(İZMİR) Son karar aşamasındayım lütfen yardım!! =(

Merhaba, İstanbula kadar gidecekseniz şayet Dr. Reşit Burak Kayan' ada instagramdan bir bakın derim.. Onun dışında facebooktan Yiğit Beyin grubuna da üye olmanızı tavsiye ederim grubun adı '' Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu ile Estetik ve Bilgi Paylaşım Grubu '' olarak geçiyor, bu isimle facebookta arattırabilirsiniz.
Bu arada ben sizi facebooktan buldum ve mesaj gönderdim size oradan mesaj kutunuza bakabilir misiniz:)

Arkadaşlar ben geçen sene ameliyat oldum Burak kayana .. ameliyattan sonra nefes alıp verişim resmen bitti , gece uykularım haram oldu , doktor bunu farkettiği için bana paramı geri gönderdi , ama sonuçta nefes alıp verişim kitli resmen , şimdi tekrar bi kbb ci ye gidip bi daha ameliyat olacağım , ulaşmak isteyenler çekinmeden gelin görün bursada yaşıyorum

Merhaba ben Fırat Demirtaşoğlu na oldum 3 ay kadar önce benim burnum dışarıdan basit gorunen icerisi oldukca zor bir burunmuş. Kalın derili kemerli bir buruna sahiptim. Ben 2 yıldır araştırma içerisindeydim. Mehmet Durmuşoğlu, Mehmet Sucubası , Sezgin Öztürk, Cemil Tugay , Cem Karas gibi bir çok dr araştırdım. En sonunda hem fiyat açısından hem hasta şikayetleri bakımından Mehmet Sucubası ile Fırat Demirtaşoğlu arasında kaldım. Mehmet beyle 2 kere görüşmeye gittim bana ilgisiz davrandı ve resmen ağzından cımbızla lafı alıyordum bana yaptığı burun similasyonunu tabletle fotoğraf çekip facetune uygulamasından yaptı ve hoş durmadı. Fırat beyle 1 defa görüşmeye gittim ve direkt ameliyat günü aldım. Çok cana yakın ve ilgiliydi. Similasyonu 3D Vectra sistemiyle yaptı ve her acıdan burnumun benzeyebileceği şekli gösterdi. Basit bir burun olduğunu söyledi ve her şeyin güzel olacağını belirtti. Ameliyata gittiğimde girmeden de benimle ilgilendi. Ameliyatım beklediği gibi gelişmemiş çok zor bi burun yapım varmış. Burnumun içi et doluymuş , ana Kemigim komple yamukmus ve kıkırdağım yokmuş. Buna rağmen gece kalmadan eve gittim. Herkesten farkli bir ameliyat süreci geçirdim daha ağrılı oldu. Normalde tamponlar 3 gün dururken ben de 1 hafta durdu. Kontrole gidemediğim zamanlarda kendi cep numarasına fotoğraflarımı yolladım ve ilgilendi. Bir şikayetim olduğun da randevu almadan yanına gidebildim . Her şeyden gayet memnun kaldım. Daha şiş olmasına rağmen kendimi iyi hissettiğim bi burna sahibim.

Merhaba kızlar, uzun süredir dr araştırıyorum iki kez ameliyat oldum artık son olsun. İkisinden de memnun kalmadım. Tam Can Kopal'de karar kılmıştım ki hakkında çok olumsuz yoruma rastladım. Fatih Uygur'un ameliyatlarını çok beğendim ama revizyon için 7500 istiyormuş. Fahri Mola'nın instagramda paylaştığı fotoları gördüm çok güzel ama burada bi foto gördüm çok kötüü yapmış.. Herkes Atay Atabey ve Cemil Tugay'ı övmüş ama 1 resim bile göremedim. Atay Atabey'in fiyatları daha makul diye duydum, açıkçası 6bini geçsin istemiyorum. Lütfen bildiklerinizi yazın :KK43:
Kuzenim erkek. Halis ünlü ye oldu geçen sene çok güzel oldu burnu :) revizyon yapıyor mu bilmem doktoru da hiç tanımam sadece bilgi vereyim dedim 5000 e olmuştu .

