Saç Bakım Ürünleri İşte ışıl ışıl saçlarım ve kullandıklarım:)

ÇOOOK güzel saçların canım masallah :KK16: alacagım bende bu ürünü.Bir de saçların ne renk:KK16:? altın karamel gibi duruyor rengi de cok güzel :KK3:

ÇOOOK güzel saçların canım masallah :KK16: alacagım bende bu ürünü.Bir de saçların ne renk:KK16:? altın karamel gibi duruyor rengi de cok güzel :KK3:

yağ ın saf olup olmadıgını bende merak ettim çünkü watsons ta 25 tl ye falan satılıyor.

ama saçlarına bayıldım canım :KK15: rengi ne altın karamel mi?

aaa yazmıssın zaten canım rengini . ben uzun zamandır altın karamele boyuyorum acaba vital kahve köpüğüne boyasam tutar mı

Eki Görüntüle 492160
Eki Görüntüle 492157
Eki Görüntüle 492161

Hergün şekillendirmekten yıpranan saçlarımı bakıma soktum, avondan argan yağlı şampuan argan yağlı saç kremi aldım. normalde saçlarım yağlıdır bu yüzden çok çabuk uzar,her gün banyo yaptığım için ekstra olarak yağlandırırmı bilmiyorum ama benim saçlarıma çok iyi geldi bu şampuan.

Eki Görüntüle 492162

ama en şahanesi avondan 7 tl ye aldığım fas argan yağı çıktı. asla saçıma yağ sürmezdim yapış yapış olucak diye bunu testerdan denedim ve ömür boyu kullaamaya karar verdim. kesinlikle yapış yapış olmuyo saçım elimden akıp kayıyo ve harika ışıltı veriyo. saçımın rengini sormayan kalmadı diyebilirim.

Eki Görüntüle 492163

şiddetle tavsiye ederimm :KK16:

saçlarin çok guzel ! renk olarak benimkine yakin ama daha uzun :KK43: bu arada benimkiler de çabuk yaglaniyor ama 2-3 gunde 1 yikamak yetiyor (onlarla ne kadar oynadigima bagli)... Nasil alisiyorsa oyle gidiyor, bir arkadasim sabah yikardi aksama yaglanirdi o yuzden kesinlikle çok sık yikamamak lazim diye dusunuyorum !

sağol cnm, kahve köpüğü renk ama her fotoda ışıkta farklı çıkıo bende karar veremiyorum ne renk olduğunaaa:)

yağ ın saf olup olmadıgını bende merak ettim çünkü watsons ta 25 tl ye falan satılıyor.

saf yağmı bilmiorum ama saçı çok değiştirdiği kesin,ben bi tek avondan denedim..

aaa yazmıssın zaten canım rengini . ben uzun zamandır altın karamele boyuyorum acaba vital kahve köpüğüne boyasam tutar mı

alttaki renk açıksa tutar boya boyayı açmıyo maalesef

saçlarin çok guzel ! renk olarak benimkine yakin ama daha uzun :KK43: bu arada benimkiler de çabuk yaglaniyor ama 2-3 gunde 1 yikamak yetiyor (onlarla ne kadar oynadigima bagli)... Nasil alisiyorsa oyle gidiyor, bir arkadasim sabah yikardi aksama yaglanirdi o yuzden kesinlikle çok sık yikamamak lazim diye dusunuyorum

her gün mutlaka yıkayıp düzleştiriyorum ama banamısın demiyo akşamına yağlanıyo her gün yıkadığım içinde çok çabuk uzuyoo

her ışıkta farklı çıkıyo rengi...

$20120812_154135.jpg
$20120814_175547-1.jpg
$20120814_175617-1.jpg
$20120814_175718-1.jpg
$20120814_185239.jpg

Cok begendim saclarini canim masallah .bende eskiden bu avonun yesil kapakli sac uclari icin olan serumunu kullaniyordum bitince bir daha alamadim etrafimda avon satan birini bulursam ilk bu argan yagindan aldircam:nazar::KK1:

Cok begendim saclarini canim masallah .bende eskiden bu avonun yesil kapakli sac uclari icin olan serumunu kullaniyordum bitince bir daha alamadim etrafimda avon satan birini bulursam ilk bu argan yagindan aldircam:nazar::KK1:

o dedğin ürünüde denedim ama pek hoşuma gitmemişti yapış yapış olmuştu.

argan yağı başka tek geçerim..

