Makyaj Ürünleri kalıcı makyaj yaptıranlarınız

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

f1453

Rabiş
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
2.131
130
arkadaslar kalıcı makyaj uygulaması yaptıranlarınız varmı memnunmusunuz ne kadara yaptırdınız acıyormu. ne kadar sure kalıyor

arkadaslar kalıcı makyaj uygulaması yaptıranlarınız varmı memnunmusunuz ne kadara yaptırdınız acıyormu. ne kadar sure kalıyor

ben yaptırdım,eyeliner olarak. memnunum. en uzun süre gözde kalıyor diyorlar bakalım. evet acıyor,acımasının yanısıra göze yakın olduğu için rahatsız edici bi uygulama,ama dişinizi sıkacaksınız. çok büyük rahatlık. 250ye yaptırdım. dudağa da düşünüyorum bakalım.

BN evvvela dudaklara dusunuodum şuan diorm ki hem dudağa hem eyeliner olrk hem de sürme uygulamasi olrk yaptiriyim diyorum sürme uygulaması da varmi? Hepsini bir yaptrsam cokmu kivranirim acidan? Hangi senede yaptrdin

ben yaptırdım,eyeliner olarak. memnunum. en uzun süre gözde kalıyor diyorlar bakalım. evet acıyor,acımasının yanısıra göze yakın olduğu için rahatsız edici bi uygulama,ama dişinizi sıkacaksınız. çok büyük rahatlık. 250ye yaptırdım. dudağa da düşünüyorum bakalım.

BN evvvela dudaklara dusunuodum şuan diorm ki hem dudağa hem eyeliner olrk hem de sürme uygulamasi olrk yaptiriyim diyorum sürme uygulaması da varmi? Hepsini bir yaptrsam cokmu kivranirim acidan? Hangi sehırde yaptrdin ne kadart dayandı

Ben kalici makyaj yaptirmadim fakat yaptim.Kanli bir islem dolayisiyla hijyen cok onemli. Bol bol bepanten kullanmalisiniz sonrasinda

ben bağdat caddesinde bi güzellik okulunda yaptırdım eğitimde veriyomuş yapan kişi gittim görüştüm güven verdi ve inanılmaz hijyenik kıltekniğiyle yaptırdım ben kaş annemde dudak ve göz altı yaptırdı gerçekten inanılmazoldular

Merhaba, kalıcı eyeliner yaptırmak istiyorum, 2-3 yıl kalıcı olacağı söylendi. Ama bu uygulama 2 yıl sonra silinmeye başladığında geriye nasıl bir görüntü kalacak kimse birşey söylemiyor. yaptıran arkadaşlar silindikçe kızarıklık mı kalıyor, neyle karşılaştılar bilgi verebilir mi?

X