Ben Dr.Sezgin Ozturk'e ameliyat oldum.
3 ay oldu. Hergun agliyorum maalesef. 6 ay-1 yila duzelir diyor ama ben inanmiyorum.
Depresyona girdim resmen.

Yillardir takip ediyordum onu ve sirf ona olmak icin Yurtdisindan Izmir'e gittim. Baska doktora asla olmam dedim ama sonuc burnum mahvoldu.
Duzelmezse yeniden yapacak. Buradan yeni fotolarla bilgilendirme yaparim yine.

Not: 40 bin tl aldilar benden.
Septum deviasyonu+ konka rf+ rinoplasti dediler.

Eklentiler

• GridArt_20220714_222436430.jpg
    GridArt_20220714_222436430.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 114
  • GridArt_20220714_222251372.jpg
    GridArt_20220714_222251372.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 100
  • GridArt_20220714_222123175.jpg
    GridArt_20220714_222123175.jpg
    158,4 KB · Görüntüleme: 104
  • 20220713_185346.jpg
    20220713_185346.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 91
  • 20220630_111306.jpg
    20220630_111306.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 96
3 ay oldu. Hergun agliyorum maalesef. 6 ay-1 yila duzelir diyor ama ben inanmiyorum.

Yillardir takip ediyordum onu ve sirf ona olmak icin Yurtdisindan Izmir'e gittim. Baska doktora asla olmam dedim ama sonuc burnum mahvoldu.

Geçmiş olsun , umarım istediğiniz görünüme ulaşırsınız. Testi kırıldıktan sonra keşke demenin faydası yok ancak ameliyat öncesi fotoğraflarınızda burnunuz gayet düzgünmüş ; nefes alıp verme ile ilgili sorununuzun giderilmesi yeterli olurmuş.

Rinoplasti mi. Doktor resmen bu burnu nasıl katlederim rinoplastisi yapmış. Eski burnunuz bu kadar iyi iken keşke estetik olmasaydıniz diyeceğim ama insan hep daha iyisini istiyor. Bu burun nasıl duzelecek ki? Burun delikleri kendi kendine mi esitlenecek? Burun ucunu, dudakla birleşen yeri çok tuhaf yapmış, o nasıl normale dönecek. Çok üzüldüm. Estetikten sonra resmen üzüntüden cokmussunuz. :KK43:

yaaa dudak üstünüz neden oyle yapmış eski haliniz çok gzüelmiş nefes sıkıntısı var ise bilemem ama yazık ya o kadar acı o kadar para .bu burun nasıl düzelcek dudak üstü nasıl normal olacak peki.cok üzüldüm gercekten ama daha fazla arastırmayın artık .geçmiş olsun :KK43:

yaaa dudak üstünüz neden oyle yapmış eski haliniz çok gzüelmiş nefes sıkıntısı var ise bilemem ama yazık ya o kadar acı o kadar para .bu burun nasıl düzelcek dudak üstü nasıl normal olacak peki.cok üzüldüm gercekten ama daha fazla arastırmayın artık .geçmiş olsun :KK43:
Acaba ameliyat masasindaki fotoğrafı nasıldı? Bazen ameliyattan sonra çeşitli komplikasyonlar olabiliyormuş acaba böyle bir şey mi oldu. Ben de bir hafta sonra ameliyat olacağım, başıma ne gelecek kestiremiyorum. Çok iyi doktor denilenlerin bile nelerini görüyoruz.

Bir ara bende kendisini takip etmiştim.Paylaşımlarına bakınca çok dürüst bir profil çiziyor ama burada yapıp pek destek olmadığı aşırı deforme bir burnu görünce takibi bırakmıştım.
Düzeltirim dese de sakın inanmayın.İlk ameliyatı bu şekilde neticelendiren doktordan ikinci kez açılan burunda mucize yaratmasını beklemek hayal olur.Şu halini bile arar hale gelebilirsiniz.Revizyonda iyi bir isim arayıp bulmanızda fayda var.Kendim yaşadım ve üçüncü için araştırma yapıyorum :/
İkinci şansınızı çöpe atmayın.

