İstanbulda evde iş imkanı?

miniciki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2011
627
317
Kızlar merhaba,
İstanbul avrupa başakşehir de oturuyorum.
Varsa bildiğiniz tanıdığınız evde paketleme işi yapan bir yer yönlendirebilir misiniz? Hamile olduğum için çalışamıyorum riskim var evde otura otura hem meşgalem hemde ufakta olsa katkım olsun istiyorum.

Kızlar merhaba,
İstanbul avrupa başakşehir de oturuyorum.
Varsa bildiğiniz tanıdığınız evde paketleme işi yapan bir yer yönlendirebilir misiniz? Hamile olduğum için çalışamıyorum riskim var evde otura otura hem meşgalem hemde ufakta olsa katkım olsun istiyorum.

Merhaba ben evden katalog işi yapıyorum her siparişimde 150 200 TL kazanıyorum çevrenin olup olmaması çok önemli değil ürünü sattığım kişilere üye yaparsan kendine zincirleme düşün kim ne satarsa sen kârını alacaksın mesela 50 liralık bir üründen 20 TL kârını alabiliyorsun sen müşteriye katalog fiyatına satıyorsun ama kendi temsilci fiyatından alıyorsun. Katalog fiyatı 50 tl mesela temsilci fiyatı 30 20 tl sana kalıyor. Sen kapıda kargoya firmanın ödemesini yapıp kendi payını alıyorsun 👍👍

Varsa ben de alabilirim. Geccmis olsun bu arada
Haydi hanımlar sizlere kazancı güzel olan muhteşem bir iş teklifim var👍sizde evinizi çocuğunuzu ihmal etmeden çalışıp eşinize ailenize destek olabilirsiniz👍zamanınızı boşa harcamayınHaydi🎉 denemeden bilemezsiniz gelin beraber kazanalim 🎈
Ben de kazanmak istiyorum diyorsanız detaylı bilgi için msj atmaniz yeterli

NOT :BONCUK PAKETLEME ISI DEGIILL.İLETİŞİM İÇİN MESAJ ATMAYI UNUTMAYIN

KENDİ UYELİĞİNİZİ YAPMAK İÇİN PROFİLİMDEKİ LİNKTEN ÜCRETSİZ KAYIT OLABİLİRSİNİZ
#pinterest #örgüfikirleri #tığişi #grannysquare #bebekyelegi #hobi #örgübattaniye #yatakörtüsü #bebekbattaniyesi #baby #koltukşalı #dizbattaniyesi #örgüçanta #10marifet #örgühırka #kurabiye #sunumönemlidir #tarif #iğneoyası

X