Saç Şekillendiriciler Jöle Sacları Kırar Mıı ???

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
arkadaslar önceden devamlı sacıma fön cektirirdim saclarımı cok yıprattı bir müddet ara vereyim dedim simdi joleliyorum bi arkadasım jole sacı kırar dedi sizin bi bilginiz var mı??? jolesizde cok kötü oluyor kabarıyor :KK43:

jöoe saçı kırmaz föne göre etkisi çok daha az joleyi diplerine değdirmeyip her akşam yatmadan önce yıkarsan hiç bir zararı olmaz

bakım yapıyosan sanmıyorum bir zararı dokunsun ama sen yine de yıka hergün erinme sonra güzelim saçından olursun jole saçta kalınca çok zarar veriyo ben de bi kaç sene öncesinde kullanıyodum çok kırdı döktü

dalgalı yapmak bigudiyle sarabilirsin bigudileri açtıktan sonrada briyantin sürersin çok az şeklini tam alır olur biter hem en zararsızı

tskler. ama hergün bigudilerle ugrasmak zor olur. biraz tembelimde :)

Ben de aynı dertten muzdaribim. 2 günde bir yıkarım saçlarımı joleli yatarım. Ama fönden daha zararsız. Aman canııııım fön çekmek zararlı jöle zararlı e saçlarımıza ne yapıcaz öyle süpürge gibi mi dolaşıcaz. Sinir oluyorum ne yapsak zarar.

Ben de aynı dertten muzdaribim. 2 günde bir yıkarım saçlarımı joleli yatarım. Ama fönden daha zararsız. Aman canııııım fön çekmek zararlı jöle zararlı e saçlarımıza ne yapıcaz öyle süpürge gibi mi dolaşıcaz. Sinir oluyorum ne yapsak zarar.

evet cok sinir bozucu. zaten boya dıs etkenler sacı mafediyor üstüne birde uzamıyor. o kadar bakım yapsamda yinede saclarım kötü durumda:1no2:

Jöle saçın nefes almasını engeller...saç telinde yaptığı ağırlıktan dolayı dökülmesine neden olur...

İllla kullanacağım dersen de, çok iyi bir marka kullanmalısın....mutlaka hergün yıkamalısın... Jöleli yatmamalısın...Benim tavsiyem budur....

Jöle saçın nefes almasını engeller...saç telinde yaptığı ağırlıktan dolayı dökülmesine neden olur...

İllla kullanacağım dersen de, çok iyi bir marka kullanmalısın....mutlaka hergün yıkamalısın... Jöleli yatmamalısın...Benim tavsiyem budur....

jölesiz cok kötü görünüyor kabarıyor. senin önerebileceğin bi marka var mı? yada köpük?

jole benim saclarımı cok döküo onun yerine saçıma dax sürüp örüyorum açınca cok güzel duruyo =)

senemcim,güneş sütü dene.ben sürüyorum en azından kabarık olmuyo.dalgaları belli oluyor.hemde saçını korur.köpük tavsiye etmem.sprey zaten saçı kıracak kadar sertleştiriyor..

öteki önerileri denemedim.ama güneş sütünü bi dene

senemcim,güneş sütü dene.ben sürüyorum en azından kabarık olmuyo.dalgaları belli oluyor.hemde saçını korur.köpük tavsiye etmem.sprey zaten saçı kıracak kadar sertleştiriyor..

öteki önerileri denemedim.ama güneş sütünü bi dene

cok cahil kalmısım:eek: güns sütü nasıl bisey? nerde satılırr:eek:

cok cahil kalmısım:eek: güns sütü nasıl bisey? nerde satılırr:eek:

süper marketlerde satılıyor.güneş yağının olduğu rafta bulabilirsin.ben arkonun stünü kullanıyorum.saça sürdükten sonra saçımı örüyorum arkaya doğru o zaman daha belirgin oluyor dalgaları..güneş sütü yağ gibi değil.beyaz renk.krem gibi.az bişey eline dağıt saçlarını tarar gibi yedir.

X