özel muane olan dr cok iyi olacak diye birsey yok aslında hepsi para tuzagı yani işlerini ticarete dönüştürmüşler kafalarına göre limit koymuşlar gercekten benimde takip ettiğim ankarada dr var amaliyatları cok gzüel 30 bin yapmış yazık dedim ya . sonra birkaç açevremde arkadaşlarım devlette neden olmuyoresun en azından onlar para için değil saglık için yapıyor dedi . geçen sene bir arkadaşım çorum devlet hastanesinde 1000 tl oldu adam birde sormuş estetik istermiisn oda evet deyince mis gibi cıkmış burun.bende şimdi Ankarada 18 temmuzda mamamk devlet hastanesine gideceğim görüşmeye dr buldum çok gzüel burunlar yapmış burada tanıştığım kişide orada olmuş harika burnu sağolsın cok yardımcı oldu. Amaliyat olacaklar ilk önce devtette arastırın derim sonuçta o dr larda ilk devlette çalıştı adları duyuldu kendi yerlerini açtı . hepinzie saglıklı günler dilerim .

Acaba ameliyat masasindaki fotoğrafı nasıldı? Bazen ameliyattan sonra çeşitli komplikasyonlar olabiliyormuş acaba böyle bir şey mi oldu. Ben de bir hafta sonra ameliyat olacağım, başıma ne gelecek kestiremiyorum. Çok iyi doktor denilenlerin bile nelerini görüyoruz.
sizede cok geçmiş olsun inaşşah istediğiniz burun olur sıkıntı olmaz sonra .nerede olacaksınız .

sizede cok geçmiş olsun inaşşah istediğiniz burun olur sıkıntı olmaz sonra .nerede olacaksınız .
Çok teşekkür ederim ☺️ inşallah diyelim 😊 ben Avcılar'da oturuyorum, hastane evimin karsisinda. 😄 Burada bahsi geçen çook üst düzey doktorlardan, 10 gömlek altta bir doktora olacağım ameliyatımı. Buradaki üst düzey yazarlardan biri böyle demişti 🤭😆

Çok teşekkür ederim ☺️ inşallah diyelim 😊 ben Avcılar'da oturuyorum, hastane evimin karsisinda. 😄 Burada bahsi geçen çook üst düzey doktorlardan, 10 gömlek altta bir doktora olacağım ameliyatımı. Buradaki üst düzey yazarlardan biri böyle demişti 🤭😆
Ay ay ay hadi hayırlısı, aklına mıhhh gibi cakilmis yazdiklarim😂😂😁😁 olda görelim güzel burnunu tatlım yorumlarizz en objektifinden

Ay ay ay hadi hayırlısı, aklına mıhhh gibi cakilmis yazdiklarim😂😂😁😁 olda görelim güzel burnunu tatlım yorumlarizz en objektifinden
Sana bir hayat dersi vereyim nilda. Burada ya da hayatında kimse için avukatlık görevini üstlenme. Sırf avukatlık yapmak için, başkalarının güvendiği insanları küçümseme. Aklıma mıh gibi çakılmadi soylediklerin ama alındım, ne gerek vardı dedim, burada güzel güzel yazisiyorduk. Ben bu yüzden o arkadaşla da yazismiyorum, sana tepki göstermediği ve üstüne kalp attigi icin. Hastasına ilgi göstermeyen, oyalayan bir doktoru göğe çıkarırken, benim daha ameliyat bile olmadığım doktorumu kucumsedin, bunu o arkadaşa yaranmak için yaptın. Burnum ameliyattan sonra güzel ya da kötü olabilir. Sana her ikisini de göstermeyecegim çünkü tepkisini olcemedigim insanlardan korkarım ben. 🙂

