İstikrarlı zayıflama arkadasşı

Burayı sanal günlüğüm olarak kullanacağa benziyorum. Kendime uygun bir arkadaş bulamadım çünkü 🥲
O zaman başlayalım bugün arkadaşımla birlikte spora gideceğim. Hastalığımı atlattım sayılır ama aslında hala çok halsiz hissediyorum . Fakat ekmek de istemiyorum sporu daha fazla.Beslenme olarak gece yemelerimin önüne geçemedim maalesef. Hala özellikle kırgın ve kızgınken kendimi dolabın önünde buluyorum.Ne kadar sonrasında ağlasam da o stresi başka bir şekilde yenmeyi öğrenemedim hala :KK43:
Maalesef gece yemek yemenin önüne ben de geçemiyorum. Şuan da sinameki çayı içiyorum hem iştah kapatıyor hemde yağ yakıyor.

Benim de daha önce kilo problemim vardı. Sık sık liposuction yaptırıyordum. Ama baktım olacak gibi değil önce psikolojik olarak kesin karar verdim fazla kilolardan kurtulmaya sonra gerisini kolaylıkla hallettim.

Ben de 160 kilo ve 67 kilo ile başladım. Birbirimize eşlik edebiliriz. Eğer tiroid,insülin direncin yoksa 1 ayda ortalama 2-3 kilo verebilirsin. Sağlıklı ve sürdürülebilir olan budur. Egzersizi bir şekilde dahil etmen gerekiyor bir de.
Maalesef pcos var ve insülin direncim de mevcut. Spor geçmişim var lisede de okul takımındaydım voleybola küçük yaşta başladım ama hormonal bozukluğum var sanırım hep bir kiloyla boğuştum.

Benim de daha önce kilo problemim vardı. Sık sık liposuction yaptırıyordum. Ama baktım olacak gibi değil önce psikolojik olarak kesin karar verdim fazla kilolardan kurtulmaya sonra gerisini kolaylıkla hallettim.
Sanırım tek sorunum psikolojik değil :KK43: Sıkıldıkça yemenin önüne geçtim gibi ama hala vücudum yağlı ve hiçbir azalma yok. Yazdıklarım arasında tutarsızlık olmasından korktuğum için de pek yazasım gelmiyor. Bu sevgili işleri beni çok üzdü. Bir tanesi evleniyormuş ki daha yaşımız küçücük ya küçücük aklım almıyor

Sanırım tek sorunum psikolojik değil :KK43: Sıkıldıkça yemenin önüne geçtim gibi ama hala vücudum yağlı ve hiçbir azalma yok. Yazdıklarım arasında tutarsızlık olmasından korktuğum için de pek yazasım gelmiyor. Bu sevgili işleri beni çok üzdü. Bir tanesi evleniyormuş ki daha yaşımız küçücük ya küçücük aklım almıyor
Bu sevgili işleri boş işler üzülmeye değmez. Hiç kimse dünyaya başkaları için üzülmeye gelmiyor. İnsan bu hayatta sadece kendisi için mutlu yada sadece kendisi için üzülmeli. Biraz bencil ve gamsız olmak gerekir. Siz de öyle sadece kendiniz için bir şeyler yapın

Zayıflama konusu sağlığım ve kendi bedenimle barışmak için tam hayatımı düzene sokmuşken kendileri gelip içine sıçıp gidiyorlar. Üzülüyorum çünkü her şey çok üst üste geliyor ve artık kaldıramıyorum maalesef

Zayıflama konusu sağlığım ve kendi bedenimle barışmak için tam hayatımı düzene sokmuşken kendileri gelip içine sıçıp gidiyorlar. Üzülüyorum çünkü her şey çok üst üste geliyor ve artık kaldıramıyorum maalesef
Eski sevgililerim demiştin. Eski olmalarının da bir sebebi vardır. O zaman engelleyip hayatına devam etmen daha doğrusudur. Senin hayatında önemli olan şey sağlığın ve mesleğindir. Bunlar seni hayatta tutar

Bu sevgili işleri boş işler üzülmeye değmez. Hiç kimse dünyaya başkaları için üzülmeye gelmiyor. İnsan bu hayatta sadece kendisi için mutlu yada sadece kendisi için üzülmeli. Biraz bencil ve gamsız olmak gerekir. Siz de öyle sadece
Eski sevgililerim demiştin. Eski olmalarının da bir sebebi vardır. O zaman engelleyip hayatına devam etmen daha doğrusudur. Senin hayatında önemli olan şey sağlığın ve mesleğindir. Bunlar seni hayatt
Eski sevgililerim demiştin. Eski olmalarının da bir sebebi vardır. O zaman engelleyip hayatına devam etmen daha doğrusudur. Senin hayatında önemli olan şey sağlığın ve mesleğindir. Bunlar seni hayatta tutar
Hayatımda hiç kimseyi engellemedim maalesef bunu pek becerebileceğimi sanmıyorum

X