Karın germe sonrası iz kalmaması için

evet ödemlerim gitti ama beklediğim sonucu alamadım. hala göbeğim duruyor şiş. ve oturunca iki kat oluyor.. başarısız bir ameliyat oldu benım ki.. ( kantoron yağını güvendiğiniz bir aktardan alabilirsiniz . dikişlerinize bastırmadan hafif masaj harekerleriyle yedirin ) geçmiş olsun
Benim lipo ile birlikte yapıldı daha çok çatlak sikayeti ile yaptrdm fakat %100 gitmemis catlaklar yanlarda ve dikise yakn kalms biraz görnce moralim bozuldu yeni oldu sandm fakat eski catlaklarms daha fazla kesilemezmis 🤦‍♀️gören dr. Ve hemsireler cok temiz olmus diyorlar ama onlara göre temiz ne anlamda bilemedim bekleyip sonuca bakcaz

gobegi eger lipo yapmadan sadece gerdirme yaptiysa ondan olmustur lipo olmadimi

Benim lipo ile birlikte yapıldı daha çok çatlak sikayeti ile yaptrdm fakat %100 gitmemis catlaklar yanlarda ve dikise yakn kalms biraz görnce moralim bozuldu yeni oldu sandm fakat eski catlaklarms daha fazla kesilemezmis 🤦‍♀️gören dr. Ve hemsireler cok temiz olmus diyorlar ama onlara göre temiz ne anlamda bilemedim bekleyip sonuca bakcaz

benim durumum içler acısı. normalde ameliyat öncesi çizim yaparken ne istediğimi ve ne istemediğimi doktora anlattım. o da tamam tabi tabi diyerek çizdi etti vucudumu.. ama sonuç inanılmaz kötü. vucudumda hiçbir yerime lıpo uygulamamış. sadece fazladan deriyi kesip çamaşır diker gibi dikmiş bırakmış. hala izler düzelmedi bir de..

temiz olmuş dedikleri dikişlerdir. dediğim gibi benimkiler rezil haldeler..

benim durumum içler acısı. normalde ameliyat öncesi çizim yaparken ne istediğimi ve ne istemediğimi doktora anlattım. o da tamam tabi tabi diyerek çizdi etti vucudumu.. ama sonuç inanılmaz kötü. vucudumda hiçbir yerime lıpo uygulamamış. sadece fazladan deriyi kesip çamaşır diker gibi dikmiş bırakmış. hala izler düzelmedi bir de..

temiz olmuş dedikleri dikişlerdir. dediğim gibi benimkiler rezil haldeler..
bana ozelden resim atar misiniz bazen bize hersey kotu geliyo ama disardan bakanlar iyi dio bende atarim foto ustereeniz

özelden fotoğraf attım. keşke iyi durumda olsaydım da ben kötü göruyor olsaydım :)) malesef revizyon için bile düzelmez dendi bazı bölgeler için farklı doktor.

özelden fotoğraf attım. keşke iyi durumda olsaydım da ben kötü göruyor olsaydım :)) malesef revizyon için bile düzelmez dendi bazı bölgeler için farklı doktor.
Ben de liposuction ve karın germe istiyorum. Antalya'da yaptıracağım. Sonuç kötü olursa diye ben de endişe ediyorum. Özelden fotoğraf atabilir misiniz?

Ben de liposuction ve karın germe istiyorum. Antalya'da yaptıracağım. Sonuç kötü olursa diye ben de endişe ediyorum. Özelden fotoğraf atabilir misiniz?

çok büyük bir sarkma ve yağ dokusu yoksa olmanızı asla tavsiye etmiyorum.. eğer illa olacağım diyorsanız doktorunuzun hastalarının 1 yıl sonra ki hallerine göre değerlendirin.. ameliyat masasında ki öncesi sonrasılar pek te doğruyu yansıtmıyor.

size atacağım bir fotoğraf yok siz daha ameliyat bile olmamışsınız.

