İstanbulda 4bin tl harçlıkla geçinilir mi

Lizzie8919

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2016
234
114
Merhabalar yaklaşık 40-45k maaşım var ev kira12k altın günü,astroloji dersi ve 11k kredi borcumu ödeyince elimde 4k gibi bi para kalıcak. Bu para ile geçinilir mi istanbulda? Yemek parası yemek kartından harcıyorum.

Merhabalar yaklaşık 40-45k maaşım var ev kira12k altın günü,astroloji dersi ve 11k kredi borcumu ödeyince elimde 4k gibi bi para kalıcak. Bu para ile geçinilir mi istanbulda? Yemek parası yemek kartından harcıyorum.

Kendi adıma cevaplayayım ben geçinemem.

Bütün zorunlu şeyler ödendikten sonra bir ay idare eder.

Yani son iki haftadır dikkat ederek 2 haftada 1700 tl harcadım ama ekstra dikkat ettim ve 2 kere arkadaşlarımla görüşmeye gittim :KK43:

1000 tl ve uzun zamandır devam ettiğim için bırakmak da istemiyorum. Ek olarak ayda 1-2 danışmanlık alarak 700-800 falan kazanıyorum nötrlüyebiliyo
40 bin maaş için hiçbir şey değilmiş zaten, seviyorsanız bırakmayın. Bence o parayla geçinmek semtten semte değişir. Sömestrda kardeşimin yanına gittim, semtin fırınları bariz şekilde pahalıydı.

40 bin maaş için hiçbir şey değilmiş zaten, seviyorsanız bırakmayın. Bence o parayla geçinmek semtten semte değişir. Sömestrda kardeşimin yanına gittim, semtin fırınları bariz şekilde pahalıydı.
Malesef istanbulda öyle marketleri bile cok pahalı fakat şirketin yemek kartının geçtiği yerlerden alışveriş yaparak mutfak masrafını cok cok az ödüyorum denebilir

Matematik yapın ne kdr zorunlu gider var cebinizde son güne kdr ne kalıyor
Kent lokantaları İstanbulda mi İzmir'de mi?
Yemek için belki işinize yarar tam da özellikleri bilmiyorum
Birde ne kdr süre bu geçerli olacak
Örneğin 3 ay kapıdan dışarı çıkmayın ama 4. Ay insan artık dayanamaz
Yada giyim vs ihtiyaç cikar

X