Karın germe sonrası ne zaman dik yürüdünüz?

hulyaedaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
40
12
33
Merhabalar bir hafta önce karın germe ameliyatı oldum. Normalde söylenen bir hafta sonra yavaş yavaş dik yuruyebilirsinizdi ama gerçekler hiçte öyle değilmiş. Asla diklesemiyorum eğik yürüyorum ve üst karnımda kaslarimda sertleşme hissediyorum alt karnım beni çekiyor aşağı doğru 😢 ne olacak bu şekilde var mı rahatlama yöntemi tavsiye edebileceğiniz? Sizler kaç günde dik yürüdünüz? Yatıyorum tüm gün oturmak uzun yürümek imkansız şuan için

Merhabalar bir hafta önce karın germe ameliyatı oldum. Normalde söylenen bir hafta sonra yavaş yavaş dik yuruyebilirsinizdi ama gerçekler hiçte öyle değilmiş. Asla diklesemiyorum eğik yürüyorum ve üst karnımda kaslarimda sertleşme hissediyorum alt karnım beni çekiyor aşağı doğru 😢 ne olacak bu şekilde var mı rahatlama yöntemi tavsiye edebileceğiniz? Sizler kaç günde dik yürüdünüz? Yatıyorum tüm gün oturmak uzun yürümek imkansız şuan için
Merhaba acele etmeyin.Bende çok panik oldum hatta fizyoterapist falan gittim ditklesemiycem diye.1.ayda biranda dimdik oldum.Korkmayin geçecek akışına birakin

Geçmiş olsun şuan nasılsınız ?benimde ameliyat sonrası 7. Günüm belimden aşağısında ödemlerim çok rahatsız edici ne zaman düzeldiniz ? Ben ne zaman düzeleceğim :KK43::KK43:

Selamlar 29. Günde dik yürümeye başladım. Şuan 33. günümdeyim. Hiç olmayacak gibi hissediyor insan ama sizin daha yeni. Az daha sabır.

Tam 25 gün sonra dik yürümeye basladım

Geçmiş olsun şuan nasılsınız ?benimde ameliyat sonrası 7. Günüm belimden aşağısında ödemlerim çok rahatsız edici ne zaman düzeldiniz ? Ben ne zaman düzeleceğim :KK43::KK43:
Merhaba bir ayım doldugu gün dik yürümeye başladım şuan ikinci ayım . Odemler azaliyor ama biraz daha sabır 15 gün sonra kendinizi daha iyi hissedersiniz . Benim bol gözyaşları ile geçti bu sürecim çok zor bir ameliyatmıs 😄😄

Merhaba bir ayım doldugu gün dik yürümeye başladım şuan ikinci ayım . Odemler azaliyor ama biraz daha sabır 15 gün sonra kendinizi daha iyi hissedersiniz . Benim bol gözyaşları ile geçti bu sürecim çok zor bir ameliyatmıs 😄😄
Merhaba :KK54:gerçekten öyleymiş zor bir süreçmiş ve uzun sabır istiyor bolca buna şükür zor kısmı atlattığıma inanıyorum
Size de geçmiş olsun yeni vücudunuzun tadını çıkarın inş

Kendinizi asla zorlamayın. Ben 05.01.2024 tam karın germe ve lipo oldum, 2 hafta sonra yavaş yavaş açılmaya başladı vücut, hiç zorlamadım, bugün 19 gün ve dik yürüyebiliyorum ama belirli zaman , sonra dikilen kaslar çekmeye başlıyor, hemen uzanıyorum. Bu zor bir ameliyat, iyileşme süreci olacak tabi, kendinize zaman verin

X