1 ayda 10 kilo veriyorum. Hadi sen de gel!

Yarın kısıcam canım. Zaten başka bi diyet listesine başlıyorum yarın. Diyetisyen baya iddialıydı ama bakalım 1 hafta sınra görürüm iddiasını 😂😂

Yarın 1 kilodan fazla farkedecek bence canım. İnanıyorum ve merak ediyorum
Yok kuzucum ya öyle her gün 1'er kilo gitmiyor malesef. Öyle olsa haftada 7 kilo ayda 28 kilo verirdik. İlk 2-3 gün ödemin de atılmasıyla hızlı bir sonuç görüyorsun tartıda. Ama sabırlı ve istikrarlı olmak gerekiyor. Dün ile bugün aynıyım. 72.55 Dün akşam çok açlık hissedince 2 adet elma yemiştim. Muhtemelen o bana bir gol atmış olabilir. Benim hedefim günlük 300 gram verebilmek. zaten bu ayda 10 kilo yapıyor. Bazen içtiklerimiz bile tartıyı çok etkiliyor. Mesela 1 şişe kırmızı şarap yaklaşık 500 kalori. Ben bir şişe kırmızı şarap içeyim bugün başka birşey yemeyeyim dediğimizde diyoruz ki ya canım 500 kalori çok az ne olacak . Ama şarap eşittir şeker ve karbonhidrat. 1 gram karbonhidrat 3 gram su tutar. Ertesi gün tartıda artı bile görebilirsin yani.

Helloo. Diyetler nasıl gidiyor sakın bozduk demeyin. Arada bir takılmalar çok normal. Az su içtiğiniz ve yeterince tuvalete çıkmadığınız günler muhtemelen ödem tutmuşsunuzdur.

Helloo. Diyetler nasıl gidiyor sakın bozduk demeyin. Arada bir takılmalar çok normal. Az su içtiğiniz ve yeterince tuvalete çıkmadığınız günler muhtemelen ödem tutmuşsunuzdur.
Selam canımm. Yok yok tam gaz diyete devam. Pazartesi tartılıcam bende hedefim artık bir 62 yi göreyim. 63 de takıldım

Herkese selammm. Bir kilo al bir kilo ver derken bugün itibariyle hayat şeklimde yapacağım bir kaç değişikle 1 ayda 10 kilo vermeyi hedefliyorum. Bu diyetin ilk 13 günü İsveç Diyeti diğer günleri ise 5/2 intermittent fasting beslenme olacak.
1. Günkü Liste:
Sabah 1 kesme küp şeker ile 1 bardak sade kahve ( 10.00)
Öğle: 200 gram ıspanak, 2 haşlanmış yumurta, 1 domates
Akşam: 200 gram somon ızgara+ 2 çiğ kabak
Su: 3 lt
İlk Gün Kilo:74.00
Burda niye kesme şeker var onun yerine sade kahveye hindistan cevizi yağı koysanız daha iyi olur şekerin bi faydası yoki

Burda niye kesme şeker var onun yerine sade kahveye hindistan cevizi yağı koysanız daha iyi olur şekerin bi faydası yoki
Evet kesinlikle haklısın. Orijinali 13 Days Metabolisma Diet olarak geçen bizim ülkemizde Isveç Diyeti olarak ünlenmiş diyette bir küp şeker geçiyor. Ama sağlıklısı kesinlikle sizin söylediğiniz.

Evet kesinlikle haklısın. Orijinali 13 Days Metabolisma Diet olarak geçen bizim ülkemizde Isveç Diyeti olarak ünlenmiş diyette bir küp şeker geçiyor. Ama sağlıklısı kesinlikle sizin söylediğiniz.
Aa dediğiniz diyette geçtiğini bilmiyodum şekerin bende alıştım şimdi hindistan cevizi yağlı kahveye ona devam ediyim ozaman şeker katınca bi tuhaf oldum deneyince 😅

Allahım sen bana da gördür. Benim ısrarla bugün kilom değismiyor. Neyse pazartesi ne göreceğiz bakalım. Azimle çabalıyorum
Benim boyum kısa olunca bu kiloçok fazla bana daha çok yolum var :) ben de günlük tartılıyorum açıkcası ama 200 300 fazla çıksam pek takmıyorum ya sudur ödemdir olur o kadar

Sen ne zaman başladın diyete muffin? 73 le başlamışsınız sanırım
Mayıs başında başladım diyete Eylülde 63 oldum sonra inemedim 65 66 oldum tekrar 63 oldum orada sabitlendi.yaklaşık 4 ay vermedim şimdi tekrar başladım ve çok zor oluyor direnci kırmak 59 u bir görsem çok motive olucamda uğraşıyorum bakalım

Ben hiç zayıf olmadım hep şişmandım doğduğumdan beri. İdeal kiloma düştüğümde bile sınıra yakındım tombiştim.Fotoğraflara sonradan bakınca üzülüyorum. Düğünüm olacak inşallah ve ben hırs yaptım 36 beden gelinlik giymek istiyorum.keşke zayıflasaydım demek istemiyorum artık. Nişana yetişemedim tombişim ama düğüne 36 beden olucam inanıyorum. Bu da benim kilo hikayem😊

Son düzenleme:
Eveeet bugün tartıldım ve. 62,6 çıktımm. Gözleriime inanamadım. Çok mutluyum şuan. Hedefim 25 inde ya 62 olmak yada 61.6 olmaktı. Şimdiden çok yaklaştım. 65.6 ile başlamıştım Ve diyetin 13.günün de toplam 3 kilo gittii. O kadar kaçamağa rağmen 13 günde haftada 3 kilo harika benim için. Şuan mutluuğumu anlatamam. Diyet tam gaz devam kızlar acayip gaza geldim 🎉🎉🎉

Eveeet bugün tartıldım ve. 62,6 çıktımm. Gözleriime inanamadım. Çok mutluyum şuan. Hedefim 25 inde ya 62 olmak yada 61.6 olmaktı. Şimdiden çok yaklaştım. 65.6 ile başlamıştım Ve diyetin 13.günün de toplam 3 kilo gittii. O kadar kaçamağa rağmen 13 günde haftada 3 kilo harika benim için. Şuan mutluuğumu anlatamam. Diyet tam gaz devam kızlar acayip gaza geldim 🎉🎉🎉
Tebrik ederim 😊karşılığını alınca daha da hırslanıyor insan

Kızlar bende diyete kaçamaksız devam ediyorum ama reglim 4 gün gecikti. Tartılmaya korkuyorum açıkcası. Regl olup bittikten sonra anca tartılıcam

X