İstanbul'da çocuk esirgeme kurumu ziyareti yapmak isteyenler

miniminimarg

Bir umut lazım şimdi bana
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2013
435
403
Uzun zamandir istiyorum ama bir turlu cesaret edemiyorum. Nasil ne zaman ne alip gideyim onlari gorunce ne yapacagim hic bilmedigimden ve guclu durabilecegimden emin olmadigimdan erteledim hep. Ama bir yandan da aklima geliyorlar ve vicdan azabi cekiyorum. Sevgiye muhtaclar, anne sevgisini hic bir sey dolduramayacagi icin onlar hep aclar bu sevgiye...
Dedigim gibi,gitmeyi cok istiyorum ama yalniz gitmek istemiyorum. Benim gibi dusunmus olup erteleyen ve arkadas arayanlar varsa birlikte gidelim mi?

Son düzenleme:
Ben istanbulda ki büyük bir kuruluşta 2 sene eğiticilik yaptım.Bence gitmelisiniz.Mesela bi cumartesi sabahı gidebilirsiniz.Daha sakin oluyo ve çocuklar grupta oluyolar diğer günler hep bi faaliyet halindeler çünkü.

Abur cubur alıp gitmeyin lütfen çünkü onların orda marketleri var ve ellerinde çokça abur cubur var.Ayrıca hiçte sağlıklı değil.
Onlarla vakit geçirmeniz yeter.Ama hiç birini ayırmadan çünkü ziyaretçi gittikten sonra çok farklı bi ruh halleri oluyor.

Ve lütfen ordaki çalışanlara şüpheli gözlerle bakmayın.Emin olun temizlikçisi,annesi,hemşiresi hepsi çok fedakar ve vicdanlılar.En azından benim bahsettiğim yuva öyleydi.

Umuyorum hala da öyledir.

Ben istanbulda ki büyük bir kuruluşta 2 sene eğiticilik yaptım.Bence gitmelisiniz.Mesela bi cumartesi sabahı gidebilirsiniz.Daha sakin oluyo ve çocuklar grupta oluyolar diğer günler hep bi faaliyet halindeler çünkü.

Abur cubur alıp gitmeyin lütfen çünkü onların orda marketleri var ve ellerinde çokça abur cubur var.Ayrıca hiçte sağlıklı değil.
Onlarla vakit geçirmeniz yeter.Ama hiç birini ayırmadan çünkü ziyaretçi gittikten sonra çok farklı bi ruh halleri oluyor.

Ve lütfen ordaki çalışanlara şüpheli gözlerle bakmayın.Emin olun temizlikçisi,annesi,hemşiresi hepsi çok fedakar ve vicdanlılar.En azından benim bahsettiğim yuva öyleydi.

Umuyorum hala da öyledir.

Teşekkürler bilgilendirdiğin için

Merhaba, konu üzerinden zaman geçmiş ancak ben de gitmeyi çok isterim hala düşünüyorsanız

Kesinlikle.isterim ...

merhabe ben daha once bıkere gıttım ve gıtmeyı tekrar cok ıstıyorum ıstanbulun hangı semtındesınız

Ben istanbuldayım ve çocuk esirgeme kurumlarının yerlerini bile bilmiyorum :KK43: o yüzden deneyimli biri ile birlikte gitsek güzel olur aslında. Sizler istanbulda mısınız? Bir cumartesi gününü ayarlayalım ve gidelim ne diyorsunuz? Haftaya mesela?

Son düzenleme:
Ben istanbuldayım ve çocuk esirgeme kurumlarının yerlerini bile bilmiyorum :KK43: o yüzden deneyimli biri ile birlikte gitsek güzel olur aslında. Sizler istanbulda mısınız? Bir cumartesi gününü ayarlayalım ve gidelim ne diyorsunuz? Haftaya mesela?

ben kartaldayım burada var cocuk esırgeme kurumları , vede gıtmek tabıkıde ısterım

Selam arkadaşlar bende gitmek istiyorum bişeyler alıp hadi gidelim ertelemeyelim bende kartaldayım

Kızlar konu acilali cok olmus ama giderseniz beni de bilgilendirirmisiniz. Bende gelirim ♡

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar Merhabalar
ben çocuk esirgeme kurumuna gitmek istiyorum fakat internetten bulduklarım pek sağlıklı olmadı Avrupa Yakasında bildiğiniz var mıdır?

X