Kahveleri Alıp Gelin Kızlar

Geçen selam vereyim diye 1.takıma uğradım grup kapatılmış belki gitmiştir arkadaşlar
Başka gruplardan devam edeceklerdi belki bayram telaşıdır bekleyelim bakalım. Valla benim yaz hiç umduğum gibi geçmedi pazartesi de van a dönüyorum. 14 ü de iş başı yapıcam. Gelsin kızlar da az sohbet edip kafa dağıtalım.

Selamlar canım iyiyim bende tatildeyim arkadaşlarda tatilde sanırım bol bol muhabbet ederiz özledim sizi :KK68:

Canım hoşgeldin ay nerde bu kızlar ya. Sen nerdesin? Ne zaman dönüş yapıyosun istanbula. Ben van a geldim ama ev batmış yaaa. Yanda apartman inşaatı var eve resmen kül yağmış asya da malum yalnızız yapıştı boğazıma yine hiçbişey yaptrmıyor. Yavaş yavaş yapmaya çalışıyorum. Dilekçemi verdim ayın 14 ühde iş başı yapmak için bakalım nereyi verecekler gidicem neler olacak onun stesi var.

Ben yeni gördüm canım buralardayım iyiyim sen nasılsın bebişler nasıl:)

Canım ya sözde işte tatil için ankaraya gittik. Gider gitmez yine düşük tehlikesi dediler bana. 2 ay ilaç kullandım kullandığım ilaç beni çok çarptı kafamı bile kaldıramıyodum o yüzden mecbur annemlerin yanında köyde kaldım ne gezebildim ne insan görebildim tam ben iyileştim derken asya bi virüs kaptı ishal ateş üzerine birdenbire pişik pişik ilerledi resmen yaktı bebeği 20 günde onunla uğraştk tam ikimizde iyileştik asyanın doğum gününü kutladık kuzenim denizde boğulmuş bir gün sonra vefat etti ki benim baba yarımdı normal bi kuzen değildi öyle onun acısı şoku üzüntüsü dün van a döndüm. Ev de batmış yandaki inşaatın külü bizim eve yağmış resmen asya izin verdikçe ev temizlemeye çalışıyorum. Ayın 14 ünde işe başlıycam bi aksilik çıkmazsa onun stresi var asya kreşe başlıyck onun düşüncesi var. İkinici bebiş de kızmış bu arada. Arya hanım geliyormuş ama ben hic asyadaki gibi deıilim. İlaçlarımı bile içmeyi unutuyorum. Hiç kentime bakamıyorum. Sen nasılsın bebiş planları devam mı?

Canım ya sözde işte tatil için ankaraya gittik. Gider gitmez yine düşük tehlikesi dediler bana. 2 ay ilaç kullandım kullandığım ilaç beni çok çarptı kafamı bile kaldıramıyodum o yüzden mecbur annemlerin yanında köyde kaldım ne gezebildim ne insan görebildim tam ben iyileştim derken asya bi virüs kaptı ishal ateş üzerine birdenbire pişik pişik ilerledi resmen yaktı bebeği 20 günde onunla uğraştk tam ikimizde iyileştik asyanın doğum gününü kutladık kuzenim denizde boğulmuş bir gün sonra vefat etti ki benim baba yarımdı normal bi kuzen değildi öyle onun acısı şoku üzüntüsü dün van a döndüm. Ev de batmış yandaki inşaatın külü bizim eve yağmış resmen asya izin verdikçe ev temizlemeye çalışıyorum. Ayın 14 ünde işe başlıycam bi aksilik çıkmazsa onun stresi var asya kreşe başlıyck onun düşüncesi var. İkinici bebiş de kızmış bu arada. Arya hanım geliyormuş ama ben hic asyadaki gibi deıilim. İlaçlarımı bile içmeyi unutuyorum. Hiç kentime bakamıyorum. Sen nasılsın bebiş planları devam mı?
Canm öncelikle başın sağolsun çok üzüldüm çok ani ve acı olmuş gerçekten :cry:ama takdiri ilahi elden bir şey gelmiyor sen karnındaki bebişi üzmemek için mümkün olduğunca üzülmemelisin :110:bebis için yine hayata pozitif bakmaya calisicaz tamam mı tatlım:KK19:ayrıca asya ve sana çok geçmiş olsn ve iş hayatına dőnűş az kalmış oda hayırlı olsun:nazar:bebişimiz kızmış buna en çok asya sevinicek oyun arkadaşı çıktı yaşadı valla:emir_bebek: bebiş kaç aylık oldu canm ve sen kaç kilo aldn şu an kaçsn:anneadayı:

Kızlar nasılsınız özledim sizleri :KK200:muhabbet edebileceğimiz bi alan olsun istedim. Malum yazı da bitiriyoruz. Artık daha bol vakit buluruz sanırım. Hadi buyrun muhabbete :KK50:

blonde ambition blonde ambition magickk magickk fitblack fitblack bluegreeneyes bluegreeneyes Selnurr Selnurr Xeroderma_pig Xeroderma_pig

Ayyy kızlar unuttuğum varsa siz etiketleyin.
Tatlm slm aaayyy çok özlemişim :KK36: çok iyi yapmışsn burayı açarak :KK200:aylardr k.k ya bile girmedim ki özelden msj nı görmesem hala girmiycektim :-) inanilmaz yoğun bir yazdı tatlım buralara ugrayamadm gőrműssűndr tatilin biri bitti digeri basladi derken aralar da da biliyorsun emlak isleriyle mesgulum nasl eylül geldi anlamadm ı :KK55: zaten sezon baslaynca diyeti biraktm biliyorsun:sus:tabi tatilde de gelsin kilolar:cool: başa dőndűk artk eylül de sil baştan devam:KK67:eylűl ortası artk deniz,havuz sezonunu kapattğm gibi direk diyete başlycam :duduk:

Canm öncelikle başın sağolsun çok üzüldüm çok ani ve acı olmuş gerçekten :cry:ama takdiri ilahi elden bir şey gelmiyor sen karnındaki bebişi üzmemek için mümkün olduğunca üzülmemelisin :110:bebis için yine hayata pozitif bakmaya calisicaz tamam mı tatlım:KK19:ayrıca asya ve sana çok geçmiş olsn ve iş hayatına dőnűş az kalmış oda hayırlı olsun:nazar:bebişimiz kızmış buna en çok asya sevinicek oyun arkadaşı çıktı yaşadı valla:emir_bebek: bebiş kaç aylık oldu canm ve sen kaç kilo aldn şu an kaçsn:anneadayı:

Evet malesef çok ani ve çok üzücü oldu. Üstelik daha 40 yaşında. Allah bebişe de bana da güç verdi ama üzülmemek imkansız canım. 5 aylık şuan 71.50 kiloyum 8.5 kilo almış oldum. İlk zamanlar hareketsizik düzensizlik çok hızlı aldım şimdi biraz yavaşladı. Asyada 78 ile bitirmiştim. Bakalım bunda kaç ile bitecek.

Tatlm slm aaayyy çok özlemişim :KK36: çok iyi yapmışsn burayı açarak :KK200:aylardr k.k ya bile girmedim ki özelden msj nı görmesem hala girmiycektim :-) inanilmaz yoğun bir yazdı tatlım buralara ugrayamadm gőrműssűndr tatilin biri bitti digeri basladi derken aralar da da biliyorsun emlak isleriyle mesgulum nasl eylül geldi anlamadm ı :KK55: zaten sezon baslaynca diyeti biraktm biliyorsun:sus:tabi tatilde de gelsin kilolar:cool: başa dőndűk artk eylül de sil baştan devam:KK67:eylűl ortası artk deniz,havuz sezonunu kapattğm gibi direk diyete başlycam :duduk:

Ay canım bende özledim sizleri yaaa biz kilodan ziyade sohbet ettiğimiz için bizim sohbete özel bir grup olsun dedim. İlle kilo verirken mi görüşücez yani. Gördüm canım maşallah baya güzel tatil yaptınız. Sen kaç kilosun şu an. Bende daha düzenli beslensem çok iyi olacak aslında. Hiç kendime bakamıyorum. İlaçlarımı bile içmeyi unutuyorum. Su içmiyorum. Asyadaki halimden eser yok diyebilirim. Ama artık kendi evimdeyim toparlamayı ümit ediyorum.

fitblack fitblack nerelerdesin canım? Senide çok merak ettim en son gőnűllű olarak çok gűzel işlere el atmıştn ve diyetede ara vermiştin diye hatırlıyorum canm ne oldu neler yaptn gőrűşmeyeli ? Őzledik girince mutlaka bize yaz:KK69:

Canım fitblack anneannesinin rahatsız olduğunu çok yoğun olduğunu hiç girebilecek durumda olmadığını söyledi. Ama @bluegreeneyes den haberim yok bekliyoruz bakalım.

Selam canm neler yaptn gőrűşmeyeli diyet yada bebek ile ilgili son durumlar ne?:KK37:

Bebiş yok henüz canım göbüş var:)) Sizden sonra diyet yapamadım canım bireysel günlük açmıştım onuda devam ettiremedim. 62, 63 arası gidip geliyorum. seninde epey yoğun geçmiş yaz:)) Y YesilinBuyusu tatlım başın sağolsun Allah rahmet eylesin bebiş içinde gözünüz aydın ne güzel iki kız ben çok seviyorum kızları bugünlerde evde hastalıktan geçilmiyor bizim de ishal kusma çok fenayız kızlar

Bebiş yok henüz canım göbüş var:)) Sizden sonra diyet yapamadım canım bireysel günlük açmıştım onuda devam ettiremedim. 62, 63 arası gidip geliyorum. seninde epey yoğun geçmiş yaz:)) Y YesilinBuyusu tatlım başın sağolsun Allah rahmet eylesin bebiş içinde gözünüz aydın ne güzel iki kız ben çok seviyorum kızları bugünlerde evde hastalıktan geçilmiyor bizim de ishal kusma çok fenayız kızlar

Çok sağol canım Allah kalanlarına sabır versin ne diyelim ki. Maşallah almamışın ama. Çok çok geçmiş olsun kışın kar olmadı etraf temizlenmedi. Asya dağdayken havuç mikrobu kaptı ne alaka yani çocuk havuz görmei bile. Her mikrop heryerde. Benim hamilelik zor geçiyor ya. Çok güçsüzüm halsizim kızlar ya. Bu arada asya halen yemek yemiyor hiçbişey yemiyor annemler yoluna sokar diye ümitliydim ama malesef yemiyor. Zorla veriyorum tükürüyor yutmuyor. Halen mamadayız nefret ediyorum mamadan yapay bişey sonuçta. İnşallah kreşte yer böyle olan bebek var mı tanıdığınız. Şimdi kreşte yeni mikroplarla karşılaşıcak yine hasta olucak asyanın bağışıklığı hiç güçlü değil valla zor zamanlar bekliyor gibi ne yapıcam bilmiyorum.

X