kas altı meme silikonu sürecim

Kızlar ben de perşembe günü ameliyat oldum. Kasaltı 280 cc arion marka. Hala acı çekiyorum bazıları bir günde taburcu olup işlerine dönüyormuş çok endişeleniyorum o yüzden. Bir de diren çıktıktan sonra göğüslerinizde hassasiyet ve ağrı oldu mu?
Benim drenleri yarın çıkaracak doktorum şu an evde yatıyorum, tuvalete gidebiliyorum kendim zaten dün de bugün de tektim refakatçim gitmek zorundaydı, evde de basit şeyleri yapabiliyorum ama dün memedeki kesikler sızlarken bugün ağrı daha çok göğüs kafesime baskı yaptı, doktorun verdiği ilaçları içtim inşallah bayrama kadar günlük yaşama dönebiliriz ❤️

Benim drenleri yarın çıkaracak doktorum şu an evde yatıyorum, tuvalete gidebiliyorum kendim zaten dün de bugün de tektim refakatçim gitmek zorundaydı, evde de basit şeyleri yapabiliyorum ama dün memedeki kesikler sızlarken bugün ağrı daha çok göğüs kafesime baskı yaptı, doktorun verdiği ilaçları içtim inşallah bayrama kadar günlük yaşama dönebiliriz ❤️
Benim o baskı ve sanki nabız hızlanması mı desem, kalbimi daha çok hissetme mi, dün oldu.
Bugün yok çok şükür

Geçmiş olsun❤️ kızlar bu arada siz ne kadara oldunuz ameliyatı
55 ve ,62 bin olarak iki ayrı hastane fiyatı verildi bana, yanımda refakatçi olmayacağı için 62 bin olanı tercih ettim.
Hemşire bakımı ve diğer tüm imkanlar çok iyiydi.

55 ve ,62 bin olarak iki ayrı hastane fiyatı verildi bana, yanımda refakatçi olmayacağı için 62 bin olanı tercih ettim.
Hemşire bakımı ve diğer tüm imkanlar çok iyiydi.
Aaa çok iyiymiş nerde oldunuz peki hangi şehir? Ben istanbulda 85bine oldum ki orası bile sorduğum birkaç yer arasında en uygunuydu

Aaa çok iyiymiş nerde oldunuz peki hangi şehir? Ben istanbulda 85bine oldum ki orası bile sorduğum birkaç yer arasında en uygunuydu
Kadıköy Caddebostan'da kliniği olan plastik cerrah doçent bir bayan doktor, Medicana ve Acıbadem ile çalıştığını söyledi.
Acıbadem'de yaptırdım

Lüks otelden bile daha iyiydi odası, banyosu, gelip giden çalışanların davranışı yani ben çok memnun kaldım

Lüks otelden bile daha iyiydi odası, banyosu, gelip giden çalışanların davranışı yani ben çok memnun kaldı
Kadıköy Caddebostan'da kliniği olan plastik cerrah doçent bir bayan doktor, Medicana ve Acıbadem ile çalıştığını söyledi.
Acıbadem'de yaptı
Acıbadem'de yaptırdım
Ben de Medicalpark Gaziosmanpaşa’da yaptırdım refakatçim yok diye evime yakın olsun istedim dikleştilerme ve implant oldum, izler için ilerde yine yazarım buraya muhtemelen😄

Çok geçmiş olsun💖 27. gündem bildiriyorum😍her geçen gün daha iyi hissedeceksiniz. İlk günler sanki hiç geçmeyecek gibiydi fakat şuan çok iyiyim. 15.günden itibaren dikişlerime sarı kantaron yağı sürüyorum. Şişlerim baya indi fakat hala dokununca taş gibiler. İlk günler ağzıma girecek gibiydiler😂 ameliyat sonrası sabır isteyen bir süreç.

Çok geçmiş olsun💖 27. gündem bildiriyorum😍her geçen gün daha iyi hissedeceksiniz. İlk günler sanki hiç geçmeyecek gibiydi fakat şuan çok iyiyim. 15.günden itibaren dikişlerime sarı kantaron yağı sürüyorum. Şişlerim baya indi fakat hala dokununca taş gibiler. İlk günler ağzıma girecek gibiydiler😂 ameliyat sonrası sabır isteyen bir süreç.
merhaba gecmis olsun, size birsey sormak istiyorum goguslerim yuvarlak durmuyor sekli bir tuhaf ustleri asiri siskin alt taraflar dikis yerleri yuvarlak hatli ama ustlerden dolayi bir tuhaflar sizinde oylemiydi bu ortalama nezaman degismeye basliyor

Ah gelse bize de o 27. Günler😊 şu anda her yönden normal hayatınıza döndünüz değil mi ama hala korse sütyen çıkmamıştır

Kızlar ben bu sabah taburcu oldum evde az önce tartıldım veee 4 kilo fazla çıktım bu normal mi sizce sizin nasıl oldu bir de çişim gelmiyor hiç dünden beri yani su da içtim epey ama gelmedi halen 😯
odem olmasi cok normal, bende 2.5 kilo fazla ciktim tabiii bir de silikon agirliklarini da isin icine katmak lazim nerdeyse 300 cc lik iki silikon 600 gram farkediyor:))

merhaba gecmis olsun, size birsey sormak istiyorum goguslerim yuvarlak durmuyor sekli bir tuhaf ustleri asiri siskin alt taraflar dikis yerleri yuvarlak hatli ama ustlerden dolayi bir tuhaflar sizinde oylemiydi bu ortalama nezaman degismeye basliyor
Benim ilk günden beri şekli topa benziyor😅 sanki topu ikiye kesmişler, birini sağa birini sola koymuşlar gibi🙊

odem olmasi cok normal, bende 2.5 kilo fazla ciktim tabiii bir de silikon agirliklarini da isin icine katmak lazim nerdeyse 300 cc lik iki silikon 600 gram farkediyor:))
Aynen bana da oğlum dedi, e bu kilo farkında silikonların da etkisi vardır diye😅 hiç aklıma gelmemişti dedim😂
Ben de 2.5 kilo kadar fazla çıktım

Belki silikon markası da farkediyordur.
Benim doktorum motiva full kullandı.
Daha farklı silikonların fiyatı yüksek olabilir
bende motiva ergonomix oldum, fakat yilbasindan sonra hastane ucretleri cok artmis. en pahali silikon poliytech b lite diye bir model ki ona kasim ayinda bile 95 bin tl diyorlardi. simdi motivaya neredeyse okadar para verdik

X