Kahveleri Alıp Gelin Kızlar

Kızlar merhaba kusura bakmayın aşırı yoğun zamanlar geçiriyorum yeşil hiç mi vaktin yok diyeceksiniz ama inanın hiç vaktim yoktu. Şimdi hemen başlayayım anlatmaya. Öncelikle asya bekleyip bekleyip tüm dişlerini ankaraya saklamış sağolsun tüm dişleri birden şişti patladı kök dişler de dahil eee çektiğim sıkıntıyı tahmin edersiniz yazmayayım şimdi uzun uzun. Ayaz ile emme maceramız bir haftadır tekrar sıkıntıya girdi. Şöyle ki artık kullandığım hiçbirşey işe yaramıyor malesef ve yine açlıktan ağlamalara başladı bende bu hafta mecburen mama takviyesine başladım ama artık üzülmemeye karar verdim çünkü bu durum bende inanılmaz ruhsal çöküntüye ve aşırı kiloya sebep oluyor. Herkes rızkını yer içer ayaz da nasibi ne kadarsa onu yiyip içecek. Gelelim bana kızlar bu süt olayı yüzünden inanılmaz kilo aldım valla sakın bana su yapıyo felan demeyin. Benim kadar su içen sıvı tüketen bir insan olamaz yani ama yok yemesem bir anda azalıyo yani resmen boşalıyo zaten hissediyorum. Sık sık da emzirdim saatli de emzirdim sonuç bu. Neyse dediğim gibi artık bu süt olayını kafamdan atıyorum. Şu an kaç kiloyum bilmiyorum tahmini 80 i buldum belki de geçtim. Kilo aldıkça ağrılarım tavan yaptı. Yani çok kalitesiz bir yaşantım var şuan ve bu kalitesizlik bende psikolıjik olarak inanılmaz bi sıkıntı yarattı. Kilo da cabası. Kendimden nefret eder durumdayım. Her zaman söylediğim gibi bir bebeğin en büyük ihtiyacı her bakımdan sağlıklı bir annedir. Ruhsal fiziksel ve beyinsel. Ankaradaki son haftamız. Dönüşte asya direk kreşe başlıycak nisan sonunda da ben işe başlıycam. Benim niyetim şöyle kızlar ben döner dönmez direk ekmeği ve şekeri keserek diyete başlıycam. İlk aşamada ekmek ve şeker ile başlıycam sonra duruma göre şekillendiricem. İşe başlamadan iki hafta gibi bir sürem oluyor inşallah ayaz bey izin verirse bu iki haftada birde plates yapmaya çalışıcam her gün bir saat çünkü bildiğiniz iki büklüm olmuş durumdayım. Bu arada geçen gün hacamat yaptırdım biliyosunuz sırtım boynum belim dizlerim ayaklarğm her yerim sakat sıkıntılı. İnşallah faydası olur. Baya uzun yazdım ama kısacası inşallah nisan 15 den sonra bende zayıflama macerasına dönüyorum ve sizden full destek bekliorum. Hepinizi çok özledim kocaman öpüyorum
İlk kızım da süt olayı beni bildiğin ruh hastası yaptı seni çok iyi anlıyorum canım mama ile büyüdü kızım
Bir annenin bebeğine vereceği en değerli şey sadece anne sütü değil sevgi, huzur, sıcak bir kucak, iyi bir ahlak... ve daha çok şey
Bazen olmadı mı olmuyor çokta kendimize yüklenmemek gerek.
Kilolar gidecek elbet birlikte yaparız canım ama kendine zaman ver bir anda yüklenme olur mu
Bakıcı buldun Ayaz’a

