İSVEÇ DİYETİ

kahvelihatun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2013
97
91
39
yıllaaar önce yapıp mutlu eden İsveç hadi güldür yüzümü :)
bu sabah isveç ile uyandım sabah kahvemi içip bir kesme şekerimi tükettim liste biraz çetin bu sayfa kendi iç motivasyonumu sağlıyor
hiç tartılmayı düşünmüyorum
güncel kilom: 71.1
hadiiii bakalım

günaydınnn
ikinci günün sabahı kahvem demlenirken dünün z raporu
sabah dayanamayıp tartıldım :) 70.4
-700 gr ile uyandım sıfır kaçamak ile tamamladığım bir gün oldu
ikinci gün için heyecanlıyım okuduğum ve tecrübe ettiğim kadarıyla 3-4 günler zor geçiyormuş yaşayıp görcez

3. günün sabahından merhabaa
çıtır ekmek yerken bir yanda kahvem demlenirken üstüne tartıda 70ler ile vedalaşmışken değmeyin keyfime :)
güncel kilo:69.3
sıfır kaçamak ile ikinci günüde tamamlamış oldum dün gece biraz halsiz hissettim midem bulandı çok su içmekten olabilir diye düşünüyorum çünkü açlık hissim yoktu
hadi bakalımmm bugün bizi neler bekliyor

4.günün sabahından Merhaba Günlük :)
üçüncü günü sıfır kaçamak ile tamamlamış olmanın verdiği gurur ile yazıyorum tartı yine güldürdü
-700 ile uyandık bugünde şükür
Güncel Kilo : 68.6
toplamda 2.5 kg oldu
açlık hissim yok dün biraz fazla gezdiğim için yoruldum ve aşırı halsizdim akşam
bir not düşmek isterim çalışmadığım bir dönemdeyim evde yapılacak bir diyetmiş geçmişten bunu tecrübe ettim

Kolay gelsin süreciniz. 3 _4 günde 2,5 kg mi verdiniz .Çok hızlı değil mi? Bırakılınca yine geri döner diye endişeniz yok mu? Ben de 10 gündür diyet uyguluyorum .Hatta benim de günlüğüm var ,yazıyorum buraya.1 haftada 1.8 verdim ben.Amacim ,çabuk vermek değil, kalıcı ve saglikli vermek.Isvec diyeti nasıl bir diyet ilk defa duyuyorum.Diyet sayfalarında gezerken gördüm günlüğünü ve merak ettim.Umarim sağlıkla istediğimiz kilolara ulaşırız 🍀🌸

5.günün sabahından günaydınnnn
hemen güncel kilo vereyim : 68.1
toplamda 3 kilo ile vedalaştım :) dün akşam oldukça zor geçti açlık hissim hiç yok ama halsizlik fenaydı ama sanırım hasta oluyorum burnum falanda akmaya başladı sebebi o olabilir bu sabah dinlenince iyi uyandım
sıfır kaçamak olduğunu belirtmek isterim bu arada

Kolay gelsin süreciniz. 3 _4 günde 2,5 kg mi verdiniz .Çok hızlı değil mi? Bırakılınca yine geri döner diye endişeniz yok mu? Ben de 10 gündür diyet uyguluyorum .Hatta benim de günlüğüm var ,yazıyorum buraya.1 haftada 1.8 verdim ben.Amacim ,çabuk vermek değil, kalıcı ve saglikli vermek.Isvec diyeti nasıl bir diyet ilk defa duyuyorum.Diyet sayfalarında gezerken gördüm günlüğünü ve merak ettim.Umarim sağlıkla istediğimiz kilolara ulaşırız 🍀🌸
selamm
ben diyet ile yaklaşık 33 kilo verdim ve çok uzun zamanda verdim elbette ki sağlıklı olan o dur geri aldığım 3-5 kilo için uyguladığım bir diyet bu
daha önce yaptım ancak hiç bu denli ciddi yapamadım hep kaçamaklı yaptım verdiklerimi geri almadım o zaman
isveç diyeti bir şok diyettir internette var liste sürdürülebilir asla değil 13 gün yap bırak inanın yoruyor ancak özel zamanlarda toparlanmak için güzel
1 ay olmadan yeni işe başlıcam benim yapma sebebim bu
içiniz rahat olsun sağlıklı olan sizin ki :)

