İstanbul'da çocuk esirgeme kurumu ziyareti yapmak isteyenler

Merhaba arkadaslar , hadi biri öncülük yapsin ve haftaya gidelim cumartesi yada pazar ☺

Merhabalar bende böyle bir etkinliğe dahil olmak istiyorum hep yapmak istedim ama yaşadığım yerde bu konuda etkinlikler çok fazla olmadığı için ve yaşım çok büyük olmadığı için kendim yapamadım şuanda istanbul acıbademe üniversite okumaya geldim ve buraları bilmediğim için bir grupla gitmek istiyorum gidicek olanlar varsa ve haber verebilirse çok mutlu olurum teşekkür ediyorum.

Henüz gidilmedi kızlar
Biri başı çekse iyi olur aslında. .

Sevgi evlerini merak edenler bi bakın derim.

İzledim. İnsanın birden gönüllü anne olası geliyor. Aslında hep aklımda da tek başıma nasıl yaparım nasıl ederim diye düşünüp erteliyorum hep. Çok güzel bir şey masumları sevindirmek ya ALLAH inşaallah bana da nasip eder.

Arkadaşlar çocuk yuvalarina gitmek için onceden izin almak gerekiyormus bende küçükyali çocuk yuvasini aradim ve önümüzdeki hafta çarşamba günü icin randevu aldim( persembe gununden beri ulasmaya calisiyorum.yetkiliyle gorusunce kacirmak istemedim hemen randevu aldim)Gelmek isteyenler olursa gununu tekrar ayarlayabiliriz

Arkadaşlar çocuk yuvalarina gitmek için onceden izin almak gerekiyormus bende küçükyali çocuk yuvasini aradim ve önümüzdeki hafta çarşamba günü icin randevu aldim( persembe gununden beri ulasmaya calisiyorum.yetkiliyle gorusunce kacirmak istemedim hemen randevu aldim)Gelmek isteyenler olursa gununu tekrar ayarlayabiliriz
merhaba bende uzun zamandır gitmek istiyorum ve tek başıma cesaret edemedim. tuzla tepeoren de oturuyorum kucukyaliya en az 2 vesayetle geliyorum 3 de olabilir bilmiyorum. size de uyarsa kartalda varmış esirgeme yurdu ortada buluşup oraya gidersek cok memnun kalırım

Merhaba
Ben kartalida aradim aslinda ama internetteki telefon ya yanlis verilmis yada degistirilmis.Ulasamadigim icin kucukyali ve goztepeyi denedim kucukyalidan randevu alabildim.Eger siz ulasirsaniz benim icin kartalda olur.

Uzun zamandir istiyorum ama bir turlu cesaret edemiyorum. Nasil ne zaman ne alip gideyim onlari gorunce ne yapacagim hic bilmedigimden ve guclu durabilecegimden emin olmadigimdan erteledim hep. Ama bir yandan da aklima geliyorlar ve vicdan azabi cekiyorum. Sevgiye muhtaclar, anne sevgisini hic bir sey dolduramayacagi icin onlar hep aclar bu sevgiye...
Dedigim gibi,gitmeyi cok istiyorum ama yalniz gitmek istemiyorum. Benim gibi dusunmus olup erteleyen ve arkadas arayanlar varsa birlikte gidelim mi?

ben oglumla gıtmıstım.yanınıza bol bol oyuncak alın encok buna sevınıyorlar.bırde unutmayın sarılın sarılmak
onların kalplerınde sevgı kelebeklerıactırıyor .
bılımsel yanı annelerın boyunlarına bastırdıkları cocukların sevgıyı daha cok algıladıklarını gosterıyor.
sevhı ucretsız vepaha bıcılmez bır arac ınanın onlardan daha cok sıze ıyı gelecek
sevgıler

Merhaba
Ben kartalida aradim aslinda ama internetteki telefon ya yanlis verilmis yada degistirilmis.Ulasamadigim icin kucukyali ve goztepeyi denedim kucukyalidan randevu alabildim.Eger siz ulasirsaniz benim icin kartalda olur.
Küçükyalıdaki yurdu erkek arkadaşımla ziyaret etmiştik bidefa çok duygu yüklüydü.çocuklara yine gelicem diye söz vermiştim bi türlü gidemedim.siz yaptınızmı g
Merhaba
merhaba bi kere erkek arkadaşımla Küçükyalıyi ziyaret etmiştik çok duygu yüklüydü.çocuklara yine gelicem diye söz verdim ama bi türlü gidemedim.siz gittinizmi bidaha gitmeyi düşünürseniz birlikte gidebiliriz

Uzun zamandir istiyorum ama bir turlu cesaret edemiyorum. Nasil ne zaman ne alip gideyim onlari gorunce ne yapacagim hic bilmedigimden ve guclu durabilecegimden emin olmadigimdan erteledim hep. Ama bir yandan da aklima geliyorlar ve vicdan azabi cekiyorum. Sevgiye muhtaclar, anne sevgisini hic bir sey dolduramayacagi icin onlar hep aclar bu sevgiye...
Dedigim gibi,gitmeyi cok istiyorum ama yalniz gitmek istemiyorum. Benim gibi dusunmus olup erteleyen ve arkadas arayanlar varsa birlikte gidelim mi?
Merhaba zaman biraz gecmis ama bende gitmek isterim

X