Çocukların herşeyden çok sağlıklı ve mutlu bir anneye ihtiyaçları var canım onun için ne süt ne de kilo hiçbirşey için canını sıkma ,psikolojini bozma olumlu yönde düşünmeye bak hatta öyle de bakıyorsun tebrik ederim 😘 zaten hep pozitif bir kişiliğin var onun için kısa sürede tüm stres ve sıkıntıları atar evlatlarına mutlu bir anne olursun eminim 🙏😊 kilo zaten her zamn hepimiz veriyoruz kaç kez yaptık hepimiz bunu sende biliyorsun ve gene gidecek hepsi hiç takma bile sen bunların hepsinin üstesinden gelirsin :KK19: ve tabiki zayıflamaya bizden yine tam destek canım ❤🤗 bizim takıma gel biz orda herkesi zayıflatıyoruz fuulll motiveyiz veee :sus:şuan magickk magickk in kaç kilo olduğunu duysan şok olursun canım söylesin de sanada motive olsun 😍

Ay inşallah canım şu mesajın bile motive etti. İyiki varsınız. Eve döneyim başlayacağım inşallah. O zaman takıma da girmeye çalışırım ama takımın düzeni nasıl bilmiyorum yani sürekli aktif olmak gerekiyorsa biraz zor görünüyor. Az önceki mesajı 1.5 saatte ancak tamamlayabildim ☺ aşırı aktif olamayabilirim o yüzden nasıl olur bilemiyorum. Sizin ilerlelemenize çok sevindim canım darısı bana inşallah.

İlk kızım da süt olayı beni bildiğin ruh hastası yaptı seni çok iyi anlıyorum canım mama ile büyüdü kızım
Bir annenin bebeğine vereceği en değerli şey sadece anne sütü değil sevgi, huzur, sıcak bir kucak, iyi bir ahlak... ve daha çok şey
Kilolar gidecek elbet birlikte yaparız canım ama kendine zaman ver bir anda yüklenme olur mu
Bakıcı buldun Ayaz’a

Aynen canım gerçekten kendimi çok paraladım hem ruhen hem fiziken hamileyken almadığım kiloları aldım ve artık gece gündüz süt peşinde koşmaktan helak oldum bunalıma girdim resmen artık ankarada da olmuycam bu şekilde çocuklarıma faydalı olamam senin söylediğin gibi daha önemli değerler var ve çocuklarımın sağlıklı bir anneye ihtiyacı var. İnşallah biran evvel toparlanabilirim. Sizden de destek bekliyorum. Ayaz da asyanın kreşine gidecek canım. Ben asyanın kreşinden daha güvenilir bir yer bulamadım canım. Hayırlısı bakalım. Sen nasılsn bebişlr nasıl.

Ay inşallah canım şu mesajın bile motive etti. İyiki varsınız. Eve döneyim başlayacağım inşallah. O zaman takıma da girmeye çalışırım ama takımın düzeni nasıl bilmiyorum yani sürekli aktif olmak gerekiyorsa biraz zor görünüyor. Az önceki mesajı 1.5 saatte ancak tamamlayabildim ☺ aşırı aktif olamayabilirim o yüzden nasıl olur bilemiyorum. Sizin ilerlelemenize çok sevindim canım darısı bana inşallah.
Canım cuma bildirim de akşama olmadığı sürece diğer günler hiç sorun diil zaten önemli olan cuma bildirimi onun dışında vakit bulduğun zamanlar girersin motive olursun :KK66:🤗

Canım aktif olmayabilirsin fazla senin gibi bebeği olanlar var bizim gibi giremiyorlar sen gel yardım ederiz bende 59.8 oldum canım mezuniyetime az kaldı hadi ben gitmeden gel

Bakıcı buldun Ayaz’a
Kesinlikle çok haklısın canım sende hazır hissettiğin diyet düşündüğün zaman burdayız unutma canım senide 14. Takıma bekleriz hazır hissedersen ihtiyaç duyarsan sende gelirsin ❤🤗 hep beraber veririz yine kilolarımızı hiiiçç merak etmeyin :KK66:

Kesinlikle çok haklısın canım sende hazır hissettiğin diyet düşündüğün zaman burdayız unutma canım senide 14. Takıma bekleriz hazır hissedersen ihtiyaç duyarsan sende gelirsin ❤🤗 hep beraber veririz yine kilolarımızı hiiiçç merak etmeyin :KK66:
Elimde sopamla geleceğim💜☺️
Bizim grubumuz ne güzeldi☺️
Emzirme devam ederken zor görünüyor canım
Bir süre daha tombikim:)

