Saç Bakım Ürünleri İşte ışıl ışıl saçlarım ve kullandıklarım:)

kuzeymila

<3<3<3
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
654
6
$DSC_5274&#246;m&#246;.jpg
$jhkjh.jpg
$njkn.jpg

Hergün şekillendirmekten yıpranan saçlarımı bakıma soktum, avondan argan yağlı şampuan argan yağlı saç kremi aldım. normalde saçlarım yağlıdır bu yüzden çok çabuk uzar,her gün banyo yaptığım için ekstra olarak yağlandırırmı bilmiyorum ama benim saçlarıma çok iyi geldi bu şampuan.

$avon-dan-yeni-advanced-techniques-argan-yagi-3765486_1222_b.jpg

ama en şahanesi avondan 7 tl ye aldığım fas argan yağı çıktı. asla saçıma yağ sürmezdim yapış yapış olucak diye bunu testerdan denedim ve ömür boyu kullaamaya karar verdim. kesinlikle yapış yapış olmuyo saçım elimden akıp kayıyo ve harika ışıltı veriyo. saçımın rengini sormayan kalmadı diyebilirim.

$AVON-FAS-ARGAN-YAGI-ICEREN-DURULANMYN-SAC-SERUMU__62830444_0.jpg

şiddetle tavsiye ederimm :KK16:

Eklentiler

• $njknp.jpg
    $njknp.jpg
    190,7 KB · Görüntüleme: 1.078
şampuan konusunda her marka beni maalesef memnun edemiyo ama şampuandan daha çok bayıldığım saçlarımı ışıl ışıl yapan asla yapıştırmayan omuzlarımdan akıp gitmesini sağlayan fas argan yağı oldu.helal olsun valla avona,çok başarılı ürün,böle bi yağ hiç görmedim hem yağ hem vıcık vıcık değil. valla ben 5 kutu daha sipariş ettim stoklamakta fayda var:KK70:

annem de ısrarla bu şampuanı kullanıyor, uzatıyormuş hızlıca ... ben de kullandım bır ara sertleştırdı saçlarımı, bana yaramadı :KK43:( ama avon un dry ends serumu var onu tavsiye ederim :)

bir kere avon ürünleri iğrenç o son resminde ki saçlarının ışıltısı sakın fön çektiğin için olmasın o resim çekinirken:KK34:

cok güzel görünüyor saclarin masallah :nazar:
gercekten isil isil ve parliyorlar..
fön cektigin iicn parladigini sanmiyorum.. sac cansiz ve gücsüzse, fön ceksenizde belli olur..
diger resimlerdede gayet güzel görünüyor..
demekki bu ürün size yaramis..
her ürün herkese yarayacak veya herkese yaramaz diye biseyde yok sonuc itibariyle..:KK31:

bir kere avon ürünleri iğrenç o son resminde ki saçlarının ışıltısı sakın fön çektiğin için olmasın o resim çekinirken:KK34:

benim saçlarım her an fönlüdür,doğal haliyle hiç durduğumu hatırlamam,ama hiç bukadar ışıl ışıl durduğunuda hatırlamam.
ayrıca bütün fönlü saçlar bu kadar parlak mı duruyo arkadaşım?
avonu beğenirsin beğenmezsin sana kalmış,ben ürünü kullandıktan sonra saçımdaki farkı herkese bi faydam olsun diye yazdım, kimseye zorla kullandırdığım yok.

cok güzel görünüyor saclarin masallah :nazar:
gercekten isil isil ve parliyorlar..
fön cektigin iicn parladigini sanmiyorum.. sac cansiz ve gücsüzse, fön ceksenizde belli olur..
diger resimlerdede gayet güzel görünüyor..
demekki bu ürün size yaramis..
her ürün herkese yarayacak veya herkese yaramaz diye biseyde yok sonuc itibariyle..:KK31:

teşekkür ederim cnm, valla şampuan herkese yararmı bilmem ama argan yağının güzelleştirmediği saç görmedim hatta kız kardeşimin saçının fotosunuda koyucam.

annem de ısrarla bu şampuanı kullanıyor, uzatıyormuş hızlıca ... ben de kullandım bır ara sertleştırdı saçlarımı, bana yaramadı :KK43:( ama avon un dry ends serumu var onu tavsiye ederim :)

benim saçlarımı şampuan çok yumuşattı hatta farkettimki biraz da yağlandırdı.hızlı uzamasına yardımcıdır kesin ama sönük saç istemeyenler kullanmasın. kabaran saçlara birebir.

:nazar: çok güzelmiş saçların cidden. ilk resimde hangi maşayı kullandın çok süper şekil almış. wag maşa gibi sanki?

:nazar: çok güzelmiş saçların cidden. ilk resimde hangi maşayı kullandın çok süper şekil almış. wag maşa gibi sanki?

teşekkür ederim,wag maşa çok arasamda istediğimi bulamadım arzum buka 19 luk maşayla dışa doğru sardım ve yine dışa doğru açtım.

saclar süper gözüküyor
birde ben acik renkte sac pek sevmem ama senin sac rengini cok begendimm
masallah :nazar:

çok mersi:)

canım saçların çok güzel maşallah.. fakat bazı insanların böyle doğuştan parlak oluyor saçları .. seninde önceden parlak değil miydi böyle? bi fotoğrafın varsa görebilir miyim acaba önceki halini.. sakın beni yanlış anlama kötü bir amacım yok :)

Son düzenleme:
saçınızın rengi tam olarak nedir ben de bunu çok merak ettim. esmersiniz bi de değil mi?

açılmış saça vital kahve köpüğü uyguladım uçları denizden açıldı ama dipleri tam kahve köpüğüdür.
çok esmer deilim buğday tenliyim,denizde ve solaryumda çok bronzlaştım o yüzden öle gözüküyodur.

canım saçların çok güzel maşallah.. fakat bazı insanların böyle doğuştan parlak oluyor saçları .. seninde önceden parlak değil miydi böyle? bi fotoğrafın varsa görebilir miyim acaba önceki halini.. sakın beni yanlış anlama kötü bir amacım yok :)

teşekkürler cnm. ya aslında önceden okadar parlakmıydı bilmiyorum ama parladığını ben yağdan sonra farkettim resimlerde çok canlı çıkıyodu. bide saç telimi inanılmaz değiştrdi, asi kabaran gür saçlar gitti yumuşacık gayet düzgün kırıksız,omuzumda su gibi akıyomuş gibi sanki:) benmi çok abarttım bilmiyorum ama ilk defa bi üründen bu kadar memnun kaldım

buarada 6 7 ay önce çekilmiş fotolar var yanlış anlamam tabiki koyarım

bu fotolarda saçım aynı renkti sadece şimdiki hali denizde açıldı

$IMG_1092jj.jpg
$IMG_1115jju.jpg
$IMG_1174jjbmm.jpg

Son düzenleme:
teşekkürler canım .. evet önceden de mat görünmüyomuş ama şuanki kadar parlak değillermiş :) alıp deniycem çok sağol :)

ben dalgalı halini de beğendim avonun şampuanları saçımı döküyordu hiç memnun kalmamıştım ama serumu güzeldi bnuda denicem merak ettim.

Avonun argan yağının içinde başka birşey var mı acaba arkasına bakabilir misiniz? Gerçi hayvan deneyleri mevzularından dolayı tercih etmiyorum ama yağın saf olup olmadığını merak ettim

X