Karboksiterapi ile Zayıflayın...

vücudumdaki yağ oranı 2.5 kg falandı. ama etim cıvık diye tabir ettiğimiz şekilde. selülitlerim var. başladığımda 62 kiloydum. şu an 58 kiloyum. selülitlerim büyük ölçüde azaldı ve sıkılaştım. ama haftanın beş günü spor da yapıyorum. ölçülerimi bir dahaki seansta aldıracağım. yazarım buraya. cc olayı da vücudunun alımıyla ilgili. benim vücudum en az 3500 alıyor. ama her bölge için toplam cc bu. bacaklar, basen, kalça, stria(çatlak), kol altları, göbek ve aşk simitleri :KK1: ilk seansımda benim aldığım gaz oranı da çok azdı. fakat vücudum alıştıkça gaz oranını artırdık. tabi benim dayanma gücüm de arttı. cc nin fazla olmasının benim için gözle görülür bir zararı olmadı. aksine daha hızlı bir incelme sağlıyorum. ama bunu uzmana soracağım mutlaka. ileriki dönemlerde herhangi bir zararı olur mu diye.. pazartesi görüşmek üzere.. :KK3:

Canım vucudunun en 3500 cc aldığını nerden biliyorsun yani bunun için bir test mi yaptılar?2.5 kilo yağ bence çok az yani fazla kilon yok gibi..
Ben şuan 63 kiloyum hedefim 58 59 gibi ama bütün fazlalık bacaklarımda ve basenimde..
Ben sadece üst bacak ve basen kısmına alıyorum...

test yapılmadı canım. yani ilk seanstan önce sadece yağ tespiti yapıldı. vücudun yağ oranı belirlendi ona göre tedaviye başlandı. en az 3500 cc alıyor derken uzmanın bana her seansta verdiği cc miktarından bahsettim. vücudumun güzel aldığını söyledi. yağ oranı çok olunca daha iyi alıyor sanırım, kas olduğu zaman vücut sertleştiği için gaz da ilerleyemiyor. vücudum ne kadar alırsa o kadar veriyor. bende bütün vücut çalışıyoruz. 7. seansım bugün bitti. çatlaklara yoğunlaştık ve bugün aldığım gaz miktarı 5350 cc... :nazar: ama ölçülerimi aldırmayı yine unuttum. bir dahaki seansta inşallah, perşembe günü.. :KK34:

selamlar
ben sizlere bi konuda danışmak istiyorum.yaklaşık 28 kilo verdim 1 senede. sporda yaptım devamlı ama ne kadar da olsa verilen kilo çok olduğu için cıvıma oldu. kol ve bacak içlerimde sarkmalar var.yediklerime dikkat ediyorum,haftada 3 gün yüzmeye gidiyorum, hergün yarım saat yürüyorum ama acaba karboksiterapiyede mi gitsem?? çünkü ergenlikden ve sürekli kilo alıp vermekden dolayı çatlaklarım var kollarımda ve karnımda.karboksiterapinin çatlaklara iyi geldiğini duydum.
ne dersinizi spora devam mı? yoksa karboksiterapiyide denemeli miyim?

Canım bende doğuma 96 kilo girdim şuan 63 civarındayım ama yaşım 31 ve doğum yaptım onun için karnımı sıkılaştırmam çok zor..Spor yapıcak zamanım olsa keşke o zaman karboksiterapiye gitmeyi tercih etmezdim..Yaşın kaç bilmiyorum ama bence spor yapmaya devam et...Sevgiler..

teşekkür ederim cevabın için:) yaşım 23 evet spora devam ediyim bi süre daha. sonuç alamassam bakarız artık :))

duygu merhaba
karboksi seansların nasıl gidiyor? gelişmeler olumlu mu?paylaşırsan merakla bekliyorum...
ben memnun kalmadım gittiğim yerden...burdan yazamıyorum....ne dersin senin merkeze
gelsem mi? :KK19::26::KK25:

Canım ben aynı zamanda diyette yaptığım için geçen ay 5 kilo verdim..Onun için tam olarak işe yarayıp yaramadığını seanslarım tamamen bitmeden söylemem çok doğru olmaz bence..
Şuan sonuçta günde 3 litre su içiyorum 1 aydır hergün yağ tüketmiyor tatlı yemiyorum yani bunlarında etkisi var tabiki..
Ama sıkılaşma açısından sorarsan psikolojik değilse karnımda sıkılaşma var sanki..
14 seans aldım ben bu ayın sonunda tam sonuç söyleyebilirim sanırım:KK16:

duygu

ay sonunda genel bi değerlendirme yaparsan sevinirim....merakla bekliyorum...
şimdiden teşekkür ediyorum...

