Karın germe oldum 2023

derebrumus

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2020
9
8
31
Arkadaslar merhaba karın germe ve lıpo oldum dogum sonrası alt karnım inanılmaz sarkmıs ve catlaktı bu konuyu acmamın sebebı olan arkadaslardan destek almak istiyorum inanılmaz şişlik var karın bölgemde ve göbek deliğimde ağrı var göbek deliği agrısı normal mi 8. Günümdeyim… karnımın şişliği gecınce oyle sarkık durur dıye ödüm kopuyor..

Bende karın germe ve lipo oldum. Doğum sonrası çatlaklarım ve sarkmam vardı. Benimde bugün 8. Günüm. Siz benden önce olmuşsunuz. Göbek deliğim ve göbek dikislerimde hiç ağrı yok. İylestiler hibi. Şişlikte yok korse takmalı ve ödem için doktorun mutlaka bir vitamin vermiştir biomanalin içeren düzenli kullan. Ama benim sırtada lipo yaptilar. Sırtım mos mor. Belim ağridan kopacak gibi. Uyuyamıyorum geceleri. Sende bel morluğu oldumu? Geçmesi için bir şey kullandın mı?

Bende karın germe ve lipo oldum. Doğum sonrası çatlaklarım ve sarkmam vardı. Benimde bugün 8. Günüm. Siz benden önce olmuşsunuz. Göbek deliğim ve göbek dikislerimde hiç ağrı yok. İylestiler hibi. Şişlikte yok korse takmalı ve ödem için doktorun mutlaka bir vitamin vermiştir biomanalin içeren düzenli kullan. Ama benim sırtada lipo yaptilar. Sırtım mos mor. Belim ağridan kopacak gibi. Uyuyamıyorum geceleri. Sende bel morluğu oldumu? Geçmesi için bir şey kullandın mı?
Bana ödem için sadece lasix verdi birde çatlak alt karında bıraz kaldı benım oraya yağ enjekte ettım catlak gorunumu sılınsın dıye o bölgem mor.. evet bel morlugu bendede var göbek dikişim henüz alınmadı bı krem ılac vermedı sıze ne ılac onerdı

Geçmiş olsun kızlar.bende iki ay önce ameliyat oldum dikişlerim açıldı ikinciyide oldum yine açıldı.antibiyotik ve ağrı kesici harici bişey vermediler bana.bel simit bölgemde morluk çoktu ve çukurluklar var , morluklar dağıldı bayağı.ama şuanda ciddi sorunum dikişlerimin açık olması.günlük pansuman yapılıyo dikişlerimde ağrı yok ama dört parmak yukarısı sağ tarafta acayip bi acı var ki nefesimi kesiyo adım attırmıyo.

Geçmiş olsun kızlar.bende iki ay önce ameliyat oldum dikişlerim açıldı ikinciyide oldum yine açıldı.antibiyotik ve ağrı kesici harici bişey vermediler bana.bel simit bölgemde morluk çoktu ve çukurluklar var , morluklar dağıldı bayağı.ama şuanda ciddi sorunum dikişlerimin açık olması.günlük pansuman yapılıyo dikişlerimde ağrı yok ama dört parmak yukarısı sağ tarafta acayip bi acı var ki nefesimi kesiyo adım attırmıyo
Geçmiş olsun kızlar.bende iki ay önce ameliyat oldum dikişlerim açıldı ikinciyide oldum yine açıldı.antibiyotik ve ağrı kesici harici bişey vermediler bana.bel simit bölgemde morluk çoktu ve çukurluklar var , morluklar dağıldı bayağı.ama şuanda ciddi sorunum dikişlerimin açık olması.günlük pansuman yapılıyo dikişlerimde ağrı yok ama dört parmak yukarısı sağ tarafta acayip bi acı var ki nefesimi kesiyo adım attırmıyo.
çok çok geçmiş olsun dıkıslerınız neden acıldı acaba ??? Benımde bugun 12.gun gobek delıgımde agrı var ve dik yuruyemıyorum