selamm
ben diyet ile yaklaşık 33 kilo verdim ve çok uzun zamanda verdim elbette ki sağlıklı olan o dur geri aldığım 3-5 kilo için uyguladığım bir diyet bu
daha önce yaptım ancak hiç bu denli ciddi yapamadım hep kaçamaklı yaptım verdiklerimi geri almadım o zaman
isveç diyeti bir şok diyettir internette var liste sürdürülebilir asla değil 13 gün yap bırak inanın yoruyor ancak özel zamanlarda toparlanmak için güzel
1 ay olmadan yeni işe başlıcam benim yapma sebebim bu
içiniz rahat olsun sağlıklı olan sizin ki :)
Selam,anladim,çok teşekkürler bilgiler için.Hayirli olsun bu arada yeni işiniz de 🍀

6.günün sabahı gü nay dınnn
güncel kilo:67.6 giden -500
toplamda 3.5 kiloyu gördükkk
bedenen çok bitik bir gün geçirdim ben sabahları uyuyabilen bir insan değilimdir ama oğlanı okula gönderip geri uyudum çünkü gücüm yok uyandım kahvaltımı yaptım öğlen balık vardı ama öğünü atladım iştahım sıfır çünkü akşam 16 gibi et ve salata yedim ama midem bulana bulana akşam misafirliğe gittik yakın arkadaşıma başım o kadar döndü ki 1 avuç beyaz leblebi yedim sanırım diyetimin ilk kaçamağını yapmış oldum

zorluyor.. bugün kendime bakcam hala bitik ve yorgunsam burada sonlandırabilirim diyeti 6. gün bitirebiliyoruz çünkü..
iştah namına bir şey kalmadı canım hiç bir şey çekmiyor
bugün kafam karışık tamam mı devam mı??

7.güne uyandık çok şükür
önce güncel kilomu yazayım 67.1 toplamda 4 kilo ile vedalaştım :)
şimdi kendi fiziksel durumumdan bahsetmek istiyorum,
5.gün o kadar zor geçti ki ciddi ciddi bırakmalıyım dedim ancak 6 gün dışarda aktif bir gün geçirmeme rağmen çok iyiydim bugünde iyi uyanınca devam kızım dedim
6.günde sıfır kaçamak ile bitti öğlen 2 yumurta ve havuç vardı ancak ben dışarda yanıma sadece havuç alabildim yumurtalar nanay yalan oldu :) oğlum hamburger yerken köftesinden 1 lira kadar koparıp ağzıma verdi o an boş bulunup yedim bu kaçamak sayılır mı bilemedim :)
son karar olarak devam etmeye çabalıcam bakalım bugün 7. gün listenin tepe noktası en zor günü çünkü bugün tek öğün var evdeyim tüm gün ona güveniyorum yine söylüyorum aktif çalışan koşturan kimse bu diyeti yapamaz yapar da çook ama çok zorlanır. evde olmamı avantaja çeviriyorum...
yarın umarım yine sıfır kaçamakla görüşmek üzere.....

8.gün de online :)
güncel kilo:66.9
sen neymişsin be 7.gün serdin beni yerlere tek öğün nedir :)
7günü kazasız atlattk diyemicem akşam ben yine beyaz leblebi yedim elim ayağım tutmadı çünkü...
kilo veriş hızıda düştü bence bu hafta 100 200 gidecek ki bence normal artık 5 işle tamamlar gibi duruyorum
bugün birinci günün aynısı son 6 artık....

X