Karboksiterapi ile Zayıflayın...

Herkese merhaba,
2005 senesinde İzmir'de karboksiterapi mezoterapi ve vakumlu masaj yaptırmıştım toplam 4 hafta hepsinden 4er seans. Bacaklarım hiç incelmezdi acaip incelmişti selülit azalmıştı ve sonrasında ciddi zayıflamıştım. Masaj sonrasında herhangi bir uygulama yapılmaması lazım zira masaj zaten can yakıyor. Bir de yağ ne kadar az olursa acı o kadar çok oluyor, tecrübe ile sabit. Bacaklarım hiç acımazken daha az yağlı olan bölgeler çooook acımıştı. Bence sorun acıdan çok uygulamanın sinir bozucu olması. İğnenin gireceğini ve gaz verirken acıyacağını biliyorsunuz ve bunun seans bitene kadar aynı durum tekrarlanacağı için insan hem stres oluyor hem de sinirleri bozuluyor. Ben her seanstan titreyerek çıkardım:) Ama son nokta etkisidir bence yaptırın:)

benimkide çok iyi gidiyor. 7. seans bitti gelişme çok iyi. böyle giderse 15.seans sonrası çok güzel olucak gibime geliyor. herkese tavsiye ederim :)

herkese merhaba...

karboksiterapi ile olan deneyimi paylaşmak istedim ben de...geçtiğimiz yaz,sık sık kilo alıp vermekten ve son 5 yıldır hiç spor yapmadığımdan kol altı kaslarım acaip sarmıştı.Bunun yanında her tarafım kilo almıştı.ama beni en çok rhatsız eden şey Derya Baykalın bay bay adını taktığı o kol altı sarkıklarımdı. kavitasyon yaptırmak için gittiğim klinikteki uzman bayan vücut yapımı inceleyp durumumun kavitastasyondan çok karbosiye de daha iyi yanıt vereceğini söyledi (cıvık diye tabir ettiğimiz gevşek bir vücut yapım var...) karar verdik ve hemen başladık ...daha ilk seansta kol altlarımda göz görülür bir toparlanma oldu.10 seans devam ettiği karboksi terapiyi özel durumlar dolayısıyla yarım bıraktım.ama sonuçları gerçekten de mükemmeldi. bu işlemn üzerine tekrar kilo almış olmama ve üzerinde 6 ay geçmesine trağöen kollarım hala sarkmadı.kasları sıkılaştırıp toparlama etkisi kalıcı...

ağrı eşiğiniz düşükse vücudunuzda az yağ varsa ve vücut yapınız sıkı ise bu uygulamada çok acı çekersiniz.uygulamda en önemli nokta işlemin yapıldı gün en az 2 litre su tüketmeniz gerekiyor.yoksa her yanınız dayak yemiş gibi felakat bir şekilde ağrıyor.

düşünen arkadaşlara hemen karar verip uygulamalrını tavsiye ederim...

arkadaslar ben 1 seans radyofreakns yaptırdım bacaklarıma 3 ay geçti agrıdan duramıyorum..üstelik bütün vücuduma yansıdı artık kollarımdada agrılar var..radyofrekans yaptıran varmı bana yardım edin lütfen:KK43:(

Herkese merhaba,
2005 senesinde İzmir'de karboksiterapi mezoterapi ve vakumlu masaj yaptırmıştım toplam 4 hafta hepsinden 4er seans. Bacaklarım hiç incelmezdi acaip incelmişti selülit azalmıştı ve sonrasında ciddi zayıflamıştım. Masaj sonrasında herhangi bir uygulama yapılmaması lazım zira masaj zaten can yakıyor. Bir de yağ ne kadar az olursa acı o kadar çok oluyor, tecrübe ile sabit. Bacaklarım hiç acımazken daha az yağlı olan bölgeler çooook acımıştı. Bence sorun acıdan çok uygulamanın sinir bozucu olması. İğnenin gireceğini ve gaz verirken acıyacağını biliyorsunuz ve bunun seans bitene kadar aynı durum tekrarlanacağı için insan hem stres oluyor hem de sinirleri bozuluyor. Ben her seanstan titreyerek çıkardım:) Ama son nokta etkisidir bence yaptırın:)

izmirde nereye yaptırdınız?

arkadaşlar merhaba
ben 18 nisanda karboksiye başladım...yaptıranlara sorum şu?
her seans kaç cc uygulandı...seans sayısından ziyade cc miktarı önemliymiş...bana 1000cc
veriyor her seansta...
tecrübe paylaşımları için şimdiden teşekkürler

Bu konuyu bende çok merak ediyorum cc ile ilgili ilk olarak böyle birşey duydum birde en az kaç tane iğne yapılmalı acaba?

arkadaşım merhaba..

açıkçası güzelllik salonları insanları yanıltabiliyor...iğnenin uygulanması sırasında verilen
karboksi miktarı önemli cc olarak...miktar az olur...iğneyi çok fazla uygular...zaman kaybı ve artı seans demek bu...yukarda da sorduğum gibi..yaptıranlar her seans kaç cc uygulandı..bunu paylaşır
larsa çok sevinirim....

şimdiden teşekkürler...

arkadaşım merhaba..

açıkçası güzelllik salonları insanları yanıltabiliyor...iğnenin uygulanması sırasında verilen
karboksi miktarı önemli cc olarak...miktar az olur...iğneyi çok fazla uygular...zaman kaybı ve artı seans demek bu...yukarda da sorduğum gibi..yaptıranlar her seans kaç cc uygulandı..bunu paylaşır
larsa çok sevinirim....

