Kararlıyım başaracağım :)

Planladığım gibi bir gün geçirmedim pek günlük ama neyse ki kalori oynaması olmadı pek şükür. Meyve yemedim. Patates yemeğinden daha 2 kaşık almıştım ki kapı çaldı komşu dalyan köfte getirmiş. Ben de patates yemeğini elimin tersiyle kenara itip dalyan köfteyi yedim. Et yemem daha hayırlı oldu aslında... Gün sonunda hesaplamalarıma göre ortalama 1300 kalori civarında almışım. Demek ki neymişşş ben planlı listelere uyamıyormuşum. O yüzden gün sonu bildirimine devam. Eski sistem en sağlıklısıymış. Bu arada canım kocam karşımda nutella yiyor ve hiççç canım istemiyor. Dobi dobi deyip durdu yine, göstercem ona dobiliği!!! Çok sinirlendim!

Eşin seni iyi gaza getirmiş bence böyle devam etsin ki o kilolardan kurtulmana yardımcı olsun :))))
Bir de çok kafana takma, diyet rejim filan deme.. sağlıklı yaşam de.. mesela o nutellanın içindeki yağlar damarlarımızı tıkıyor, içindeki renklendiriciler karaciğerimizi zorluyor hep öyle düşün.. sen diyet yapmıyorsun sağlıklı yaşıyorsun :KK34:

Bir de yoğurdu normal de olsa yemeye çalış öyle yağlı filan deme.. vücudunun ona da ihtiyacı var çünkü arada mahrum bırakma ondan da.. :)

Ben de gidiyim de yediklerimi yaziyim şimdi :) hadi bakalım güzel gidiyorsun böyle devam et :KK9:

X