Sana bir hayat dersi vereyim nilda. Burada ya da hayatında kimse için avukatlık görevini üstlenme. Sırf avukatlık yapmak için, başkalarının güvendiği insanları küçümseme. Aklıma mıh gibi çakılmadi soylediklerin ama alındım, ne gerek vardı dedim, burada güzel güzel yazisiyorduk. Ben bu yüzden o arkadaşla da yazismiyorum, sana tepki göstermediği ve üstüne kalp attigi icin. Hastasına ilgi göstermeyen, oyalayan bir doktoru göğe çıkarırken, benim daha ameliyat bile olmadığım doktorumu kucumsedin, bunu o arkadaşa yaranmak için yaptın. Burnum ameliyattan sonra güzel ya da kötü olabilir. Sana her ikisini de göstermeyecegim çünkü tepkisini olcemedigim insanlardan korkarım ben. 🙂
Şimdi bana cevap hakkı doğmuş, cevap vereyim. Kimse benim avukatlığımı yapmadı, kimseden bunu istemem ve beklemem. Neden mi, biz burada birbirimizi mi yargılıyoruz ya da suçlu muyuz ki avukata ihtiyacımız olsun? Benzetme yaptığınız şey çok yanlış.
"O arkadaşla da yazışmıyorum." demişsin de ben de seninle hiçbir iletişime ve etkileşime geçmedim farkındaysan. Bana "ruh halini iyi görmüyorum" ve "dünyanın en mutsuz insanı" diyen biri ile ne etkileşiminde bulunabilirim ki? Benim ruh halim gayet yerinde. Nedenini de açıklayayım mı? Daha ilk aylarındaki kusurlar yüzünden millet burada "Çok mutsuzum, ölmek istiyorum, sürekli ağlıyorum" gibi yorumlar yazıyor. Hiç kimse senin gibi çıkıp da onlara, "ruh halini hiç iyi görmüyorum" demedi.
Ben iki kez açık ameliyat geçirdim. İyileşme sürecinin zorluğunu, oluşabilecek komplikasyonları henüz yaşamadın, bilmiyorsun. Kaldı ki hiçbir aksilik olmasa bile sürecin tamamlanmasını beklemek başlı başına zor zaten. İnsanlar bir iki ayda psikolojik olarak çökerken, ben 1 yıl 7 aydır nelerle uğraşıyorum; bilemezsin. Ayrıca bütün bunlara rağmen başkaları gibi kendimi eve kapatıp bir gün bile ağlamadım. Sadece doktorumun tavırlarına karşı çok öfkeli ve üzgünüm, hepsi bu.

Son olarak; biri bana neden yaransın anlayamadım. Ben kimim ki bana yaranmaya çalışacak? Ne gibi bir ilişkimiz, çıkarımız olabilir ki "yaranmak" gibi bir sözcük kullanıyorsun? Nilda bir gün benim avukatlığımı yaptığı için ve bana yaranmaya çalıştığı için pişman olabilir, öyle mi? Şu cümledeki anlamsızlığa ne desem boş...

Son olarak şöyle bitireyim, çünkü konuyu uzatıp bir daha cevap yazacağımı hiç sanmıyorum. Henüz ameliyat bile olmadan, karar aşamasındayken, burada açılmış olan yüz tane aynı konu başlığı var fakat her gün yeni bir konu açıyorsun. Sürekli burun konusu ile yatıp burun konusu ile kalkıyorsun demek ki. Bir de benim gibi başarısız 2 ameliyat geçirsen ne olacak? Bir empati yapmayı denedin mi? Kaldı ki benim bu güne kadar burada herhangi biriyle alay etmişliğim yok, birine kötü davranmışlığım yok. Kal selametle...

