KARIN GERME ,MEME TOPARLAMA ve BACAK KOL SIRT GIDI LİPO AYNI ANDA YAPTIRAN VAR MI?

çok çok aşırı ucuz bır rakama amelıyat olmuşsunuz ? acaba doktor kımdı cok merak ettım ve memnun msunuz
Ben bugun 2 doktordan fiyat aldim. İstanbulda yasiyorum. Buradaki hekimler, diger illere gore 2 hatta bazen 3 kati fiyat veriyorlar 🙄
Huseyin kandulu karin germe + karin bel sirt liposuction icin 160bin dedi 🤦‍♀️
Fatih dagdelen karin germe + karin bel sirt liposuction icin 8500 “EURO” dedi 🤦‍♀️
Bunlar nasil rakamlar yaaaaa 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Ben bugun 2 doktordan fiyat aldim. İstanbulda yasiyorum. Buradaki hekimler, diger illere gore 2 hatta bazen 3 kati fiyat veriyorlar 🙄
Fatih dagdelen karin germe + karin bel sirt liposuction icin 8500 “EURO” dedi 🤦‍♀️

Ben geçen sene 65 bin oldum. ama doktor diye kasaba gidip olmuşum :)) ölmeden ameliyattan çıkmam muthiş sonuç

Fatih dagdelen'i eleyin..
Diğerini tanımıyorum .
Zekeriya kul 'u öneriyorum. Revizyon için kendi adıma düşündüğüm bir doktor

çok çok aşırı ucuz bır rakama amelıyat olmuşsunuz ? acaba doktor kımdı cok merak ettım ve memnun msunuz
Özelden yazdım canım doktorumu evet ben çoooook memnunum açıkçası dikiş orantısı çok hoşuma gitti karın germede korkum vardı ya dikişim yamuk olursa vs diye ama işçiliği çok güzel doktorumun

Ben de İstanbul’da oldum Konya’dan geldim Konya’da 40-50 arası rakamlar aldım da ben pek güvenmediğinden burda da kuzenim vardı burda oldum kuzenimin evinden alıp taburcu olunca falan yine bıraktılar Pazar günü kontrolüm var yine alacaklarmış🥰

Ben de İstanbul’da oldum Konya’dan geldim Konya’da 40-50 arası rakamlar aldım da ben pek güvenmediğinden burda da kuzenim vardı burda oldum kuzenimin evinden alıp taburcu olunca falan yine bıraktılar Pazar günü kontrolüm var yine alacaklarmış🥰
Ya peki surec hakkinda bilgi verebilirmisiniz? Ben cok istiyorum, aklima ve butceme elverisli bir hekim ile anlassam hemen ertesi gun operasyon olabilirim fakat 2 cocugum var. Kizim 7 yasinda, cok endiselenmiyorum ama oglum 15 aylik. Bakiminda cok zorlanirmiyim acaba? Agrilariniz ve hareket kabiliyetiniz ne durumda?

Ya peki surec hakkinda bilgi verebilirmisiniz? Ben cok istiyorum, aklima ve butceme elverisli bir hekim ile anlassam hemen ertesi gun operasyon olabilirim fakat 2 cocugum var. Kizim 7 yasinda, cok endiselenmiyorum ama oglum 15 aylik. Bakiminda cok zorlanirmiyim acaba? Agrilariniz ve hareket kabiliyetiniz ne durumda?
Özelden yazdım ama

buyrun o aptal benim!..
9 saat sürmüş ameliyatım. ( kol germe+lipo+ meme kucultme+dıkleştirme+karın yağ+lipo germe ameliyatı + bacak lipo+germe ameliyatı ) Sonuç? Giden param ve olmayan kol + karın + bacak + yamuk ve iyileşmeyen dikişler+yağlar...

kombine ameliyatları '' tek seferde yaparım '' diyen doktorlardan kaçın! arkanıza bile bakmadan kaçın. beni zamanında uyarmışlardı ben dinlemeyip doktora guvenmiştim hayatımın hatasını yaptım. siz yapmayın! tek seferde en en fazla 2 işlemi aşmayın. sonra benim gibi forum koşelerinde yazıp çizersiniz böyle aman diyeyim.
kesinlikle cok haklisiniz. 2 bölgeden fazla ameliyat yaptirilmamasi gerek. Benimde yakin cevremde ameliyat olanlar oldu ve gördügüm sonuclar gercekten cok kötüydü. En önemliside hangi bölgeleri hangi doktora yaptirdigimiza cok dikkat etmeliyiz.

