Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Kalp Yaşınızı Bu Testle Ölçün

o kadar dikkat ederim ama 25 yaşımda olmama rağmen kalp yaşım 37 çıktı.beni stres bitiriyo..

sonuç:37
açıklaması:Öncelikle, kalp yaşınız gerçek yaşınıza yakın... Bu da kalp sağlığınızın, sizin yaşınızdaki sigara içen kişilerle aynı olduğunu gösteriyor. Sigara içmeyi sürdürmeniz genel anlamda sağlığınız için zararlıdır ve kalp yaşınızı da olumsuz yönde etkileyecektir. Sigarayı bırakma konusunda uzmanlardan destek almanızı öneririz.

demek ki neymiş...no smoking
sevgiler...

25
Kalp yaşınız, gerçek yaşınızdan yüksek. Bu da, sağlıklı yaşıtlarınıza kıyasla kalp sağlığınızın daha kötü olabileceğinin göstergesi... Sigara içmeyi sürdürmeniz genel anlamda sağlığınız için zararlıdır ve kalp yaşınızı da olumsuz yönde etkileyecektir. Sigarayı bırakma konusunda uzmanlardan destek almanızı öneririz. Aşağıda, kalp yaşınızı ve sağlığınızı olumsuz yönde etkileyen risk faktörlerine karşı nasıl önlemler alabileceğinize dair önerilerimizi bulacaksınız.

Bunca strese, egzersiliğe, kiloya rağmen yaşımla kalp yaşım aynı çıktı.
Ah birde stresimi azaltabilsem ve kilo verebilsem herşey daha iyi olcak....

slm arkadaşlar benimde yaşımdan onyaş büyük çıktı ewt dikkat etmek lazım teşkrler

24 kutlarız! Kalp yaşınız, gerçek yaşınızdan daha düşük. Demek ki kalp sağlığınız, sizin yaşınızdaki diğer bireylere kıyasla çok daha iyi durumda!

yaşımdan küçük çıktı. yaşım 23 ama test 20 :) ama aşkımın 13 yaş fazla çıktı :KK43: hep bu sigara hepp

selam ben kırk yaşındayım ama kalp yaşım 29 çıktı çok guzel tş edrımmmmmmmmmm

Bnmde yaşımla kalp yaşım aynı çıktı ben daha küçük bekliyordum oysa :KK43: ama sigaradan bilyorum

21yaşındayım ama kalp yaşım 36 çıktı sigara ve yüksek tansiyondan olsa gerek senağlama

X