Kalori Arkadaşım

Ya keske kadınlar kulübünün de bi uygulaması olsa. Bildirimler gelse falan . unutuyorum. Bta 8 kilo aldım bebeğim . ama su son 1 haftadır aşırı yiyorum duramiyorum 10 olmuştur heralde. Ama takmiyorum artik. Bebek oynamaya falan başladı iyice dışardan da görülüyor onu gördükçe insanın başka bisey dusunesi gelmiyo zaten inan :) 15 17 kilo alırım heralde ole diyorlar.

Bebek iyi ozlemcm çok şükür ben de iyiyim ama tek sıkıntımız çok çabuk yoruluyorum ve kalabalığa hiç gelemiyorum. Bi yere gitmek istemiyorum normal kıyafet giymek istemiyorum hep pijama giymek istiyorum rahat ediyorum öyle. 6. Aydan 15 gün aldım 7ye doğru gidiyoriz bakalm hayirlisiyla :)

Merhabalar pazartesi kalori saymaya başladım ve 5 günde
62,6 - 61,4 =1200 gr düştü
Günlük 1200 kalori fat secretten hesaplıyorum 1300 kaloriyi geçmemeye çalışıyorum tatlımı simitimi herşeyimi yiyorum hesaplayarak tabiki
Spor olarak jillian levent 1 i yapıyorum ona da pazartesi başladım
Vermem gereken son 3-4 kilom kaldı bol eksiler...

arkadaslar ben yurtdisinda kaliyorum önce bilgilendiriim kilom 80 ,boyum 1,73 ve türkiyedeki teyzemdenn5 kutu acicehre istedim.. icinde yaklasik 70 tane tohum var.. cok okudum Bu sayfalrda acicehreyi almadn önce Yok nebileyim 1 taneden fazlasi zarar.. Yok afedersiniz arkataraftan su akiyo ..5saat tuvaletten cikamadim cok kilo Verdim felan filanlar.. bende aldim ilk basta 1 tane Sabah aksam yemeklerden Sonra duzenli aldim.. bazilari AC karnina bazilari tok karnina aliyo buu zaten tartisilmaz .. ben de wallah hic BI etkisini gostermedi.. hatta Gründe 12 tane yiyorum ve en AZ 3-4 litre su iciyorum.. sporada gidiyorum haftada 3 kere.. belki bunyeyle alakalidir..
annem 1 Tane Aldi hemen tuvalete cikti.. ha kilo verdimmi? vermedim.... AMA ben Sudan cok nefret ederim cok Cola icerim AMA Artik mecbur iciyorum cunku acicehre cok susatiyo.. ben 12 Tane
yiyorum dedim AMA Siz sakin dememeyin dedigim gibi bazilarinda 1
tane bilee sorun yaratiyo.. bende BI kendimden bilgi vereyim dedim..

Selam kizlar:KK54:.. uzuuun bir aradan sonra bende burdayim.. yaklasik 2 sene önce burada tam 16 kilo vermistim, motive için tam yeri bence.. tabi geçen bu zaman içinde bu kilolarından 11 ini itinayla geri aldim.:sus:. şimdi tekrar kalori saymaya basliyorum.. :21:o zaman spor da yapiodum ama şimdi spor yapmam zor. hem zamanım yok hem de koşu bandı mi kuracak yerim.. muhtemelen de spor yapmayı kestigim ve kalori saymayı bıraktığım için sistim.:ukala:. he hu arada tabiki her diyet gibi p.tesi basliycam:KK30:@sinoki 34bta26 34bta26

slm kızlar nasılsınız bende 4-5 kilo aldım ama benimde hiç diyet yapasım yok az daha havalar ısınsa yaaa
ama yaza yine incecik olmalıyım
34bta26 bebişin hayırlı ugurlu olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

Kızlar selamlar,

Dünkü kalori hesabım aşağıda :dua:

upload_2017-1-24_10-55-43.png

X