Karın germe ameliyatından yıllar sonra ..

Fato_happy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2018
304
357
37
Merhaba arkadaşlar...uzun zamandır karın germe ameliyat konularınızı takip ediyorum.herkes sürecinden bahsetmiş kısa vadede yaşanan sorunlarını anlatmış az çok...bende bu ameliyatı artık ciddi ciddi düşünüyorum tekrar gebe kalırım diye erteliyordum ama artık böyle bir planımda yok...benim sormak istediğim şey karın germe ameliyatını olmuş üzerinden en az 3 yıl geçmiş olanlara.bu ameliyatı olduktan 3-4 yıl sonraki durumlarınız nedir o süreçte de herhangi bir sorun pişman olmanıza sebep olacak bir sey yaşadınız mı lipo kaynaklı çökme vs oldumu ve daha önce lipo yapilan yerlerden artık kilo alımı olmuyormuş kilo aldığınız dönemlerde vücudunuzun farklı yerlerinde depolama söz konusumu bunları merak ediyorum.cevap verecek arkadaşlara şimdiden sevgiler❣️

Merhaba. Ben olmadim ama benim teyzem oldu. Teyzem istedigi için olmadi mecbur kaldi çünki karin lifleri kopuyordu mecbur karini aldilar.
Ama çok zor diyor.
Teyzem 6.7 sene oldu hala bazen içinden acır diyor.
Rahat toilete oturup büyük aptestimi yapamam diyor.
Teyzem dikişleri iltihap kaptığı için dahs zor geçti.
Ama sonrasinda kilo aliyor ve karinda büyüme oluyor. Teyzem dikkat etmese yine kilo alimi olacak

Ben karın germe olalı nerdeyse 2 yıl olacak. Hiç dediğiniz gibi bişey olmadı.

Merhaba bende 1 hafta önce karın germe ameliyatı oldum size sormak istediğim ameliyat izim çamaşır üstünde şuan yani baya yukarda ve vajinamda yukarı doğru gerilmiş durumda yani dudakların başladığı yer 2 parmak yukarı çıkmış. Sizde de oldumu yani bu yeni ameliyat olduğum için şişlik ve ödemeden kaynaklı xamanla normale dönermi yoksa doktor hatasımı

Merhaba bende 1 hafta önce karın germe ameliyatı oldum size sormak istediğim ameliyat izim çamaşır üstünde şuan yani baya yukarda ve vajinamda yukarı doğru gerilmiş durumda yani dudakların başladığı yer 2 parmak yukarı çıkmış. Sizde de oldumu yani bu yeni ameliyat olduğum için şişlik ve ödemeden kaynaklı xamanla normale dönermi yoksa doktor hatasımı
Merhaba benim ameliyat izim çamaşırımın içinde kalıyor. İlk zamanda öyleydi şimdi de öyle.

Merhaba bende olmayı düşünüyorum ancak korkuyorum da suan nasıl son durumunuz dr kimdi onerirmisiniz fiyatlar hakkında ortalama bir fiyat verebilir misiniz

Ben

merhaba şuan durumunuz nasıl acaba ben de ameliyat olalı1 ay oldu aynı sorunlar var dikiş yeriö yularda ve altı çok şiş

Merhabalar bende bir hafta önce karın germe oldum fakat size sormak istedim pansuman yapmak için açtığımda dikisler siyaha döner gibi olmuş sizlerdede öyle birşey oldumu merak ettim iyileştiği icinmi acaba

Nazil oldunuz suan dikis yeri duzeldimi

Ödem ve gerginlikten olsbilirmi catlaklar çok sevindim dikis izlerinin kaybolmaya başladığına cokda uygun yaptirmissiniz ben devlet hastanelerinden bukadar memnun kalinacagini bilseydim inanın bende oraya yaptırırdım çünkü hiç memnun değilim çok yanlışlar yapıldı bana inanın 70 80 bine mal oldu Bi liposuksion ve karın germe

Ödem ve gerginlikten olsbilirmi catlaklar çok sevindim dikis izlerinin kaybolmaya başladığına cokda uygun yaptirmissiniz ben devlet hastanelerinden bukadar memnun kalinacagini bilseydim inanın bende oraya yaptırırdım çünkü hiç memnun değilim çok yanlışlar yapıldı bana inanın 70 80 bine mal oldu Bi liposuksion ve karın germe
Olabilir çatlak olsa bile önceki goruntumden yine iyi karnım çok kotuydu.Ben yaklaşık 3 yıl araştırdım gorumcemin tanıdığı özele sordum 120bin istedi üniversite hastanelerinin asistanları bile çok bilgili inanın.ne ağrı ne yanlışlık hiç bişey olmadı şükür.sizin ne gibi yanlışlık oldu ameliyatınizda.

X