KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ GARANTİ SONUÇ VERECEK DOKTOR ARIYORUM BURSA İSTANBUL ANKARA

Charlixcx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2019
13
0
26
Kızlar yurtdışına gelin gideceğim için kalıcı kızlık zarı dikimi şart bana ve geri dönüp düzelttirme şansım olmayacağı için garanti sonuç veren doktor arıyorum .. para önemli değil yeterki evlenince kanasın.

Kızlar yurtdışına gelin gideceğim için kalıcı kızlık zarı dikimi şart bana ve geri dönüp düzelttirme şansım olmayacağı için garanti sonuç veren doktor arıyorum .. para önemli değil yeterki evlenince kanasın.
Nikahlı düğünlü birliktelikte kalıcı şart.

:işsiz:

Eklentiler

• DzUWh8zXgAE0l7S.jpeg
    DzUWh8zXgAE0l7S.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 219
Bin tane konu var bununla ilgili? Goz attiniz mi?

Gaziantep te dr sezgin sönmez i bu konuda tek geçerim üstünede doktor tanımam hem kalıcı yapıyor hemde hijyenik bi ortamda kendini yeniden doğmuş gibi hissediyosun

Ben çift kat flep kızlık zarı dikimi için dr turgay karakaya olarak randevu aldım istanbula geleceğim bahsettiğiniz doktoru duymadım

Canim garanti kimse veremez sanmiyorum soyleyende yalan soyler .Ben yeni bunun arastirmasini yaptim.Ben kadinim bundan dolayi bir sorun yasamiyorum sukur ama arkadasimin ailesi sıkıntılıydi.Doktorlari aradim tek tek garanti vermediler.Sordugumda yanlis bi refleks veya iliski yontemi sonucu degistiriyormus.Biz esra cabuk comerte gittik.Geciciydi zaten yapildi dugunude gecen cumartesi oldu.Kanamasi olmus konustugumda atlatmis tabi kalicida oran degisiyo burda okudum once kontrol yaptirmaniz gerekiyo.

ankarada birçok doktor var bu konuda ama önce muayene olmanda fayda var gibi sanki ? detay istersen yazabilirim.

X