Kabak Lifi Mucizesi(gerçekten mucize!!)

Yaa ben yanlis mi kullandim ki aceba?o_O
Bana epilasyon yapmadan önce ve sonrasinda kullan dediler.
Benim tam tersi cogaldi ve kirmizi nokta nokta yara gibi oldular:110:

Bunu ben de kullandım ama kese gibi değil lif gibi kullandım yani sabunla. Sabunsuz çok sert oluyor. Arkadaşın resmini attığı versiyonu kullanmak yine daha pratik ama muz gibi olan direk ağaçtan koparılıp satılan halini kullanmak çok zor. Yumuşaması için önce sıcak suda ıslatıp beklemek falan gerekiyor. Kesip parça parça kullanan da varmış. Ben sıkılıp atmıştım bir kenara. Düzenli kullanmadım o yüzden batıklarım olduğu gibi duruyordu. En son pes edip lazere gittim onu da yarım bıraktım :olamaz:

5 tl'lik lifin reklamını mı yapacağım? Pes.. Öyle olsa marka verirdim. Her mahallede her attarda var bunlar. Çok şaşırdım yorumunuza..

:) Gerçekten burda bazılarına iyilik yaramıyor. Konuşmak için konuşanları salla gitsin. Düşünceli davranışın için teşekkürler. En yakın arkadasımda bu dertten muzdarip. Tavsiye edeceğim ona.. çok sağol :)

Hanımlar "kabak lifi" 2. bir tartışmayı kaldırmaz, o yüzden isterseniz konuya yorum yapıp tartışmamaya özen gösterin.

Kiizlaar.Kabak lifi iyi de .Ya ben ne kullansam arindiramiyorum yeterince ya.Polyester eldivenler kullanıyorum ama onu kopurtecek söyle cildi arindiracak güzel katkısız ama köpürecek ortalama fiyat bir sabun yok yaa.Biodermanin shower jelini denedim arındırmadı yeterince.Scrublar aldım iyisinden ama yağlı yağlı.Yada etkisiz.
Ne kullanıyorsunuz siz?

Ben kabak lifi ile birlikte defne sabunu kullanıyorum. İçinde herhangi bir kimyasal olmadığı için %100 doğal.. Hem de birçok faydası var cilde..Selülitlerinden şikayetçi olanlar da yosun sabunu alıp kullanıyorlar. :)

lif sadece suyla kullanıyor mu?
benim bildiğim sabun kullanılmaz:KK17:

Kabak lifini kullananların çoğu sabunla kullanıyor. Mesela selüliti olanlar yosun sabunuyla kabak lifini kullanıp fayda sağlıyormuş.Sadece suyla da olur tabi ki, yumuşatıp ıslatarak kullanmak yeterli oluyor. Ama temiz hissetmek amacıyla sabun kullanılıyor. Bende arada defne sabunuyla birlikte kullanıyorum. :)

:) Gerçekten burda bazılarına iyilik yaramıyor. Konuşmak için konuşanları salla gitsin. Düşünceli davranışın için teşekkürler. En yakın arkadasımda bu dertten muzdarip. Tavsiye edeceğim ona.. çok sağol :)

Ben teşekkür ederim asıl güzel düşüncelerin için, çok sağ ol.. :) :KK60:İnşallah bir fayda sağlar arkadaşında.. :KK15:

Kızlar bir de şunu söylemek istiyorum. Benim bu bacağımdaki batıkların sebebi sürekli epilatör kullanmamdan dolayı oluştu. İlk kullandığım zamanlar pürüzsüz yapıyordu bir sorun yoktu ama yıllar sonra malesef batık doldu. Her gittiğim doktor "asla epilatör kullanma", "arada jilet kullanarak kişisel temizliğini yap ki batıklar çıksın" dediler. Bunu yazıyorum ki epilatör kullanan varsa bu sorunla karşılaşmasın, kurtulmak zor oluyor çünkü.. :KK51:

X