Kalkık burun ucunu indirmek istiyorum.

Ben burnunu beğendim yalnız 1 sene sonra dua edeceksin keşke inmeseydi diye ☺️ Korkma bunların hepsi bir süreç daha önce ameliyat olmuş ve revizyon ameliyatı olacak biri olarak yazıyorum ki şikayetlerim arasında burun ucu düşüklüğü de var. Doktorlar ilk etapta burnu daha fazla kaldırıyor ki zamanla öyle kalmıyor iniyor burnun tam olarak oturduğun da aynı fikirde olacağını sanmıyorum. Geçmiş olsun
Yaşamadan kabullenmek zor olacak sanırım. En azından göz alışıyor bir süre sonra. Teşekkür ederim ☺️

Gerçekten çok etkilendim kendime gelemiyorum evden çıkmak hele hiç istemiyorum sürekli ağlayasım geliyor eski halimi çok özlüyorum çok pişman oldum :KK43: 3. Haftam oldu inmeye dair bir şey olmadı henüz siz ameliyat oldunuz mu?
Bende aynı durumdayım dışarı çıkmak bile istemiyorum mahvoldum sürekli ağlıyorum

Yaklaşık 2 ay önce revisiyon oldum ki olmaz olaydim. Burun ucuma kikirdak doldurmuş. Tecrübesi olanlar cevaplarsanız çok sevinirim. Burun ucuna koyulan kikirdak çıkarılabilir mi? Benzer durum yaşayan ya da bilgisi olan var mi

Yaklaşık 2 ay önce revisiyon oldum ki olmaz olaydim. Burun ucuma kikirdak doldurmuş. Tecrübesi olanlar cevaplarsanız çok sevinirim. Burun ucuna koyulan kikirdak çıkarılabilir mi? Benzer durum yaşayan ya da bilgisi olan var mi
Selam, neden revizyon oldunuz? Kalkıklığa göre mi?

Merhaba, ben de aynı durumdayım burnum çok kalkık ve burun deliklerim önden gözüküyor. Açık piezo ameliyatı oldum 3 hafta önce. Umarım iner ama psikolojim çok bozuldu. Sizlerde durum nasıl fotoğraf atabilir misiniz acaba?

Merhaba özelden atel çıktıkran sonra ve şu an ki halini atabilir misiniz benim çok kalkık olduğu için düşse bile istediğim seviyeye ineceğini düşünmüyorum ki çevremde herkes çok kalkık diyor
Merhaba ben de su an aynı durumu yaşıyorum 3. Ayda doktorun asistani inmezse indiririz ama iner dedi. İnse bile benim de istediğim seviyede olmayacak bu yüzden eski halini çok istiyorum zaten çok seviyordum burnumu ve ucuna nolur karışmayın dedim. Yine de karışmış çok kötüyüm hayatımın hatasını yaptım ama 3 ayda şükür düşürerek eski haline biraz benzeyecek 😔😔😔😔

O kadar çok etkilenmişsin ki nick bile kalkık burun 😃 Kusura bakma tebessüm sadece 🙋🏻‍♀️

Ameliyatın daha taze, bekle bir Bismillah. Narkozdan çıkıp yatağa geçtiğin anda istediğin gibi burun olmuyor canım. Sabret hemen olmadı, kalkıktı triplerine girme. Daha kontrollerin var, tamponu var bir sürü iş. Bekle bir acele etme böyle revizyon olacağım diye psikolojik olarak zaten bozuyorsun burnunu. Geçmiş olsun 💐
Merhaba arkadaşlar ameliyat olalı henüz 3 hafta oldu ama burnumun ucu çok kalkık herkes biraz inecek diyor tamam biraz inecek ama aşırı kalkık olduğu için muhtemelen inmiş halide tatmin etmeyecektir. Revizyon olarak şimdiden sadece burun ucum için ameliyat olmayı kafama koydum öncelikle revizyonda başarılı olan ve doğal bir şekile sokabilecek önereceğiniz doktorlar var mı? Bir de illa 1 yıl beklememiz mi gerekiyor ameliyat için. Ben ince deriliyim 3 ay sonra sadece burun ucuna müdahale etmezler mi?Ön profilimde de burnumun ucu kaldırıldığı için simam biraz tuhaf geliyor bunu düzeltmek mümkün mü zamanla düzelecek bir şey mi ? Kafama çok takıyorum. Ağrım hiç olmadı ama psikolojik olarak çok ağır travmalara yarattıyor burun ameliyatı. Ağlamaktan mahvoldum.
Merhaba canim bende ameliyatimin 18.günündeyim aynen senin durumundayım şu an psikolojim berbat insanların içine çıkamıyorum ameliyat öncesi özellikle belirttim doğal olsun kalkik dik bir burun asla istemiyorum

Merhaba canim bende ameliyatimin 18.günündeyim aynen senin durumundayım şu an psikolojim berbat insanların içine çıkamıyorum ameliyat öncesi özellikle belirttim doğal olsun kalkik dik bir burun asla istemiyorum
Merhaba benim doktorum 3. Ayda indiririz dedi siz de konuşun isterseniz çünkü ben ucunun degismesini istememistim burun ucum düşüktü ama çok seviyordum sadece küçücük bir kemer var diye hayatımın hatasını yaptım. Günlerdir ağlıyorum ve öğretmenim ben 9 gün sonra insan içine nasıl çıkacağım bilmiyorum. En azından indirdikleri zaman önden burnum eski haline benzer umuduyla 3 ay yaşamaya karar verdim.

Arkadaşlar ameliyatin daha çok basindasiniz hemen neden karalar bağlıyorsunuz ki inanın iniyor indikten sonrada keşke biraz daha kalkık dursaydı diyeceksiniz. Burnun oturması en az 9 ay ödemdi oydu buydu derken 2 seneden önce asla oturmuyor o sebeple biraz sabırlı olun siz kendinize kötü yorum yaparsanız çevrenizdekilerde sizden cesaret alıp moralinizi daha da bozar

X