Oglunu kocasi sanan kaynana, anasinin etrginden cikamayan koca. Nolur bi akil verin?

ama şu bir gercekki evet beni sevmiyor kenarda tutuyor seven adam tuvalete de mi gidip yazamaz :KK70: bunlar bahane.. kendini benim için zahmete sokmuyor işte..
Allah aşkına tuvalete gidip de mi yazamaz nasıl bir loser seviyesidir. Adam sana metres muamelesi yapiyor bunu nasıl kabul ettin bu zamana kadar . Çocuk gibi her mesaja kahkaha atan emoji falan . Cidden biraz gururlu mu olsan . Zaten seninle tekrar bir evlilik gibi birşey olmaz da bir kaç aya evlendim ben deyip seni de metres yapsa şaşırmam . Kendini niye bu hallere düşünüyorsun. Anası görusemezsin demiş oğlu da it gibi korkuyor sende hala bununla mesajlasiyorsun hemde iki çocuktan sonra . Yani burada şaşırmayım dedikçe şaşırıyorum

Ay yerinde yerinde günlerdir çok agladim çok üzüldüm ama bugün ayrıldıktan sonra bir hafifleme hissettim.. bugün hala beni sucluyordu 1 haftadır canımdan bezdirdin ise gidene kadar sabredemedin, ise gidicem rahat rahat konuşuruz falan.. buradakiler annesini falan tanımadığı için inatla sevgilisinın yaninda diyorda cocuklar gün içinde babasını arıyor.. onlarla konuşuyor görüntülü kedileri falanda gösteriyor kızlar ne zaman ararsa açıyor zaten sorun benim aramamda.. anasıyla evde oturuyor... ama şu bir gercekki evet beni sevmiyor kenarda tutuyor seven adam tuvalete de mi gidip yazamaz :KK70: bunlar bahane.. kendini benim için zahmete sokmuyor işte..
Canım bak tuvalete gitmesine de gerek yok
Anne baba kımse artık yanındaki ne kadar despot olursa olsun
Seviyorsan yanındakilere Bi 'hayırdır!!!' dıyosun

Ayrıca ne demek gidene dek sabredemedin.
Burada oldugunda araşarak degıl yanınızda olarak vakit gecırmenız gerekirken anneyi tercih etmek nedir biliyomusun
Sevmıyorum seni'dir

Ayrıca farzı misal anneden aşırı korkuyorsun ama karınıda seviyorsun

Hemen bır yol bulursun geldıgın zamanı anana hıc bıldırmezsın bu yıl gelemiyorum anne izinler iptal dersin vardiya degısımi dersın. İki yabancı terim uydurursun. karınla cocugunla gecirirsin tek birliktelik fırsatının oldugu bugunleri

Mal insan bile cok parlak fikirler üretiyor sevince, yolunu bulmak ıcın

Allah aşkına tuvalete gidip de mi yazamaz nasıl bir loser seviyesidir. Adam sana metres muamelesi yapiyor bunu nasıl kabul ettin bu zamana kadar . Çocuk gibi her mesaja kahkaha atan emoji falan . Cidden biraz gururlu mu olsan . Zaten seninle tekrar bir evlilik gibi birşey olmaz da bir kaç aya evlendim ben deyip seni de metres yapsa şaşırmam . Kendini niye bu hallere düşünüyorsun. Anası görusemezsin demiş oğlu da it gibi korkuyor sende hala bununla mesajlasiyorsun hemde iki çocuktan sonra . Yani burada şaşırmayım dedikçe şaşırıyorum
Yok ya ne korkusu asla oyle degıl o iş
O kısıma ınanmıyorum

Ever haklısınız.
Dün ayrıldık =) ama o hala kendini haklı görüyordu.. zaten sevseydi kabul etmezdi sevmedigi için umrunda değildi gorusememek

