İzmirde doktor önerisi

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun iyi araştırmak lazım hakikaten...:KK43:teşekkür ederm bilgilendirdiğin için

Bende gulus estetigi dusunuyorum,iki yerden bilgi aldim biri Istanbulda Citydent digeri Ankarada Mutludent..Ama cok kararsizim acaba Siz bi karar verebildinizmi?bilgiler edinebildinizmi?

Gürkan metinle görüştüm bikaç kere çok tatlı bir doktor izmirde ve işindede iyi bence resimlerinden gördüğüm kadarıyla...büyük ihtimalle orada yaptırıcam...

Ben yurt disindan gelecegimde ; Istanbulda Citydent ve Ankaradaki Mutludent arasinda kaldim..Ikisiylede iletisime gectim ve cok pozitif konustular..dolu dolu kocaman bi gulusle sizi evinize geri gondeririz diyorlar ama cidden cok kararsizim..
Sana hangi tedavi uygulanacak?zirkonyummu?

arkadaşlar önerilerinize fiyat bilginiz varsa ekler misiniz? ben de ortodonti tedavisi araştırıyorum ama çok yüksek fiyatlarla karşılaşıyorum.

Ege Üniversitesinde Profesör Dr. Gökhan Yılmaz vardı... bilmiyorum hala çalışıyor mu ya da emekli mi oldu... Ama o adam, benim dişimi kurtarmıştı... 7-8 diş hekiminin çekilecek dediği dişi kurtarmıştı bu adam.

Merhaba Tuana88T

Bu konuda İzmir'de tavsiye edebileceğim bir diş hekimi yok ancak kesinlikle uzak durmanı önereceğim iki diş hekimi var. İkisi de her konuda uzman!!! olduklarını iddia eder fakat diş hekimliğinde farklı branşlar vardır. Bu ismini vereceğim diş hekimleri hem ortodonti yapar, hem implant yapar, hem kanal tedavisi- dolgu yapar, hem cerrahtır. Velhasıl para için sağlam dişi küçültmekten bile kaçınmazlar.
İlki, Balçova'da muayenehanesi bulunan Diş Hekimi Coşkun Kuru. Coşkun Bey hassasiyet olan 3 dişime kanal tedavisi uyguladı. Benimle meşgulken arada yan odaya gidip implant hastasına bakıyordu, çoğu kez benim işimi asistanına devrediyordu. Aylar sürdü 3 dişin kanal tedavisi. Bir gün artık ağrıya dayanamayınca başka bir uzmana göründüm ve dişin içinde pamuk unutulduğu ve diş köküne kadar enfekte olduğu ortaya çıktı. Kendisi bunları anlattığımda özür dileyeceği yerde üste çıkıp gittiğim diğer doktoru kötülemeye başladı. Nasıl bir iş ahlakıdır nasıl bir hekimliktir anlayamadım.
İkincisi de Karşıyaka'da Diş Hekimi Ali Ziya Tunçel. Kendisinden kırık dolgumu yenilemesini istemiştim. Kanal tedavili dişlerin kompozit dolgu ile yeterince korunamadığını bu yüzden porselen lamina yaparsak dişlerimin korunacağını anlattı. Ve gülüş estetiği için sağlıklı dişlerimi de bu işe dahil etti. Nasıl inandım nasıl güvendim ve böyle bir gaflete düştüm hala anlayamıyorum. Aylardır sızlayan ağrıyan dişlerle uğraşıyorum. Hayatımdan bezdim. Daha söyleyecek çok lafım var ama bende kalsın. 200-300 tl ye dolgumu yeniletecekken 10.000 tl evet yanlış okumadın ON BİN TL hesap çıkartıldı bana. Daha sonra gittiğim diş hekimine durumumu anlattığımda bana sorduğu ilk soru neydi biliyor musun? Bu sizin doktor zengin mi? dedi evet dedim epey zengin. Anlamıştım dedi....
Velhasıl arkadaşım aman dikkat bir şeyler daha iyi olsun derken benim yaşadığım gibi şeylerin başına gelmemesi için kimseye çok güvenme. Araştır, başka diş hekimlerinden de görüş al. Sağlıcakla kal.
Geçmiş olsun canım. Aynı durumun bir başkası da bende mevcut. İki dişimi kaybettim sağolsun bir klinikteki doktor yüzünden. Kanal tedavisi yaptı iki dişime ikis de 1er sene arayla kırıldı şimdiki aklım olsa ağrıdan ölsem de yapmam öyle bir şey önce araştırırım. Kliniğin adını hatırlamıyorum ama Şirinyer de 24 saat açık bir klinik. Sanırım tek o var.

İzmirde başka doktor önerilerne açığım kızlar fikir verirseniz çok sevinirim :KK15:
Karsiyakada cok iyi bir dr biliyorum.hem eli cok hafif hem cok samimi hem de işinin ehli.kesinlikle paraci degil.10 gun oldu ben yaptirali zirkonyum kaplama.eger hala bulamadiysaniz önerebilirim

Baya iyimiş fiyatı gerçekten...öneriniz için çok teşekkür ederim :KK52:uzun araştırmalarım sonucu dünya tatlısı 2 diş doktoru buldum beraber çalışıyorlar alper şenyüz ve buket han alsancaktalar tavsiye ederm gülüş estetiği için doktor arayanlara...:KK54:

Baya iyimiş fiyatı gerçekten...öneriniz için çok teşekkür ederim :KK52:uzun araştırmalarım sonucu dünya tatlısı 2 diş doktoru buldum beraber çalışıyorlar alper şenyüz ve buket han alsancaktalar tavsiye ederm gülüş estetiği için doktor arayanlara...:KK54:
Onlar tanesini nekadara yapiyor zirkonyumun?

Benim de ön 2 dişim için öneriye ihtiyacım var zirkon yaptırcam fakat 1800 tl istedi her zaman gittiğim doktor. Dolgu ve benzeri için hep ona gittim ve memnun kaldım fakat bu sefer bizi aştı. Alsancakta olduğunu söylediğiniz Alper beyin fiyatı nedir acaba?

Kızlar fiyat yapılıcak işleme göre değişir ben sizin için sorsam fiyat söylemezler görmemiz lazım derler çnkü genelde böyle diyorlar...ama ben lamine için ne kadar fiyat aldıysam izmirdeki dişlerden hem en uygunu hemde en içimd sineni diyebilirim...bi gidin görüşün derim...muayene ücretsiz...

doktorunuzun adı neydi?
Sizi yanlış yönlendirmek istemem öncelikle.ben estetik görünüş olarak memnunum ancak zirkonyumun gerektirdiği sekilde yapilmadigi icin dis koklerimde iltihap oldu.bu sebeple bir disime kanal tedavisi uygulandi.cok zor oldu.doktorun estetigin yanısıra bu isin tekniklerini cok iyi bilmesi ve yenilikleri takip etmesi gerekir.benim dr eski teknikle yaptığı icin disetlerim de kabarik duruyor.ayni zamanda dişlerim çiğneme esnasinda birbirine çarpıyor.bunlar icin bir prof dis hekimine gittim bir sürü para verdim aci cektim.önerim bir dru sadece fiyati icin tercih etmeyin.bu isi cok iyi yaptığına emin olun.herkes herseyi yapinca cok iyi sonuc ortaya çıkmıyor malesef

X