Saç Bakım Ürünleri İşte ışıl ışıl saçlarım ve kullandıklarım:)

Eşimle 22 mayısta yaptığımız Fas ( morocco) gezimizden almıştım hakiki argan şampuanı ve yağı saçlarım harika :)) kadınlar argan meyvesini ezerek çıkarıyorlar bu yağı, katkı maddesi olmayan tamammen gözünüzün önünde yapılan bi ürün.

şampuan konusunda her marka beni maalesef memnun edemiyo ama şampuandan daha çok bayıldığım saçlarımı ışıl ışıl yapan asla yapıştırmayan omuzlarımdan akıp gitmesini sağlayan fas argan yağı oldu.helal olsun valla avona,çok başarılı ürün,böle bi yağ hiç görmedim hem yağ hem vıcık vıcık değil. valla ben 5 kutu daha sipariş ettim stoklamakta fayda var:KK70:

canım bu yağdan bendede varda nasıl kullandığını ne kadar kullandığını anlatır mısın rica etsemm :KK34:

herkes saf olup olmadığını sormuş bence saca iyi geldikten sonra karışım olması çokta önemli değil :)

Avonun serumları hoşuma gidiyor.saç kremini kullanmıştım hiç yumuşatmamıştı,ama kırık saç uçları diye yeşil kapaklı olan serumu saçıma çok iyi gelmişti resmen saçımın onarıldığını ve hızlı uzadığını farketmiştim,sonradan kullanmadım ama şimdi bu sayfayı okuyunca argan yağlı ürünlerini denesemmi? diye düşünmeye başladım,açıkcası ,maşallah konu sahibi saçlarınız çok bakımlı görünüyor.:super:

X