Size güven vermeyen, yaptigi isten emin olmayan. Kendi hastasina yani danisana degil, ameliyat olmaya karar vermis ve ücret ödemis hastasina numarasinida vermiyorsa, o doktordan kacin.

Ben geçen sene 65 bin oldum. ama doktor diye kasaba gidip olmuşum :)) ölmeden ameliyattan çıkmam muthiş sonuç

Diğerini tanımıyorum .
cok gecmis olsun, daha önce kime ameliyat oldugunuzu ögrenebilirmiyim ? Bizde ayni sekilde kasaplara denk geldik.
Size özelden mesaj attim..

cok gecmis olsun, daha önce kime ameliyat oldugunuzu ögrenebilirmiyim ? Bizde ayni sekilde kasaplara denk geldik.
Size özelden mesaj attim..

Güzel dilekleriniz için teşekkur ederim. ama buradan direkt doktor adı vermem etik değil.

bu arada arkadaşlar dikkatli olun !
Bana mesajla direkt doktor öneren, doktorun numarasını dağıtan! P papatyalidays ' üye bence doktor reklamı yapan biri.
bu kadar memnun olduğu ameliyat sonrası dikiş izlerini paylaşmasını rica etmiştim kendisi beni sapık olmakla suçlamış. Diğer üyelerle ameliyat izlerimi paylaşmamı da '' kötü örnek dikişleri paylaştığım için aşağılamış '' mesajında :))
Ben kendisinin gerçekten ameliyat olan bir hasta olduğuna inanmadım. Doktor reklamı yapan biri olduğunu dusundurdu.
Ben bir kere inandım yandım.Siz yanmayın. Suan hala ameliyatın komplikasyonlarıyla yaşıyorum. Sizleride uyarmak istedim.

Merhaba
62.000₺ ödedim meme silikon+dikleştirme+karın germe +3 bölge lipo
Bugün 4.günüm ağrım var şu an dikişlerim sızlıyor dün korsemi çıkarıp baktım görüntü hoşuma gitti baya dikişler özellikle çok orantılı
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun, bana da yardımcı olabilir misiniz lütfen nerde ve kime oldunuz?

Diğerini tanımıyorum .
nasılsınız hiç düzelme var mı durumunuzda?
ben cuma ameliyat oldum 3 gün hastane süreci ve eve döndüm kendi işlerimi kendim yapabilir durumdayım çok şükür ama acı çekmememe ve herşey yolunda gitmesine rağmen bir daha bu ameliyatı olmak istemezdim. 15 sene öncede karın germe olmuştum sonra 2 doğum yaptım.acı yok sorun yok ama ameliyat zor.

nasılsınız hiç düzelme var mı durumunuzda?
ben cuma ameliyat oldum 3 gün hastane süreci ve eve döndüm kendi işlerimi kendim yapabilir durumdayım çok şükür ama acı çekmememe ve herşey yolunda gitmesine rağmen bir daha bu ameliyatı olmak istemezdim. 15 sene öncede karın germe olmuştum sonra 2 doğum yaptım.acı yok sorun yok ama ameliyat zor.

size degeçmiş olsun umarım her şey istediğiniz gibi olur.
benim sağlık açısından herhangi bir problemim olmadı ameliyat sonrası. ağrı sızı olayıda pek olmadı benim acı eşiğim yuksek. tek derdim başarısız ameliyatlar olmuş olmam. Sarkık kollarım / bacaklarım ve şiş iki kat karnım aynen duruyor. + kötü dikiş izleri.. bunlar revizyon olmadan iyileşecek şeyler değil malesef.