Aynen canım gerçekten kendimi çok paraladım hem ruhen hem fiziken hamileyken almadığım kiloları aldım ve artık gece gündüz süt peşinde koşmaktan helak oldum bunalıma girdim resmen artık ankarada da olmuycam bu şekilde çocuklarıma faydalı olamam senin söylediğin gibi daha önemli değerler var ve çocuklarımın sağlıklı bir anneye ihtiyacı var. İnşallah biran evvel toparlanabilirim. Sizden de destek bekliyorum. Ayaz da asyanın kreşine gidecek canım. Ben asyanın kreşinden daha güvenilir bir yer bulamadım canım. Hayırlısı bakalım. Sen nasılsn bebişlr nasıl.
Süt olayı yüzünden gözümde yaş kalmadı ne gereksiz paralamışım kendimi gerçekten olmadı mı olmuyor sonra bu günler geçiyor kendini mafettiğinle kalıyorsun
Çok şükür canım iyi diyelim iyi olalım
Aylık alıyorlar iyiymiş iki kardeş aynı yerde :)
Çalışmaya başladığında kilon da daha hızlı gider merak etme:)

Elimde sopamla geleceğim💜
Bizim grubumuz ne güzeldi☺
Emzirme devam ederken zor görünüyor canım
Bir süre daha tombikim:)
😊 bizim 1.t. grubumuzdan izmir konakta emniyette çalışan ELF vardı bilmem hatırlar mısın o da doğum yaptıkdan sonra 14.Takıma gelmiş oda yine bizle canım bizim grupdan 3 kişi birden ordayız hatta birde yeşil geliyo şimdi 4kişi hatta birde sen gelirsen 5kişi birden orda oluyoruz yani canım 🤗 gene beraberiz üstelik kaptanımız ve kaptan yardımcımız çok şekerler ve diğer arkadaslarda hep çok tatlı çok motive edici destekleyici bir grup canım emin ol iyiki gelmişim dersin üstelik grupda emziren anneler bebeği minnak anneler çok var zaten siz kendinize uygun şekilde yaparsınız

😊 bizim 1.t. grubumuzdan izmir konakta emniyette çalışan ELF vardı bilmem hatırlar mısın o da doğum yaptıkdan sonra 14.Takıma gelmiş oda yine bizle canım bizim grupdan 3 kişi birden ordayız hatta birde yeşil geliyo şimdi 4kişi hatta birde sen gelirsen 5kişi birden orda oluyoruz yani canım 🤗 gene beraberiz üstelik kaptanımız ve kaptan yardımcımız çok şekerler ve diğer arkadaslarda hep çok tatlı çok motive edici destekleyici bir grup canım emin ol iyiki gelmişim dersin üstelik grupda emziren anneler bebeği minnak anneler çok var zaten siz kendinize uygun şekilde yaparsınız
Evet hatırladım elfyi :)
Biraz daha toparlanayım geleceğim😍

K Kazen bey iyi günler ben 1. Takımdan hamilelik nedeniyle ayrılmıştım. O dönem kaptanım site yöneticilerine sorduğunda benim istediğim zaman istediğim kiloda istediğim takımdan başlayabileceğimi başlangıç kilomdan hesaplamaların yapılacağını yani listeyi artı olarak etkilemeyeceğimi söylemişti. Ben 14. Takımda başladım ancak kaptan hanım artı görüneceğimi söylüyor ve listeye almak istemiyor. Bununla kim ilgileniyor acaba ben ona göre hiç uğraşmayayım madem grup işleriyle.

