Kaçarak evlendim Lütfen sırf yardım etmeniz için üye oldum fikirleriniz önemli

İşte sırf bi yüzden ailemin yanlış düşündüğü için eşimin yanına oldum abisi babası öyle diye onu yargılayıp bırakamazdım
İroni yaptım yalnız. Atalarımızın güzel bir sözü var, armut dibine düşer. Yargılamak için söylemiyorum ama şu bir gerçek ki hiçbir aile böyle bir aileye kızlarını teslim etmek istemezler. Abisi ve babası ne için hapiste.? Zaten eşin olacak da çok düzgün değilmiş yazdıklarından bunu anlıyorum. Ailen haksız mı şimdi? Halen ailem şöyle böyle diyorsun. 27 yaşındasın fakat sıfır olgunluk.

Müge Anlı'nın sevdiğim bir sözü vardır:"Kaçan kızın değeri olmaz."

Mutlu giden evlilik yok. 9 ay olmuştur yüzünün göstermiş size. Düğün vs yaptı diyorsunuz hepsi kendi şanı şöhreti için. Sizi seven birisi asla gecenin 3ünde sizi bırakmazdı. Aileniz haklıymış üzgünüm. Gidin ailenizle barışın, haklıymışsınız deyin. Evladısınız kabul edeceklerdir.
Bırakmadı aslında arabaya bindirmeye çalıştı binmedim yürüdüm oda arabayla arkamdan takip etti arkadaşımın evine girene kadar

İroni yaptım yalnız. Atalarımızın güzel bir sözü var, armut dibine düşer. Yargılamak için söylemiyorum ama şu bir gerçek ki hiçbir aile böyle bir aileye kızlarını teslim etmek istemezler. Abisi ve babası ne için hapiste.? Zaten eşin olacak da çok düzgün değilmiş yazdıklarından bunu anlıyorum. Ailen haksız mı şimdi? Halen ailem şöyle böyle diyorsun. 27 yaşındasın fakat sıfır olgunluk.

Müge Anlı'nın sevdiğim bir sözü vardır:"Kaçan kızın değeri olmaz."
Ben de mera ettim. Neden girmişler birlikte içeri?

Bırakmadı aslında arabaya bindirmeye çalıştı binmedim yürüdüm oda arabayla arkamdan takip etti arkadaşımın evine girene kadar
Oy canım benim kıyamam. Birkaç cümle sonra, haklıydı aslında ben kaşındım yazacaksın hissi aldım senden:KK43:. Babası ve abisi neden girmiş hapse?

Nereye gittiğinizi gördü, rahat etti. 2-3 gün takılır tıpış tıpış geri dönersiniz nasılsa o da biliyor bunu. Fosur fosur uyur şimdi.

Valla gecenin bir yarısı eşim ablasıyla konuşsa ben de sorarım hayırdır diye. Sormayan normal değildir.
Herkes bunu anormal karşılamış ama ayrıntıyı unutuyorlar ablası bana demediğini bırakmadı aramızı bozdu o yüzden konuşmuyolardı

Adamın aile fena hapiste acaba niye istemediler bi de aileni suçluyorsun benim çocuğum evlenmeye kalksın bakalım yine iyi salmışlar seni bu aileye öp başına koy.İç yüzünü bilmiyorsunuz benim ailem evleniyosanda kaç git diye fikir veren aile

Derdini buraya yazıyorsunuz sonra burdakiler haklı birşey söylediği zaman zorunuza gidip azarlar gibi konuşuyorsunuz acayipsiniz en büyük hatanız ailenizi silmekle yapmışsınız zaten bu erkekler için en büyük avantaj yoksa nasıl ezikleyecekler. Ne yapın edin ailenizle iletişime geçin ve seviyorum evliliğim iyi eşim beni seviyor ayağı yapmayın öyle olsa bu durumları yaşamazdınız.....

Yorum yapacaktim da vazgeçtim. Konu sahibinin yorumlara verdiği yanıtlar birazdan hepimizin kıskanç kadın düşmanı olduğumuz ve kocasının aslında ne kadar özünde iyi biri olup tüm şeytanlığın nalet görümcede olduğu yönünde gelişecek. Şu anda da evime nasıl döneceğinin yolunu arıyor. Evi nasıl terk ettiyseniz öyle geri döneceksiniz. Arayıp konuşun eşinizi. Ablası ile konuşmasına müdahale edişiniz, senin için ailemi bıraktığınızı kafasına kakışınız hep ofsayt hareket. Siz böyle diklenirseniz millet de e gelmeseydin der o zaman. Gerçekten seven adam kaçırmaz. Sevdiği kadının başını öne eğmez. Ben kız kaçıran hiç kimsenin düzgün olduğunu düşünmüyorum. Ailesi hiç mi izin vermiyor aşkını kalbine gömeceksin.
Neyse işte hasılı arayıp mantıklı şekilde konuşun. Ayrılmayacağınız belli zaten işi iyice sulandirmayin bari. Bundan sonra da aile ilişkilerine karışmayin. Gördüğünüz gibi bazılarının ailesi kıymetli. Herkes tek kalemde silip geçmiyor. Kimse için aileni ezip geçmeye gerek yok.

Not: kısa tutacaktım yazacağım tuttu öf :olamaz:

X