1 haftadır şampuan ve kremiyle kullanıyorum başta yağlandırdı diye düşünmüştüm ama kabaran gür saçlarımı nasıl yatıştrdı nasıl gzellştrdi şaştım kaldım. saçım inanılmaz gürdür toka tutmaz dediklerinden. arganyağlı ürünlerden sonra ne kabarıklık ne dolaşıklık keşke imkanım olsada göstersem saçımdaki pürüzsüzlüğü ve hafifliği...

gerçekten saçların çok güzel parlamış ama bu parlaklık saçların fönlü olduğu için de olabilir.ben bi ara mavi su kullanıyodum.o da parlatıyodu saçlarımı.

ya bu arada eklediğin son resimde saçlarını nasıl yaptın? maşamı kullandın.anlatabilirmisin :26:

ya bu arada eklediğin son resimde saçlarını nasıl yaptın? maşamı kullandın.anlatabilirmisin :26:

tabiki anlatırım. saçlarım çok gür olduğu için önce biraz düzleştrdim kabarmasın diye.
üst kısmını yukarıda toplayıp aşağıdan parça parça alıp maşayı düz sabit tuttum üst kısmını açmadan üstüne sardım sonra sardığım gibi açtım. spreyledim aslında link veriim youtubeda vardı

İki kardeş maşallah yani çok hoşsunuz bakımlısınız :) Bende hemen alıcam bu fas argan yağından neyseki bizim bahçeşehir pazartürkte standı var avonun çokta beklemeyeceğim. cumartesi hemen ilk iş bu ürünü almak olacak :))) Bide kardeşinin saç rengi nedir acaba çok hoşşşş

Gerçektende isil isilmis yaa masallah :nazar: rengi itibariylede daha goz alici güle güle savur saçlarini ohhhh :KK16:

avon ya da oriflame ürünü kullanmaktansa, argan için mesela down under naturals ürünlerini kullanmak daha mantıklı, serumu var, argan yağlı bir ürünü de vardı adını hatırlayamadım.

avon ya da oriflame ürünü kullanmaktansa, argan için mesela down under naturals ürünlerini kullanmak daha mantıklı, serumu var, argan yağlı bir ürünü de vardı adını hatırlayamadım.

forum akışında gördüm yazını, sana katılıyorum. down under argan serisi şampuan, krem, maske, serum... çıkarmış. ben fruit kicks kullanıyorum ama bitince argan serisine geçeceğim saç uçlarım kırık içinde... bu marka paraben içermediği ve hayvanlar üstünde deney yapmadığı için benim favorim oldu...

forum akışında gördüm yazını, sana katılıyorum. down under argan serisi şampuan, krem, maske, serum... çıkarmış. ben fruit kicks kullanıyorum ama bitince argan serisine geçeceğim saç uçlarım kırık içinde... bu marka paraben içermediği ve hayvanlar üstünde deney yapmadığı için benim favorim oldu...

aynen, benim de başlama sebeplerim onlar, bazı şeyleri içermemesi ve hayvanlar üzerinde test yapmaması. nude serisini kullanıyorum ben, sülfat da yok. evet gramajı daha az ve diğer şampuanlara nazaran daha pahalı (13 civarı) ama en azından hem benim hem de suçu, günahı olmayanların hayvanların sağlığı için en güzeli.

Arkadasa avon yaradigi ve onu kullandigi icin mantiksizmi oluyor yani ? cok gereksiz bi yazi olmus ayrica reklam kokuyor buram buram... Herneyse isteyen istedigini kullanir mantikli veya mantiksiz olmasi kimseyi ilgilendirmez :KK42:

evet avonun şampuanları bende de hep böyle güzel sonuçlar vermiştir
bademyağlısını kullandım yıllarca ve çok seviyorum
arganyağlıyı da aldım başlıcam en kısa sürede şampuanımın bitmesini bekliyorum
inşallah bu şampuandan da ümitliyim
bu arada seruma başladım bile memnunum yumuşacık oldu saçlarım

X