K Kazen bey iyi günler ben 1. Takımdan hamilelik nedeniyle ayrılmıştım. O dönem kaptanım site yöneticilerine sorduğunda benim istediğim zaman istediğim kiloda istediğim takımdan başlayabileceğimi başlangıç kilomdan hesaplamaların yapılacağını yani listeyi artı olarak etkilemeyeceğimi söylemişti. Ben 14. Takımda başladım ancak kaptan hanım artı görüneceğimi söylüyor ve listeye almak istemiyor. Bununla kim ilgileniyor acaba ben ona göre hiç uğraşmayayım madem grup işleriyle.

seaBahAR seaBahAR ile konu hakkında yazışabilir misiniz ?

Başladın mı diyete :)
Hadi bakalım darısı başıma :)
Bebeler nasıl sen nasılsın canım

Başladın mı diyete :)
Hadi bakalım darısı başıma :)
Bebeler nasıl sen nasılsın canım

Dün itibariyle son sürat başladım canım. Asya kreşi başladı. Ayaz şimdi benimle ben bi süre daha evdeyim işe başlamadım. Evi toparlamaya kendimi toparlamaya çalışıyorum kaç kilo olmuşum biliyo musun 82 yani delirmemek elde değil ya. Ama gidecek inşallah. Sen neler yapıyosun canım kızlar nasıl?

Dün itibariyle son sürat başladım canım. Asya kreşi başladı. Ayaz şimdi benimle ben bi süre daha evdeyim işe başlamadım. Evi toparlamaya kendimi toparlamaya çalışıyorum kaç kilo olmuşum biliyo musun 82 yani delirmemek elde değil ya. Ama gidecek inşallah. Sen neler yapıyosun canım kızlar nasıl?
Oluyor canım doğumdan sonra alınıyor veririz merak etme yeterki çok kasma kendini zaman ver kendine daha bebekler çok küçük çok yoruluyoruz ve insan yemeden ayakta duramıyor ben de çok yiyorum ve tartılmıyorum bu aralar
İyiyiz canım şükür aynı devam büyük kızımla daha çok uğraşıyoruz bebeği kabul edeceği günü bekliyorum mayısta kayıt işini halledeceğim onun misafir olarakta göndermek istiyorum hepimize iyi gelecek

Oluyor canım doğumdan sonra alınıyor veririz merak etme yeterki çok kasma kendini zaman ver kendine daha bebekler çok küçük çok yoruluyoruz ve insan yemeden ayakta duramıyor ben de çok yiyorum ve tartılmıyorum bu aralar
İyiyiz canım şükür aynı devam büyük kızımla daha çok uğraşıyoruz bebeği kabul edeceği günü bekliyorum mayısta kayıt işini halledeceğim onun misafir olarakta göndermek istiyorum hepimize iyi gelecek

Aynen bizde bebekle pek ilgilenemiyoruz genellikle hep asyayla uğraşğyoruz. Birde 2 yaş sendromu başladı toz duman olmuş haldeyiz. Zaten gelir gelmez kreşe başlattım ben evde felan duracak gibi değil. Zaten evi sevmiyor. Hele şimdi hiç durmaz. Ama anlaşmış gibi o yıkken de bebek durmuyor ya ankarada alımış o da kalabalığa sürikli ilgi görmeye hiçbişey yapma hep benimle ilgilen diyor. Anlıycan dur durak yok bize Allah kolaylık versin ne diyeyim.

Kızlar bu arada hepiniz nasılsınız? Selnurr Selnurr canım az kaldı doğuma nasılsın? bluegreeneyes bluegreeneyes canım senin bebişler nasıl? Ben başladım artık diyete sende durumlar nedir? Kız ben seni özledim sen beni hiç özlemedin mi?
Benim büyük krese gidiyor tam.gun kucukle uğraşıyoruz o da 43 günlük oldu... Seni kileri okudum mesajlardan zamanla herşey düzeliyor canm asya da alışır gün geçtikçe... Ben dün kan verdim Çarşamba günü diyetisyen randevum var başlıyorum inşallah ama ciddi şekilde vitamin eksikliklerim var önce onları toparlariz herhalde :KK43: ben de çok çok özledim hepinizi çok fırsat bulup yazamıyorum ama artık takıma girsem fena olmaz diye düşünüyorum :KK66:

X