersen eczaneye veya doktoruna sorabilirsin, faydası olacaksa alırsın
tamam kesinlikle alacagim cunku benim cok ihtiyacim war cokk tesekkur ederim

Çok geçmiş olsun💖 27. gündem bildiriyorum😍her geçen gün daha iyi hissedeceksiniz. İlk günler sanki hiç geçmeyecek gibiydi fakat şuan çok iyiyim. 15.günden itibaren dikişlerime sarı kantaron yağı sürüyorum. Şişlerim baya indi fakat hala dokununca taş gibiler. İlk günler ağzıma girecek gibiydiler😂 ameliyat sonrası sabır isteyen bir süreç.
Ayy bu yorum beni çok rahatlattı😅 ben özellikle küçük taktırdım çok bombeli durmasın diye ama ağzımdalar resmen doktorum da zamanla oturacağını söyledi ama yüne de insan yaşayan birinden duyunca daha rahat oluyor. Bir de çalışıyorsanız işe hangi günlerde dönebildiniz çok zorlandınız mı?

Ne kadar fark var gerçekten 😦 siz de dikleştilerme + büyütme mi oldunuz?
hayir benim sadece silikon diklestirme yok hastane cok pahali sanirim doktorumda bazi tv programlarina cikan birisi biraz ad duyulunca pahali oluyor fakat guvendigim bir doktor naturel anlayisi gelismis

Bana da onu verdi ama vitamin olarak biliyordum, C takviyesi var ya, ödeme de iyi geliyormuş demek
Eşim de içti ondan vitamin diye, bi de diyor inşallah kadınlara özel bir şey değildir bu içiyorum ama tüylerim falan dökülmesin😂
Hem C vitamini içeriyor hem de morluk ve ödem için ananas özü içeriyormuş. Hastaneden çıkarken hemşire, kanama riskine karşı bitki çayı içme ananas tüket demişti. ananasın kendisini yedim, kabuğunu da kaynatıp içtim. 5.gün konrtolde doktorum enfla C yi önerince hemen aldım çünkü ananası bile zor yiyordum midem hep bulanıyırdu.

:)) karin bolgesi sis ve sert oldu benim ellerim ilk gun hastanede balon gibiydi onlar indi neyse birde gogus ortasinda bastirara elinizi ileri geri gezdirin patlayan seker gibi ses cikiyordu benim:))) odem yuzunden ve ameliyat sirasinda hava girdigi icin icimize bu olurmus
Aaaaa süper benzetme olmuş😂😍gerçekten patlayan şeker gibi ses çıkıyordu🙊 içim tuhaf oluyıordu dokundukça çok şükür şuan hepsi geçti. Hatta şişler inince boyutu biraz küçülüyor.

kas ustu mu oldunuz acaba ben kas alti belki ondan farkediyordur bilmiyorum onceki goguslerim daa bi iidi sanki:)))
Kas altı 400 cc yuvarlak takıldı. Zamanla şekli daha da güzel olacaktır. İlk başlarda benim de üst kısımlar çok şişti, ağzıma girecek diyordum😂şuan şişlerim indi.

Kas altı 400 cc yuvarlak takıldı. Zamanla şekli daha da güzel olacaktır. İlk başlarda benim de üst kısımlar çok şişti, ağzıma girecek diyordum😂şuan şişlerim indi.
bende artik bir anormallik war saniyordum ozaman cok endise etmemeliyim

Aaaaa süper benzetme olmuş😂😍gerçekten patlayan şeker gibi ses çıkıyordu🙊 içim tuhaf oluyıordu dokundukça çok şükür şuan hepsi geçti. Hatta şişler inince boyutu biraz küçülüyor.
ewet cok ilgincti😂 benim zaten kucuk sadece yukarilar asiri sis sekli tuhaf sekli guzellessinde kuculmeyi cok takmicam:)

Vücuttaki ödemler ne zaman geçer acaba resmen belim genişledi basenlerim geri çıktı 59 kiloyla girdim şu an 64 çıkıyorum tartıda:/

Hem C vitamini içeriyor hem de morluk ve ödem için ananas özü içeriyormuş. Hastaneden çıkarken hemşire, kanama riskine karşı bitki çayı içme ananas tüket demişti. ananasın kendisini yedim, kabuğunu da kaynatıp içtim. 5.gün konrtolde doktorum enfla C yi önerince hemen aldım çünkü ananası bile zor yiyordum midem hep bulanıyırdu.
Ben de araştırdım dün, aynen bunları öğrendim.
Evde ananas da vardı, dün onu da yemiştim
Ama bir tane yazmış benim doktorum, iki mi içsem, ki yazıyor üstünde

