Karın germe estetiğim

nymphedoraaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
36
13
30
Merhaba 8 gün önce karın germe ve 360 lipo oldum şişliğim çoook aşırı yok ağrımda çok fazla yok şuan kendi kendime bakabiliyor gibiyim benim sorunum dikiş üzerindeki derinin katlanması sanki ütülenmemiş kıyafet gibi duruyor ilk kontrolümde sordum doktorum normal olduğunu geçeceğini söyledi ama beni gerdi bu durum aşağıya foto bırakıyorum benimle aynı durumu yaşayan varsa lütfen beni aydınlatsın 🙏 köşelerde görünüyor bundan daha fazla aslında burda az çıkmış
IMG_1678.jpeg

cok gecmis olsun. benimki bu kadar olmasada oldu. bu şişlikten ziyade çatlaklıklarinizin fazla olmasindan kaynaklaniyo. ama üzülmeyin gecici durum. benimki 2,5 ay oldu hala her yerim şiş

Merhaba açtığım konuda ara ara güncelleme yapmaya karar verdim ameliyat olalı 2 hafta oldu bantlarım 11. Gün çıktı dikişlerim iyi durumda gibi şişliklerim ve ödemim bide bahsettiğim katlanma durumu hala var ama azalıyor gibi arnica kremle yavaş yavaş masaj yapıyorum o çok iyi geliyor enfla c aksatmadan kullanıyorum artık evde daha aktifim ekstra bana müthiş konfor getiren birşeyden bahsedeceğim eve hastane yatağı kiraladım aylık ücreti 4bin civarı o yüzden sabahları dinç kalkıyorum ne belim ağrıyor ne dikişlerime yük biniyor eve geçer geçmez kiralamıştım sanırım iyileşme sürecime büyük katkısı oldu eve geçtikten sonra kimseden destek almadım çok çok kendimle ilgili kocam kızıma baktı bende kendime 2-3 gündür dik yürüyebiliyorum (dimdik göğsümü gere gere değil tabiki 😅) dün yemek yaptım bulaşıkları hallettim alt dikişlerle alakalı bir sorun yok biraz göbek deliğim kızarmıştı doktor rif önerdi iki gündür kullanıyorum oda rahatladı gibi 2 haftalık durum raporum bu güncellemeyi düşünüyorum

cok gecmis olsun. benimki bu kadar olmasada oldu. bu şişlikten ziyade çatlaklıklarinizin fazla olmasindan kaynaklaniyo. ama üzülmeyin gecici durum. benimki 2,5 ay oldu hala her yerim şiş
Merhaba geçmiş olsun bana da 50 günü geçti
Merak ediyorum karnınız bombeli mi ? Fazla bi yağ deri falan yok ama bana karnım şiş öne doğru bombeli gibi geliyor
Dokununca da parmağımın izi çıkıyor sanırım halâ ödem var

Merak ediyorum karnınız bombeli mi ? Fazla bi yağ deri falan yok ama bana karnım şiş öne doğru bombeli gibi geliyor
Merhaba geçmiş olsun benim pubis üstünde şişlik var biraz onun dışında aşırı şişliğim yok korseyi çıkarınca direk şişiyorum onu farkettim birde sabahları daha az şişlik akşamları daha çok şişlik oluyor ekstra yediklerime dikkat etmediğimde ödem topluyorum 3-4 hafta geçsin yürüyüşe başlamayı düşünüyorum arada kiraz sapı çayı içiyorum şuanlık böyle 😇

Merhaba geçmiş olsun benim pubis üstünde şişlik var biraz onun dışında aşırı şişliğim yok korseyi çıkarınca direk şişiyorum onu farkettim birde sabahları daha az şişlik akşamları daha çok şişlik oluyor ekstra yediklerime dikkat etmediğimde ödem topluyorum 3-4 hafta geçsin yürüyüşe başlamayı düşünüyorum arada kiraz sapı çayı içiyorum şuanlık böyle 😇
Ödemlerin zaten tamamen geçmesi , şeklinin oturması için 6 ay geçmesi gerek diyor doktorlar
Pubis bölgem benim çok fenaydı şükür indi çok az bi şişlik kaldı
Yeşil çay alacağım ben de 🙈