Merhaba ben karın germe ve lipo yaptrdm yan simitler ve basen bölgesine bugün 11. Günüm pansumana gittim direnim çıkarıldı. Su geçirmez bant yapstrldı pansumanda duş almam icin sonrasında diren yeri haric diger bantları acabilirsin dedi pansumanımı yapan hemsire benim dr.um ve hemsirem bayram tatiline cktkları icin farklı bir hemsire ilgilendi. Dus aldm ilkkez ve dedigi gibi diren bölgesi haric diger kesi yerlerini kapamadm gazlı bez koyup üzerine korsemi giyindim.arastrdm biraz bazı yazlarda 6 haftaya kadar bantli kalması iyi demisler iz kalmamasi icin.baska bir yazıda kremler önermisler kafam cok karıstı bu amaliyatı olan arkadaşlarım sizin süreciniz nasldı ne kadar süre sonra bantlar acldı ve hangi kremi uyguladnz deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ? Ben drumdan cok memnunum gören dr ve hemsireler cok temiz olmus diyorlar tabi ben bu hali ile anlamyorum sanrm zamanla belli olacak
Ben olali 4 sene falan oldu ama hic bant kullanmamistim. Doktor oyle bise demedi. Sadece korse kullandim

Çoook teşekkür ederim hemşirem scarex sürebilirsin dedi. Ama diger forumlarda okudum cogu arkadasmzn dikis yerlerinde aclma olmus benim bandajlar cktı aclma olurmu diye de korkuyorum küçük cocugum var. Biraz zorlanyorm haliyle😥
Cok geçmiş olsun bende olmayı düşünüyorum ancak xalistigimdan çekiniyorum ne zaman günlük işlerinizi yapabilecek duruma geliyorsunuz dr istanbulda mi

Geçmiş olsun tekrardan kaç kilo ile ameliyat girmiştiniz merak ettim lipo yapılmadığına göre yag oranıniz mi düşüktü acaba, dr neye göre karar veriyor lipo olup olmayacağına bende kisin olmayı düşünüyorum ancak çekiniyorum.hangi dr ameliyat olmuşsunuz,istanbulda dr arayışı icindeyim

Geçmiş olsun tekrardan kaç kilo ile ameliyat girmiştiniz merak ettim lipo yapılmadığına göre yag oranıniz mi düşüktü acaba, dr neye göre karar veriyor lipo olup olmayacağına bende kisin olmayı düşünüyorum ancak çekiniyorum.hangi dr ameliyat olmuşsunuz,istanbulda dr arayışı icindeyim

teşekkürler. hayır yağ oranım vucuduma göre fazlaydı. hala aynı yağlar duruyor zaten. + yamuk dikiş ileri hediyesi oldu.
ben daha sonra devlette ki plastik cerrahına gittim kontrole . bana normalde bu ameliyatların lipo olmada yapılmadığını anlattı. lipo olmadan deri toplandığında işte ben de oluşan görüntü oluyormuş. benim önerebileceğim bir dr yok malesef.

Cok geçmiş olsun bende olmayı düşünüyorum ancak xalistigimdan çekiniyorum ne zaman günlük işlerinizi yapabilecek duruma geliyorsunuz dr

Cok geçmiş olsun bende olmayı düşünüyorum ancak xalistigimdan çekiniyorum ne zaman günlük işlerinizi yapabilecek duruma geliyorsunuz dr istanbulda mi
Ne is yaptgnz önemli aslnda.hastaneden yürüyerek çıkyorsunuz evde de yürüyebilirsiniz ama ilk bir hafta uzanarak dinlenme önemli yani sonrasnda doktorunuza danısarak eger yorucu degil ise isiniz calısabilirsiniz dikkat ederek. Benim 2.5 yasnda oglum var ben daha cok calsyormdur 😂🤣

Benim dr.um istanbulda özelden yazn isterseniz yönlendirebilirim
teşekkürler. hayır yağ oranım vucuduma göre fazlaydı. hala aynı yağlar duruyor zaten. + yamuk dikiş ileri hediyesi oldu.
ben daha sonra devlette ki plastik cerrahına gittim kontrole . bana normalde bu ameliyatların lipo olmada yapılmadığını anlattı. lipo olmadan deri toplandığında işte ben de oluşan görüntü oluyormuş. benim önerebileceğim bir dr yok malesef.
Özelden resim atabilirmisiniz benimde bazı görntüler hosuma gitmiyor bende gönderirim isterseniz

Kızlaaaaar deli gibi kaşınıyoruuummmm karın bölgem deli gibi kaşınıyooorrrr bu durumu yaşayan varmı? Yaşayan varsa ne yaptınız rahatlamak icin delircemmmm

3 gün sonra 1 ay olacak ama bugün deli gibi kasınıyorum dr.uma yazdm dermovate pomad yazms . Esim simdi nöbetci eczanede alıyor insallah iyi gelir 🙏
yaraların ıyılesmedı dıyolar kasınmasınabenımde korsenın ıcınde kasınıyodu bır ara ara ara cıkartıp masaj yapar gıbı kasıyodum ozellıkle lıpo olan yerler daha cok kasınıyo sızınde oyle mı amelıyat ızlerı cok hıssıx oldugu ıcın anlamıuorım bıle

X