İlk doktorun yaptığı ameliyatta fazla germe yapılmış,kavuşmuyo dikişler.ilk yapan doktor hastaneden ayrıldı.diğeri düzelecek diyo ama ben günden güne kötü oluyorum

Bana doktorum ödem ilacı falan vermedi neden acaba bende karın germe ve lipo oldum lipo olan kısımlarım ödemli şişlik var belimde

çok geçmiş olsun acaba hangi hastanede hangi dr oldunuz fiyat ne oldu ben de çok istiyorum ama hala karar veremedim

Bana doktorum ödem ilacı falan vermedi neden acaba bende karın germe ve lipo oldum lipo olan kısımlarım ödemli şişlik var belimde
merhaba pubis kısmınız nasıl yani vajina üstü benim bir buçuk ay oldu şiş gibi başlarda daha kocamandı acaba herkeste mi böyle merak ettim

merhaba pubis kısmınız nasıl yani vajina üstü benim bir buçuk ay oldu şiş gibi başlarda daha kocamandı acaba herkeste mi böyle merak ettim
Merhaba benim o kısımda nasıl desem yukarı doğru çıkmış biraz gerildiği için tabi mecburen biraz daha eskiye göre dikişlerden dolayı hafif bi kabarıklık var ama öyle bakınca rahatsız edecek derecede bir görüntü yok açıkçası

Önceki haline bakarak çok daha iyi benim zaten pubis kısmım bile yırtılmış hamileyken nasıl bi çatladıysa orayı göremiyordum bile deri birikiyordu üstüne hemde göbeğimde geliyordu kapatıyordu çok kötü olmuştu yani şuanki haline şükrediyorum

Merhaba benim o kısımda nasıl desem yukarı doğru çıkmış biraz gerildiği için tabi mecburen biraz daha eskiye göre dikişlerden dolayı hafif bi kabarıklık var ama öyle bakınca rahatsız edecek derecede bir görüntü yok açıkçası
tutunca içi dolu mu o kısım etli mi yani yoksa sadece ödem mi acaba

Önceki haline bakarak çok daha iyi benim zaten pubis kısmım bile yırtılmış hamileyken nasıl bi çatladıysa orayı göremiyordum bile deri birikiyordu üstüne hemde göbeğimde geliyordu kapatıyordu çok kötü olmuştu yani şuanki haline şükrediyorum
evet tabi eskisinden çok çok iyi de ne bilim biraz kabarık dolu yani içi acaba ödem mi yoksa yağ bilemedim doktor istersen liposaction yapabiliriz ama. böyle daha güzel dedi

Geçmiş olsun. Benimde aynı oldu..doktorun fazla gerdirmesinden,,sıkıntılar oldu.iki kere tekrardan dikildi açıldı.. büyük bir açık yarayla iki ay uğraştın.. doktor ,kendi hatası olduğunu kabul etmedi..sigaraya bahane buldu durdu..çok germiş.. üstelik dikislerin üstünde bir acı ağrı batma....ka. ay odem..6 ayima giriyorum.dikisoer yeni kapanıyor..doktor hala mizmiz olmakla suçluyor beni..pişman oldum gerçekten..sitede gecmisler olsun

İlk doktorun yaptığı ameliyatta fazla germe yapılmış,kavuşmuyo dikişler.ilk yapan doktor hastaneden ayrıldı.diğeri düzelecek diyo ama ben günden güne kötü oluyorum
Gecmis olsun..aynı sorunu yaşadım kardeşim.. meğer fazla geldiği için mis..başka doktora gidince meydana çıktı.. iki kere dikildi açıldı..yeni yenı kapanıyor daha..ama 6 ayima giriyorum..pişman oldum, dikisin üstünde icerde batma ağrı.. kaç ay çektim.ikinci doktor gececek diye diye..rif ve pansumanla kapandı.. sizi çok iyi anlıyorum.. doktor hatası bu..ama asla kabul etmezler

X