Adana kızlık zarı dikimi doktor önerisi

Reşit olduğu için birşey çıkmaz diye şikayetçi olmadılar konu kapandı gitti ebeye götürdüler olay olduğu zaman ebe sıkıntı yok dedi şimdi kontrol ettiler orası açık yani belli ve kız kanama oldu ben ebe birşey yok diyince size kanama olmadı diye yalan söyledim diyor
Ne demek bir sey cikmaz. Olur mu oyle sey? Resitiz diye birilerinin parmagini vajinamiza sokma hakki mi var?

Ne demek bir sey cikmaz. Olur mu oyle sey? Resitiz diye birilerinin parmagini vajinamiza sokma hakki mi var?
Kızı ebeye götürünce ebe de birşey yok diyor kızda kan gelmedi benden diyor birşey de olmamış işte diye geçiştiriyor şimdi evlenecek iş ciddiye binince anlatıyor ebe yanlış söyledi benden kan geldi o parmağını oraya sokunca diyor kız

Kızı ebeye götürünce ebe de birşey yok diyor kızda kan gelmedi benden diyor birşey de olmamış işte diye geçiştiriyor şimdi evlenecek iş ciddiye binince anlatıyor ebe yanlış söyledi benden kan geldi o parmağını oraya sokunca diyor kız
Ne olmussa olmus artik. 19 yasinda ailesinden kilometrelerce uzağa ustelik de carsafa önem veren bir bolgeye gidecek. Neden vazgecirmeye calismiyorsunuz? Öldürülsün mü kiz oralarda?

Ya çok üzüldüm durumuna buna bir çözüm bulunmazsa Evlendirmekten vazgeçerler diye düşünüyorum ben yardımcı olmak istedim ama burda olacak iş değil gibi
Herşeyi geçtim böle kan man konularına önem veren biriyle asla evlenmesin arkadaşınız buna ikna edin.

Ya çok üzüldüm durumuna buna bir çözüm bulunmazsa Evlendirmekten vazgeçerler diye düşünüyorum ben yardımcı olmak istedim ama burda olacak iş değil gibi
Dikimin bir garantisi yok. Burada okudum hapşırmaktan öksürmekten korkuyorlar. Onca paraver tedirginlik yaşa sonra o gece bir de kan gelmesin. Ne gerek var bunlara. Ne yapin edin vazgeçirin. 19 yaş ne demek asla baş edemez bu ortaya cikarsa.

Doğulu ise bu cok zor. Adam sorun etmese kapida çarşaf bekleyenler olacak. O çarşafı yikayip seriyorlar bir de. Korkunç seyler. Keske evlenmese.
Bende doğuluyum ve doğu geliniyim doğru çarşafa bakarlar ama yıkayıp asmazlar gerçi benim annem yengeminkine bakmadı bile oğlum gelinim kendine güveniyorsa tam diye ama benim görüncem gelip benim evimde kaldı yetmedi zırt pırt mesaj atıyordu hadi bitmedi çay soğucak falan o günün acısını tatlısını bile çıkaramadım burnumdan getirdiler sagolsunlar

X