İzmirde doktor önerisi

Geçmiş olsun cnm. Estetik yaptırmadım ama çekim dolguy porsel kaplama konusunda bence uzman.
ama herşeyden önce çok tatlı bir bayan.

İlk mesajımı bu konuya yazmak nasip oldu :) Çünkü benim kendime çok dert ettiğim ve çok tereddüt yaşadığım bir konuydu. Bir sürü doktorla görüştüm bir çok fikir ve öneri aldım ve dişe en az zararı laminee kaplamanın verdiği kanısına vardım. Dişin yüzeyinden çok az bir kısmı zımparalanıyor diğer yöntemler gibi diş küçültülmüyor.
Ben Alsancak ta Oya Ağca ya yaptırdım. O kadar doğal görünüyor ki kimse fark etmedi bile. Yaptığı işi güzel yapıyor hatun fakat kişiliğiyle pek barışamadım ve birazda pahalı. Dört diş yalvar yakar 5000 tl ye yaptı 2016 yazında. Muayne ücreti bile 100 lira. Eğer diş yaptırırsanız sonra fiyattan düşüyorlar. Kalıcığı yada düşmesi dayanalıklığı ile ilgili henüz bir fikrim yok bir yıl bile olmadı henüz.
Ama lütfen tek doktor değil birçok yer ile görüşüp en çok içinize sineni yapın.

Ben de 2 ay önce dr alper ve buket hanıma gittim ,KK daki olumlu yorumlara binayen.Çok samimi ve güleç yüzlü insanlar.Ben implant yaptırmak istiyordum ,muayene oldum öncesi başka bir yerde dental panoramik röntgen çwktirdim.2 diş için fiyat aldım.Bu aralar başlıycam inşallah.

4-5 ay kadar oluyor, internetten bulduğum bostanlıdaki bir yer vardı. 3 adet implant yaptırdım, bi de bi makina çıkmış lazerlimiymiş neymiş. onunla yaptılar. 3500 TL aldılar. iyi insanlar pek acı da hissetmedim. firma adı :

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ön dislerim problemliydi ortasi sararmisti cok arastirdim doktorum zirkon onerdi. iki hafta once yaptirdim cok dogal oldu valla isil isil:) doktorum balcovada docent tennure hanim oda samimi tatli bi bayan. Para biriktirincede implant yaptiricam. korkuyorum ama dis eksikligi de hos degil goruntu olarak:/

ortodonti tedavisni fırat beye yaptırdım karşıyakada. iyiydi. sorun çıkmadı. eskiden elimle saklardım dişlerimi gülerken. şimdi istediğim gibi gülüyorum. tavsiye derim. sadece tel takıyor ama. inplant dolgu falan yapmıyor.

X