size degeçmiş olsun umarım her şey istediğiniz gibi olur.
benim sağlık açısından herhangi bir problemim olmadı ameliyat sonrası. ağrı sızı olayıda pek olmadı benim acı eşiğim yuksek. tek derdim başarısız ameliyatlar olmuş olmam. Sarkık kollarım / bacaklarım ve şiş iki kat karnım aynen duruyor. + kötü dikiş izleri.. bunlar revizyon olmadan iyileşecek şeyler değil malesef.
İşte benimde 15 sene önceki ameliyatım benim cehaletimden kötü geçmişti kolay toparlamıştım ama köpek kulakları asla girmeyen ve çok kötü izler kalmıştı.Şimdi dikiş izlerime bakamıyorum ama özellikle nasıl istedğini söyledim inşallah güzeldir

arkadaşlar, çok yağım olmadığı için sadece 1,5 kg yag almış doktorum. dikişlerim göbeğim çok güzel ama hala kalın geliyor bana belim sanki hiç yağ alınmamış gibi hissediyorum. normal mi bu
birde korsenin askısı çok canımı yakıyor ne sürebilirim sizce pişk oldular

arkadaşlar, çok yağım olmadığı için sadece 1,5 kg yag almış doktorum. dikişlerim göbeğim çok güzel ama hala kalın geliyor bana belim sanki hiç yağ alınmamış gibi hissediyorum. normal mi bu
birde korsenin askısı çok canımı yakıyor ne sürebilirim sizce pişk oldular
Merhaba ne zaman amelîyat oldun foto atar mısın özelden bende 10.gunum bugün ama hiç birbsey anlaşılmıyor daha çok ödem var yağ ise benden de 1 kiloya yakın almış sanırım

Merhaba ne zaman amelîyat oldun foto atar mısın özelden bende 10.gunum bugün ama hiç birbsey anlaşılmıyor daha çok ödem var yağ ise benden de 1 kiloya yakın almış sanırım
Benim Henüz bir hafta oldu dün korsemi çıkardım ilk defa banyo yaptım ama vücudum çok kalın buldum sanki hiç değişmemiş gibi geldi ama iç kaşlarım dikildi onu biliyorum inşallah ödemdendir diye düşünüyorum biraz hareketlerim kısıtlı hiçbir acım yoktu sadece korsenin askıları pişik yaptı . Bu pişikler iyileşirse hareketlerim daha iyi olacak o zaman inşallah fotoğraf çekeceğim şu an çok kendimde sayılmam hala biraz narkoz kafası yaşıyorum gibi geliyor kafam hala dumanlı.

Sanırım aynı tarz şeyler yaşıyoruz :)geçmiş olsun Sizede

Benim Henüz bir hafta oldu dün korsemi çıkardım ilk defa banyo yaptım ama vücudum çok kalın buldum sanki hiç değişmemiş gibi geldi ama iç kaşlarım dikildi onu biliyorum inşallah ödemdendir diye düşünüyorum biraz hareketlerim kısıtlı hiçbir acım yoktu sadece korsenin askıları pişik yaptı . Bu pişikler iyileşirse hareketlerim daha iyi olacak o zaman inşallah fotoğraf çekeceğim şu an çok kendimde sayılmam hala biraz narkoz kafası yaşıyorum gibi geliyor kafam hala dumanlı.
Dr bana 5.gunden sonra çok daha iyi hissedeceksin demişti dediği gibi oldu 10.gunde de insana bir gaz geliyor ooo çok iyiyim ben diye ama hala dikkat ediyorum.ben köşenin icine atlet giydim baya rahaltlatti beni ameliyat a girerken 58.8 idim dün 56.1 idim bugün gene 58😆😆😆 benim de vücut şaşkınlık içinde

Dr bana 5.gunden sonra çok daha iyi hissedeceksin demişti dediği gibi oldu 10.gunde de insana bir gaz geliyor ooo çok iyiyim ben diye ama hala dikkat ediyorum.ben köşenin icine atlet giydim baya rahaltlatti beni ameliyat a girerken 58.8 idim dün 56.1 idim bugün gene 58😆😆😆 benim de vücut şaşkınlık içinde
Korse içine atlet giyiliyorsa bende giyeyim valla canım çok yanıyor benim kilomda aynı sizin gibi geliyo gidiyor kafam öyle 🤪🤪

X