Yok ya ne korkusu asla oyle degıl o iş
O kısıma ınanmıyorum
Tuvalete de mi gidip yazamıyorsun dediğim de gitmiyorum oturuyorum dedi..
İnsan esini aramadan duramaz dedigimde bana duramayacagim ne yaptın dedi.. 1
5 ay boyunca ne derse yaptım tırnaklarını bile bana kestiriyordu. İnsan sevince tiksinmiyormus.. kesiyodum.. dün bana telefonda dediki İnsan huzurlu olduğu yerden kacarmi çayımı bile zifiri dem veriyodun=) yani bahane arayan gözünün üstünde kaşın da vr der mesele sevmek ve sevmemek.. Ben olsun diye tuğlalar orerken o arkamdan hepsini tekrar indiriyordu
Gözüm açıldı evet acı çekiyorum enayi kullanılmış falan hissediyorum ama gececek

Adama edecek laf yok da bir de kedi mi aldınız? Hayvanı niye kendi dertli hayatınıza ortak ediyorsunuz ya bir sağlık sorunu çıkmazsa normal şartlarda 12-15 yıl yaşayacak o hayvan. Çocuklarınıza üzülmüştüm şimdi kedi de eklendi yazık günah gerçekten.

Ever haklısınız.
Dün ayrıldık =) ama o hala kendini haklı görüyordu.. zaten sevseydi kabul etmezdi sevmedigi için umrunda değildi gorusememek
Hala yanlış noktadasin . Sevseydi seni almaya gelirdi telefonunu açmaya bile tenezzül etmiyor . Etmediği hakaret kalmamış sen buna insan gibi cevap veriyorsun . Yani bu kadar yapisman normal mi

Adama edecek laf yok da bir de kedi mi aldınız? Hayvanı niye kendi dertli hayatınıza ortak ediyorsunuz ya bir sağlık sorunu çıkmazsa normal şartlarda 12-15 yıl yaşayacak o hayvan. Çocuklarınıza üzülmüştüm şimdi kedi de eklendi yazık günah gerçekten.
Hanfendi bizim 3 yaşında bir kedimiz zaten var çok iyi sartlardada bakılıyor siz dert etmeyin.

Ben böyle kocaya var ya neler neler yaparım ama anlatırsam ban yerim. Şu adamı kolundan tutup hadi oğlum sen ananın evine bir daha da görmeyeyim seni burada diyemezdiniz mi?

Ayrılmak kolay değil zor çok geçmiş olsun ama en iyisini yaptın. Böyle hayat geçmez bir gün iki gün her neyse üzülürsün ama geçer. Belkide sana değer veren çok iyi hissettirecek Biri ile tanışırsın. Hayatın ne getireceği belli olmuyor

Ayrılmak kolay değil zor çok geçmiş olsun ama en iyisini yaptın. Böyle hayat geçmez bir gün iki gün her neyse üzülürsün ama geçer. Belkide sana değer veren çok iyi hissettirecek Biri ile tanışırsın. Hayatın ne getireceği belli olmuyor
Sevilmediğin istenmedigin ama manipule edilerek kenarda tutuldugun bir ilişkide olmaktan iyidir =)

Ne acayip ilişki!

Neden bugüne kadar ayrılmadınız ki?
Ya aslında çok ayrıldık.. Ben hep kv yaşadım. Bana çok çektirdiler.. çok şey yaşadım terk ettim falan ya o geldi yalvardı ya ben barıştım falan hep ayrıl barış oldu.. eski eşimde bana çok saplantiliydi oncelerden böyle de değildi aşırı duskundu falan.. sonra ben kıskançlık krizleri den şiddet falan görünce sogudum cnsel anlamda falan istememeye itmeye falan başladım oda zamanla soğudu. Sonra şiddet falan bitti.. düzelir dedim ben cinselligi falan düzelteyim hata ettim dedim gittim barışmak istedim o günden sonra bana olan sevgisi ilgisi tamamen bitmişti hissediyordum.. sorduğum da da eskisi gibi aşkından ölmüyorum ama seviyorum zamana bırak demisti.. olur belki diye 8 aydir çabalıyorum ama olmadı.. beni hep yok saydı degersizlestirdi aşağıladi. Umursamadı falan falan en son da da gözüm açıldı artık

X