Kimsenin ne avukatlığa ne hayat dersine ihtiyacı yok.Neyse bu kısmi geceyim ban yemeyeyim:)arada ki ince çizgiyi anlayamamışsın.Henuz ameliyat olmadığın halde 18191919 tane ayrı konu açtın, 2 kere ameliyat olup hüsrana uğramış biri için "ruh halini iyi görmüyorum ya" tarzı bir paylaşım yaptın. Ruh hali gayet yerinde,bak sen ameliyat olmadan onlarca konu acıyorsun,2 kez ameliyat olmuş birinin burda yaptığı yorumları okuyup,ruh halini değerlendiriyorsun, bir kere kendinle,celisiyorsun.Kimse kimsenin doktorunu küçümsemiyor,bu platformda evet doktor yaristiriyoruz,bunu kim inkar edebilir,hangi doktor daha iyi diye acilan binlerce konu var.Henüz ameliyat olmadan süreç hakkında keskin yorumlar geçip birde ruh hali eleştirmek etik değil,bu konuda ben ne alaka bana gönderme yapıyorsun:) Umarım problem yaşamazsın ama yaşarsan kaç tane konu açacağını tahmin edebiliyorum ozaman sana cikipta ruh halini iyi gormuyoruzzzz ya demeyiz emin ol,incelik budur

BAvyoki
Şimdi bana cevap hakkı doğmuş, cevap vereyim. Kimse benim avukatlığımı yapmadı, kimseden bunu istemem ve beklemem. Neden mi, biz burada birbirimizi mi yargılıyoruz ya da suçlu muyuz ki avukata ihtiyacımız olsun? Benzetme yaptığınız şey çok yanlış.
"O arkadaşla da yazışmıyorum." demişsin de ben de seninle hiçbir iletişime ve etkileşime geçmedim farkındaysan. Bana "ruh halini iyi görmüyorum" ve "dünyanın en mutsuz insanı" diyen biri ile ne etkileşiminde bulunabilirim ki? Benim ruh halim gayet yerinde. Nedenini de açıklayayım mı? Daha ilk aylarındaki kusurlar yüzünden millet burada "Çok mutsuzum, ölmek istiyorum, sürekli ağlıyorum" gibi yorumlar yazıyor. Hiç kimse senin gibi çıkıp da onlara, "ruh halini hiç iyi görmüyorum" demedi.
Ben iki kez açık ameliyat geçirdim. İyileşme sürecinin zorluğunu, oluşabilecek komplikasyonları henüz yaşamadın, bilmiyorsun. Kaldı ki hiçbir aksilik olmasa bile sürecin tamamlanmasını beklemek başlı başına zor zaten. İnsanlar bir iki ayda psikolojik olarak çökerken, ben 1 yıl 7 aydır nelerle uğraşıyorum; bilemezsin. Ayrıca bütün bunlara rağmen başkaları gibi kendimi eve kapatıp bir gün bile ağlamadım. Sadece doktorumun tavırlarına karşı çok öfkeli ve üzgünüm, hepsi bu.

Son olarak; biri bana neden yaransın anlayamadım. Ben kimim ki bana yaranmaya çalışacak? Ne gibi bir ilişkimiz, çıkarımız olabilir ki "yaranmak" gibi bir sözcük kullanıyorsun? Nilda bir gün benim avukatlığımı yaptığı için ve bana yaranmaya çalıştığı için pişman olabilir, öyle mi? Şu cümledeki anlamsızlığa ne desem boş...

Son olarak şöyle bitireyim, çünkü konuyu uzatıp bir daha cevap yazacağımı hiç sanmıyorum. Henüz ameliyat bile olmadan, karar aşamasındayken, burada açılmış olan yüz tane aynı konu başlığı var fakat her gün yeni bir konu açıyorsun. Sürekli burun konusu ile yatıp burun konusu ile kalkıyorsun demek ki. Bir de benim gibi başarısız 2 ameliyat geçirsen ne olacak? Bir empati yapmayı denedin mi? Kaldı ki benim bu güne kadar burada herhangi biriyle alay etmişliğim yok, birine kötü davranmışlığım yok. Kal selametle...
Ben nilda ya, seninle konunun ilgisi ne dediğimde, ben onun avukatiyim var mi gibisinden bir şey yazdı. Avukatin olduğun iddia eden oydu, ben değilim ☺️.

Bunu düzeltmek isterim. İşlerim çok yoğun. Madde madde açıklama yapamayacağım çünkü boşa harcayacak zamanım yok. İkinizde haklısınız. 😊

Eklentiler

• Screenshot_20220716-162903~2.png
    Screenshot_20220716-162903~2.png
    215,4 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
X