Vücuttaki ödemler ne zaman geçer acaba resmen belim genişledi basenlerim geri çıktı 59 kiloyla girdim şu an 64 çıkıyorum tartıda:/
Aynen ben de 56,4 ile ameliyata girmiştim.
Dün tam 60 çıktım ve resmen vücut hatlarım bozuldu.
Üst tarafı düzelttik, altı bozduk şimdi de diyorum kendi kendime😅
Hatta o kadar çirkin göründüm ki gözüme ya diyorum, ben meme yaptırınca doyumsuz mu oldum, benim alt kısmı neden bu kadar tuhaf görünüyor gözüme..
Ödemse geçer o zaman çok takmayalım

Ben de araştırdım dün, aynen bunları öğrendim.
Evde ananas da vardı, dün onu da yemiştim
Ama bir tane yazmış benim doktorum, iki mi içsem, ki yazıyor üstünde
Doktorum günde 2 tane içebilirsin demişti, ödenlerim hemen gitsin diye 10 gün sabah akşam içtim😅 sonrasında günde bire düşürdüm.

Benim 2 haftayı buldu🙊 Bol su içip Enfla C kullanmama rağmen 😅 tabi benim kombine ameliyat olduğu için 3,5 saat sürdü, narkozu atmam da o yüzden uzun sürmüş olabilir.

Doktorum günde 2 tane içebilirsin demişti, ödenlerim hemen gitsin diye 10 gün sabah akşam içtim😅 sonrasında günde bire düşürdüm.

Benim 2 haftayı buldu🙊 Bol su içip Enfla C kullanmama rağmen 😅 tabi benim kombine ameliyat olduğu için 3,5 saat sürdü, narkozu atmam da o yüzden uzun sürmüş olabilir.
Ben de bugün iki alacağım enfla C'yi ve dünden beri sürekli su içiyorum, sık sık idrara çıkıyorum.
Bel, kalça, karın, bacak sanki dalgalanmış, dolmuş gibi, hiç hoşuma gitmedi

Ben de bugün iki alacağım enfla C'yi ve dünden beri sürekli su içiyorum, sık sık idrara çıkıyorum.
Bel, kalça, karın, bacak sanki dalgalanmış, dolmuş gibi, hiç hoşuma gitmedi
Ay benim de öyle gerçekten özellikle belime sanki biri su doldurmuş gibi şişmiş belim incecikti, enfla-c bana da yazdı doktorum günde 2 tane alıyorum memeler güzel oldu olmasına ama ödemlerden sevinemiyor insan😄

Ay benim de öyle gerçekten özellikle belime sanki biri su doldurmuş gibi şişmiş belim incecikti, enfla-c bana da yazdı doktorum günde 2 tane alıyorum memeler güzel oldu olmasına ama ödemlerden sevinemiyor insan😄
İşte üstü hallettik, altı mahvettik😂

Dün gece banyo yaptım, eşim yardım etti.
Karnımı görmesin diye arkamı dönüyorum, kalçadaki yumuşaklık anlaşılmasın diye kalçamı dışarı doğru veriyorum.
Napıyorsun ya düz dursana diyor adam😂
Böyle daha rahat su tutarsın sandım diyorum, yok dik dur diyor🤣
Ay rezil olduk🤣

Ben de perşembe oldum.
Bende dren yoktu, ilk gün gerginlik hissi dışında ağrım olmadı.
Hastane çıkışı dışarda yemek yedik, orda mı yoruldum yoksa serum etkileri geçti diye mi bilmiyorum, eve gelince baya kötü oldum.
Sabah iyiydim.
Cumartesi yine oğlum için dışarı çıkmak zorunda kaldım.
Sadece bugün tamamen evdeyim
Genel bir şişlik var bende de ve sadece bugün hiç ağrı kesici almadım
Gecmis olsun bende cuma gunu oldum agri sizi yok bende ameliyat sonrasi 8 saat yol geldim o beni biraz zorladi sadece. Suan sadece baticon ve teramicin ile pansuman yapip vazelinliyorum bunlari gunde 1 olarak uyguluyorum size de oyle mi dedi doktorunuz? Bandajlarim halen duruyor 3 hafta sonra cikacak demisti :KK43:(

Teşekkür ederim, evet yedek bant verdi doktor, iki çeşit bantlar; ıslanırsa mutlaka içe bunu, dışa bunu değiştiriyorsunuz dedi.
Benim 2.gun banyo yapmami soyledi ve bantlarida 3 hafta asla ellememem gerektigini soyledi bantlarin ustunden baticon ve teramisin uyguluyorum

Arkadaşlar Bugün drenleri çıkarmaya gittim ama çıkarmadı doktorum halen sıvı geliyor diye yarın fotoğrafını istedi ona göre tekrar çağıracak sizin direnler ne zaman çıkarıldı?

X