Kadınsı, hafif ağır bir koku arıyorum

Arianna

Eflatun
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2019
381
410
Kullandığınız ve çok sevdiğiniz kadınsı bir kokunuz var mı ? Aradığım parfümü bir türlü bulamadım. Önerilerinizi bekliyorum 😇

Mesela ne tarz kokulari seversiniz ciceksi tarz istiyorsaniz kadinsi disi bi koku olarak burberry london u tavsiye edebilirim.. eger vanilyali ciceksi dusunuyorsaniz 212 sexy i tavsiye edebilirim bu iki kokuda orta hallidir oyle ne cok agir nede hic duyulmiycak kadar hafiftir.. ☺️

Mesela ne tarz kokulari seversiniz ciceksi tarz istiyorsaniz kadinsi disi bi koku olarak burberry london u tavsiye edebilirim.. eger vanilyali ciceksi dusunuyorsaniz 212 sexy i tavsiye edebilirim bu iki kokuda orta hallidir oyle ne cok agir nede hic duyulmiycak kadar hafiftir.. ☺

Bunları da not ettim,kokularına bakacağım teşekkür ederim 🥰

Joker kokum cacharel noa :) ama bi ara zara red vanilla ya bayağı takmıştım :)

Dior edit biraz ağır ama buram buram kalite kokan mükemmel bir parfüm. Zamanında kullanmıştım çok beğenen olmuştu. Yaza ağır olur ama. Kesinlikle imza olacak bir parfum

Ben genelde Giorgio Armani Sì
Yada Hugo Boss Femme kullanıyor daha hafif ama kalıcı kokular. Zevklerimiz uyuyor sanki canım benim ❤
ikisinide denemedim yarın bi avm de olacağım mutlaka ikisininde tester şişesini deneyeceğim. evet zevkine inandığım için sordum bende zaten ve uyuştuğunu bende düşünüyorum :KK68:

ikisinide denemedim yarın bi avm de olacağım mutlaka ikisininde tester şişesini deneyeceğim. evet zevkine inandığım için sordum bende zaten ve uyuştuğunu bende düşünüyorum :KK68:
O zaman kesinlikle beğenirsin. Düşüncelerin için çok teşekkür ederim 😘

Chanel No:5 L’eau
Elie Saab Le Parfum
Elie Saab Le Parfum Intense
Narciso Rodriguez for Her edp
Armani Si

Bunlar oldukça kadınsı ve güzel bulduğum kokular şuan:)

Kendi teninizde,bir süre sonra almadığınız koku sizin kokunuzdur. Size uyumludur. Parfumu sıktıktan yarim saat sonra eger geliyorsa o koku burnunuza o parfümü kullanmayınız.
Bilgi icin tesekkurler canım.bende en son severek aldigim parfumum niye burnuma gelmiyo ki diyodum.butunlesiyoruz demek ki 😇😍

X