:KK3::KK1:

Canım ben aynı zamanda diyette yaptığım için geçen ay 5 kilo verdim..Onun için tam olarak işe yarayıp yaramadığını seanslarım tamamen bitmeden söylemem çok doğru olmaz bence..
Şuan sonuçta günde 3 litre su içiyorum 1 aydır hergün yağ tüketmiyor tatlı yemiyorum yani bunlarında etkisi var tabiki..
Ama sıkılaşma açısından sorarsan psikolojik değilse karnımda sıkılaşma var sanki..
14 seans aldım ben bu ayın sonunda tam sonuç söyleyebilirim sanırım:KK16:

Kızlar acısız karboksiterapi diye bir uygulama çıkmış, bilen yaptıran var mı?

kızlar, ben mezoterapi ile 2.5 ayda 12 kilo verdim ve dr. artık mezoterapi yerine sıkılaşmamı sağlayacak başka bir yönteme devam etmemiz gerektiğini en iyi yöntemin de karboksiterapi olduğunu söyledi. gelecek hafta son kez mezoterapi yaptıracağım sonraki hafta da karboksiterapiye gireceğim. yorumları okuyunca canım acıyacak diye biraz gözüm korktu elbette ama en son ağustos ayında yorum yazılmış. güncel olarak karboksiterapi yaptıran arkadaşım varsa uygulama hakkında bilgi verirse çok sevinirim. gerçekten baş edilemez bir ağrı mı ve uygulama sonrası olduğu söylenen şişkinlik çok uzun sürüyor mu? teşekkür ederim şimdiden :)

Son düzenleme:
Ben karboksiterapiyi dün yaptırdım.Göbek bölgesi yapılırken hiç acımıyor,iğne gerçekten çok ince o yüzden normal iğne vurulma gibi bir ağrısı yok. Ama arka bacaklar ağrıyor basen kısmıda çok ağrımıyor en çok iç bacak kısımları ağrıyor,sonuçta çok hassas bölgeler.Gazı verirken biraz yakıyor ama öyle dayanılmayacak bir acı değil kısa sürüyor acı zaten.Bende ki şişlik sürüyor,dün ilk çıktığımda eve geldim göbeğim şişti ama basen bölgesinde bir şişlik olmadı. Şimdi bakıyorum göbeğimde inmiş ama sanki çok hafif bir şişlik var.Bir de şuan göbeğim ovalayınca falan çok acıyor,basenlerde bi acı yok.Ben şu fırsat sitelerinden alıp gittiğim için bir daha gidebilir miyim bilmiyorum çünkü çok pahalı geldi bir kaç paket söyledi bakalım ..

Ben karboksiterapiyi dün yaptırdım.Göbek bölgesi yapılırken hiç acımıyor,iğne gerçekten çok ince o yüzden normal iğne vurulma gibi bir ağrısı yok. Ama arka bacaklar ağrıyor basen kısmıda çok ağrımıyor en çok iç bacak kısımları ağrıyor,sonuçta çok hassas bölgeler.Gazı verirken biraz yakıyor ama öyle dayanılmayacak bir acı değil kısa sürüyor acı zaten.Bende ki şişlik sürüyor,dün ilk çıktığımda eve geldim göbeğim şişti ama basen bölgesinde bir şişlik olmadı. Şimdi bakıyorum göbeğimde inmiş ama sanki çok hafif bir şişlik var.Bir de şuan göbeğim ovalayınca falan çok acıyor,basenlerde bi acı yok.Ben şu fırsat sitelerinden alıp gittiğim için bir daha gidebilir miyim bilmiyorum çünkü çok pahalı geldi bir kaç paket söyledi bakalım ..

cevapladığın için çok teşekkür ederim arkadaşım :) evet acısı katlanılabilir bişe o zaman. ama ben 10 seanslık paket programı 250 tl ye yaptıracağım adanada. sana ne kadar dediler ki...

