Kahveleri Alıp Gelin Kızlar

Benim büyük krese gidiyor tam.gun kucukle uğraşıyoruz o da 43 günlük oldu... Seni kileri okudum mesajlardan zamanla herşey düzeliyor canm asya da alışır gün geçtikçe... Ben dün kan verdim Çarşamba günü diyetisyen randevum var başlıyorum inşallah ama ciddi şekilde vitamin eksikliklerim var önce onları toparlariz herhalde :KK43: ben de çok çok özledim hepinizi çok fırsat bulup yazamıyorum ama artık takıma girsem fena olmaz diye düşünüyorum :KK66:
Ayyyy hadi sende gel 14. Takıma yaaa birlikte verelim yine. Bende de tüm değerler birbirine girmiş durumda ama hepsinin ucu kiloya çıkıyo. Şu kiloları bi vereyim bakalım. İnşallah düzelirler.

Canım sıkkın ama ailevi veya işle ilgili değil canım istemeden birilerine rahatsızlık veriyorum bende rahatsız ettiğim bi ortamda bulunmam o yüzden hesabımı da pasifleştirmeyi düşünüyırum. Görüşemezsek Allaha emanet olun
Başkası için niye gidiyorsunki konuşma olsun bitsin gene de sen bilirsin:KK43:

Buraya kafa dağıtmaya giriyorum canım ya canımı sıkmaya moralimi bozmaya veya kimseyi rahatsız etmeye değil. O yüzden kafa dinlemek en güzeli. Onca işimin gücümün arasında birde buranın sıkıntısıyla uğraşamam.

Buraya kafa dağıtmaya giriyorum canım ya canımı sıkmaya moralimi bozmaya veya kimseyi rahatsız etmeye değil. O yüzden kafa dinlemek en güzeli. Onca işimin gücümün arasında birde buranın sıkıntısıyla uğraşamam.
Ortalık fena karışmış galiba sen bilirsin canım ne diyeyim hesabını pasif etme bari arada konuşalım

Ortalık fena karışmış galiba sen bilirsin canım ne diyeyim hesabını pasif etme bari arada konuşalım
Yok canım öyle karışan bişey felan yok bu benim her zaman hayattaki tercihimdir bişey beni üzüyorsa ben ordan uzaklaşırım yoksa öyle karışan bişey felan yok yani. Karışmadan çekip gitmeyi bilmek lazım. Zaten bulamadim nerden yapılıyo bu pasiflik bilmiyorum arada özelden sana yazarım canım ❤

X