şimdiden teşekkürler...

Merhaba;
bende bir araştırma yaptım burdaki yazımdan sonra bir arkadaşımın gittiği İzmirde güvenilir bir merkez vardı onunla görüşmeye gittim(kendisi yaptırıyor şuan)doktora sordum kaç cc veriyorsunuz diye 1500 cc dedi...
Demekki iyiymiş orası ben bir fiyat alayım o zaman

Bu arada arkadaşım henüz 2 seans gitti 14 seans aldı ilerleyen zamanlarda tekrar yazabilirim sanırım bu konuyla ilgili..

duygu merhaba
bende izmirdeyim...acaba bu 1500 cc veren merkez neresi? merak ettim...
beni bilgilendirirsen çok sevinirim...

şimdiden tşkr ederim:KK3:

Canım burda isim vermek yasak diye ben özelden yazdım sana:KK1:isimleri sil istersen...

:KK43: pardon ben ayrıntı vermek anlamında yasak zannetmiştim...bazı konuları okurken yazanlar görmüştüm...yalnız nasıl silmem gerektiğini bulamadım...yardımcı alabilirsen hemen hallederim..

arkadaşlar 1500 cc çok az. ben bursada bir merkezde yaptırıyorum. 3500-5000 cc arası veriyor her seansta. yağ oranı giderek azaldığı için her seansta verilen gaz oranı düşebilir. bu hem vücudunuza hem karboksiyi yapan uzmana bağlı. benim her seansım en az 1 saat sürüyor. 5. seansı yaptırdım. gözle görülür bir incelme ve sıkılaşma var vücüdumda. daha 10 seansım var. düşünenlere tavsiye ederim... (tabi acıyı göze almak lazım)

merhaba ruza
3500cc diyorsun...buna sendeki yağ oranına göre mi karar verdiler...
sakıncası yoksa başladğnda kaç beden kaç kg din?

teşekkürler paylaşım için:KK3:

3000 5000 cc mi:KK53:
Eminmisiniz?
Ben şimdi bir çok medikal ve sağlık sitesinde okudum normali 1000-1500cc arasıymış bence çok abartılı asla o derece almak istemezdim..Ben 1500 cc de bile kızarıp bozarıyorum..Bence çok iyi araştır söyledğiniz rakamlar çok abartılı..Google 'a karboksiterapi kaç cc alınmalı diye bir yazın çıkan sonuçları göreceksiniz zaten...

merhaba ruza
3500cc diyorsun...buna sendeki yağ oranına göre mi karar verdiler...
sakıncası yoksa başladğnda kaç beden kaç kg din?

teşekkürler paylaşım için:KK3:

Canım sorun değil bir kere yazmışsın artık ama silmek istersen mesajın hemen altında mesaj düzenleme paneli var ordan düzeltebilirsin..
Bu arada senin aldığın dozda normalmiş araştır bak göreceksin 1000-1500 arası normalmiş :KK34:

KARBOKSİ TERAPİ:
Karboksiterapi, CO2 (karbondioksit ) gazının deri altı yağ dokusuna gaz halinde verilmesiyle yapılan basit ve birçok çalışma ile kanıtlanmış bir tedavi yöntemidir.(CO2 gazı yağ hücrelerini parçalar). Uygulandığı dokunun metabolizmasında ve kanlanmasında artış meydana gelir. Bu durum kan damarlarında genişlemeye, kan akımında artışa, yağ dokusunda erimeye neden olur. Karboksiterapi vücut şeklini yeniden yapılandıran kozmetik bir tedavi şeklidir. Cerrahi olmayan bu teknik sağlıklı, genç ve ince bir görünüm sağlar. 30 G'lik çok küçük iğneler yardımıyla uygulanır.

Selülit tedavisinde 15-20 seans tedavi gereklidir. En etkili şekli gün aşırı uygulanmasıdır. Haftada 2 veya 3 seans olarakta uygulanabilir. 5 seans sonunda değişiklik, ciltte gözle görülür durumda oluşur. 7-9 seans sonucunda cildin sıkılaştığı fark edilir. Her seansta bölgelere toplam 200-1000 cc CO2 gazı uygulanır. Normal şartlarda bu gaz vucudumuz tarafından sürekli üretilmektedir. Cilt altına verilen CO2 kan dolaşımındaki oksijeni artıran bir reaksiyona neden olur. Sonuçta yağları yakan hücreleri düzenleyen ve metabolizmayı düzelten yabancı bir madde değil kendi vucudumuzun canlanmasıdır.

Uygulama sonrasında hafif bir şişkinlik ve hassasiyet görülebilir. Bu belirtiler bir saat içinde kaybolur. Karboksiterapi hamile kadınlar, emzirenler, insüline bağımlı ileri düzey şeker hastalığı olanlar, ileri kalp hastalığı olanlar stroke ve iskenik atak hikayesi , yeni kanser hikayesi, kanama hastalığı (hemofili) olan vakalarda uygulanmaz. Diğer incelme tedaviler ile kombine edilebilir.

HANGİ DURUMLARDA UYGULANMAZ
Karboksiterapi hamile kadınlar, emzirenler, insüline bağımlı ileri düzey şeker hastalığı olanlar, ileri kalp hastalığı olanlar stroke ve iskenik atak hikayesi , yeni kanser hikayesi, kanama hastalığı (hemofili) olan vakalarda uygulanmaz

Son düzenleme:
X