Ödemlerin zaten tamamen geçmesi , şeklinin oturması için 6 ay geçmesi gerek diyor doktorlar
Pubis bölgem benim çok fenaydı şükür indi çok az bi şişlik kaldı
Yeşil çay alacağım ben de 🙈
Ay ananaslısı çok güzel bulursan ondan al muhakkak bende bugün mercimek çorbası yapıcam ama içine kereviz sapı atıcam oda ödem atıcıymış 😅

Herkese merhaba, ben de 23 Ocak tarihinde karın germe ameliyatı oldum. Liposuctiona ihtiyaç duymadı doktorum. Ancak şu an yan yağlarıma da keşke liposuction yapılsaydı diyorum. Evde oturup yedikçe belirginleşti sanki. Karın görüntümden memnunum ancak pubis bölgesinde inanılmaz bi şişlik var. Dikişlerin alt kısmında bir bombe. Siz de aynı sıkıntıdan bahsetmişsiniz. Doktoruna bu durumu soran oldu mu? Ben cumartesi gideceğim kontrole, o zaman sormayı düşünüyorum. Çok rahatsız edici. Ödem midir, nedir ki sebebi? Yağ aldırmadığım için oradaki yağlar mı öyle görünüyor diyorum ama ameliyat öncesinde sanki böyle değildi.

Herkese merhaba, ben de 23 Ocak tarihinde karın germe ameliyatı oldum. Liposuctiona ihtiyaç duymadı doktorum. Ancak şu an yan yağlarıma da keşke liposuction yapılsaydı diyorum. Evde oturup yedikçe belirginleşti sanki. Karın görüntümden memnunum ancak pubis bölgesinde inanılmaz bi şişlik var. Dikişlerin alt kısmında bir bombe. Siz de aynı sıkıntıdan bahsetmişsiniz. Doktoruna bu durumu soran oldu mu? Ben cumartesi gideceğim kontrole, o zaman sormayı düşünüyorum. Çok rahatsız edici. Ödem midir, nedir ki sebebi? Yağ aldırmadığım için oradaki yağlar mı öyle görünüyor diyorum ama ameliyat öncesinde sanki böyle değildi.
Benim dikiş altında değilde üstünde çok hafif bombelik var bende liposuction yaptı özellikle sırt bölgesine çünkü vücut kilo birikimini karın bölgesi alınınca buralara daha çok yapıyormuş isterseniz benim bugün 17. Günüm karnım hala sert ve ödemli ama yavaş yavaş azalıyor isterseniz özelden karnımı atabilirim

Benim dikiş altında değilde üstünde çok hafif bombelik var bende liposuction yaptı özellikle sırt bölgesine çünkü vücut kilo birikimini karın bölgesi alınınca buralara daha çok yapıyormuş isterseniz benim bugün 17. Günüm karnım hala sert ve ödemli ama yavaş yavaş azalıyor isterseniz özelden karnımı atabilir

Benim dikiş altında tuhaf bir küçük karın resmen. Acaba dikiş bölgesinde mi ödem var hala diyorum, umarım öyledir. Atarsanızok sevinirim bu arada

evet benimkide ayni sekilde. umudum ödem yönunde.persembe meme revizyonum var. dr da söyler ödem mi ne durumda diye

Yeniden geçmiş olsun diyelim her şey gönlünüzce olur inşallah bu sefer
Memeler neden revizyon olacaktı ?
Ay evet ne iyi olur bize de söylersen
Bemim kontrolüme daha uzun bir süre var maize maize

Merhaba 8 gün önce karın germe ve 360 lipo oldum şişliğim çoook aşırı yok ağrımda çok fazla yok şuan kendi kendime bakabiliyor gibiyim benim sorunum dikiş üzerindeki derinin katlanması sanki ütülenmemiş kıyafet gibi duruyor ilk kontrolümde sordum doktorum normal olduğunu geçeceğini söyledi ama beni gerdi bu durum aşağıya foto bırakıyorum benimle aynı durumu yaşayan varsa lütfen beni aydınlatsın 🙏 köşelerde görünüyor bundan daha fazla aslında burda az çıkmışEki Görüntüle 3388593
Çatlak izleriniz geçmiycek maalesef.

19. Gün güncellemesi yapıyorum maalesef göbek deliğimin dikiş hattında açılma olmuş doktorumla konuştum zaten kendi kendine iyileşiyormuş ama hızlandırmak için cuma günü dikiş atalım dedi buraya fotoğraf ekliyorum göbek deliğiyle alakalı sıkıntı olduğunu düşünen olursa fikir olur
IMG_1749.jpeg

X