(İZMİR) Son karar aşamasındayım lütfen yardım!! =(

BAvyoki

Ben nilda ya, seninle konunun ilgisi ne dediğimde, ben onun avukatiyim var mi gibisinden bir şey yazdı. Avukatin olduğun iddia eden oydu, ben değilim ☺️

Bunu düzeltmek isterim. İşlerim çok yoğun. Madde madde açıklama yapamayacağım çünkü boşa harcayacak zamanım yok. İkinizde haklısınız. 😊
Boşa harcayacak zamanınız yoksa durduk yere bana gönderme de yapmayin😬kimse açıklama da beklemiyor sizden kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz,ciao ciao

Bunu düzeltmek isterim. İşlerim çok yoğun. Madde madde açıklama yapamayacağım çünkü boşa harcayacak zamanım yok. İkinizde haklısınız. 😊
Yazdıklarımda o kadar haklıyım ki hangi birine nasıl cevap vereceksiniz? Verilebilecek cevabı yok benim yazdıklarımın çünkü hepsi gerçek tespitler. Zaten cevabı olsa eminim ki işini gücünü bırakır yazardın çünkü seviyorsun sen böyle şeyleri.
Onun öyle yazması beni ilgilendirmez, kendi kararıyla öyle yazmak istemiştir, yazmıştır; ben de gülüp geçmişimdir. Bana yaranmak için değildir emin ol.
Bana cevap hakkı doğmasa bunları da yazmazdım. Ben sana hiçbir zaman sataşmadım ama senin beni eleştirmen, yaşadığım süreci bilmeden ruh hastası muamelesi yapman beni kırdığı için bir daha seninle etkileşimde bulunmadım. Bundan sonra da bulunmayı düşünmüyorum. Keşke insanları kırmadan dökmeden girseydin o ameliyata...

BAvyoki

Ben nilda ya, seninle konunun ilgisi ne dediğimde, ben onun avukatiyim var mi gibisinden bir şey yazdı. Avukatin olduğun iddia eden oydu, ben değilim ☺️.

O konu orda kapandı ve bitti,tamamen başka bir konuda neden gönderme yapıyorsun. Insanlara sataşıp sataşıp köşeye çekilmek nedir.Forumda gereksiz konu açmak yasak değil mi ? Bilgilendirme yapıyorum yazmışsın birde son actigin konuda,bugüne kadar actigin hangi konuda bilgilendirme yaptın? Saçma sapan konular,hepsini bir başlık altında toplayıp sor öyleyse. Actigin hicbir konuda bilgilendirme yok.Son actigin konu dahi polemik amaclı açılmış,olayı halen uzatıp laf sokma cabasindasin, bir de bizi konudan engelliyorsun cocuk gibi.. vaktim yok ya diyip 938383838 tane gereksiz konu açman tam komedi 🤣🤪

Ben Dr.Sezgin Ozturk'e ameliyat oldum.
3 ay oldu. Hergun agliyorum maalesef. 6 ay-1 yila duzelir diyor ama ben inanmiyorum.
Depresyona girdim resmen.

Yillardir takip ediyordum onu ve sirf ona olmak icin Yurtdisindan Izmir'e gittim. Baska doktora asla olmam dedim ama sonuc burnum mahvoldu.
Duzelmezse yeniden yapacak. Buradan yeni fotolarla bilgilendirme yaparim yine.

Not: 40 bin tl aldilar benden.
Septum deviasyonu+ konka rf+ rinoplasti dediler.
Merhaba resimlerinize baktım da aynı benim burnumun eski hali ☺️ ben de çok korktum öyle yamuk ve biçimsiz kalacak diye ama düzeldi 8 ay bitti, küçüldü inceldi burun deliklerim aynı sizinki gibi yamuktu neredeyse eşitlendi☺️ Kendinizi üzmeyin burnunuz çok şiş gözüküyor zamanla düzelecektir sabırlı ve sakin olmaya çalışın 💐

Merhaba resimlerinize baktım da aynı benim burnumun eski hali ☺️ ben de çok korktum öyle yamuk ve biçimsiz kalacak diye ama düzeldi 8 ay bitti, küçüldü inceldi burun deliklerim aynı sizinki gibi yamuktu neredeyse eşitlendi☺️ Kendinizi üzmeyin burnunuz çok şiş gözüküyor zamanla düzelecektir sabırlı ve sakin olmaya çalışın 💐
Ozelden foto atabilir mısınız benimde aşağı yukarı boyle ve hiç ineceğini düşünmüyorum 1.5 aydayım. Özellikle on profilim kendi burnumdan çok daha geniş oldu

Sezgin Ozturk'e ameliyat olali 2 yil oldu.
Burnum hala ayni. Mahvetti resmen ve hicbir sorumluluk almadi.
Instagramdan yazdim cevap vermedi, cevap verdigi zaman hatasini kabul etmedi ve beni en son blokladi!
Googledaki yorumlarimi siliyordu.
1 star yorum yaptim diye Hemen kendi cevresine sahte 5 star yorumlar yaptirdi.
Google'dan yorumlarimi kaldirtmis.
Simdi yorum yaptim yine, beni Psikopatlikla suclayan bir cevap vermis.
Butun yazismalari paylasiyorum.

Bu adama dair gordugunuz hersey sahtekarlik.
Insallah Allah'indan bulsun. Beni bu dusurdugu hal insallah yanina kar kalmaz 😔

Eklentiler

• t.jpg
    t.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 16
  • s.jpg
    s.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 20
  • l.jpg
    l.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 18
  • r.jpg