Son düzenleme:
Merhaba:)

Ben seanslarımı tamamladım...
Evet arka bacaklarda inanılmaz bir acı var bayıldım resmen:KK43:
Ama güzelleşme uğruna çektim artık ne yapalım...
Etkisi derseniz ben diyetle birlikte yapıp 11 kg verdiğim için ne kadar işe yaradı anlıyamadım doğrusu...
Sanki yaptırmasamda olurmuş gibi düşündüm...
Kısacası inanılmaz bir fayda görmedim ben:KK58:

Merhaba:)

Ben seanslarımı tamamladım...
Evet arka bacaklarda inanılmaz bir acı var bayıldım resmen:KK43:
Ama güzelleşme uğruna çektim artık ne yapalım...
Etkisi derseniz ben diyetle birlikte yapıp 11 kg verdiğim için ne kadar işe yaradı anlıyamadım doğrusu...
Sanki yaptırmasamda olurmuş gibi düşündüm...
Kısacası inanılmaz bir fayda görmedim ben:KK58:

peki incelme ve sıkılaşma açısından bir faydasını görmedin mi sence? ben de 13 kilo verdiğim için pek de sıkı değil vücudum.. bana o yüzden karboksiterapiyi önerdiler. sırf sıkılaşma olsun sarkma olmasın deri toparlansın diye. böyle bir faydasını gördün mü beni aydınlatabilir misin lütfennnn ????

Ben bu uygulamayı geçtiğimiz senelerde yaptırdım.hem bölgesel incelme hen çatlaklarima umut için...acı çektiğimle kaldım çünkü çatlaklarima tek tek uyguladılar.sonuc olarak ne sıkılasma, ne incelme nede çatlaklarda bir degisiklik oldu.ben mezoterapiyi öneririm 10 seans yaptırdım çok memnun kaldım.yani çatlak için olmasada sikilasma ve incelme sağladı...

arkadaşlar 1500 cc çok az. ben bursada bir merkezde yaptırıyorum. 3500-5000 cc arası veriyor her seansta. yağ oranı giderek azaldığı için her seansta verilen gaz oranı düşebilir. bu hem vücudunuza hem karboksiyi yapan uzmana bağlı. benim her seansım en az 1 saat sürüyor. 5. seansı yaptırdım. gözle görülür bir incelme ve sıkılaşma var vücüdumda. daha 10 seansım var. düşünenlere tavsiye ederim... (tabi acıyı göze almak lazım)

arkadaşım merhaba fiyatını ve nereye gittiğinizi öğrenebilirmiyim

arkadaşlar maslak levent ve yakın çevresinde karboksiterapi yapan merkezler var mı acaba? bilen varsa bilgi verebilir mi???

benim bacak-basen bölgesinde ileri derecede selülit ve ayrıca yağlanma da var. üst bedenim 36, alt beden 40, anlayın artık :) 3 aydır besin takviyeleri, doğru beslenme ve hafif sporla 7 kilo verdim fakat bu kilonun çok az bir kısmı alt taraftan gitti tabii :KK43: 4 kilo daha vermek istiyorum ve mümkünse hepsini bacak-basenden verme
k istiyorum ki altı-üstü aynı normal bi insan olabileyim :)bugün karboksi terapi 2.seansa gittim.. derdim selülitlerin gitmesi ve geri dönmemesi.. gittiğim sağlık merkezi ısrarla sadece karboksi yerine karboksi-mezoterapi bir arada almam gerektiğini söylüyor.. veya karboksiyle birlikte lipoliz.. benimse bu tür kurumların adam yolmaya pek hevesli olduklarını bildiğimden söylediklerine inanasım gelmiyor, güvenemiyorum bir türlü :) pek kararsızım.. selülit için tek başına karboksiyle başarı elde edemez miyim ne dersiniz? beslenmeme yine dikkat edip, sporumu da yağacağım tabii..

X