Israrla tanışmak istiyor,

Öncelikle zahmet edip yorun yaptığınız için ve biz öğretmenleri evliya olarak görüp değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Takdir edersiniz ki bu platformdaki muhataplarım öğrenciler değil sizlersiniz.
Biz öğretmenler de bazen argo konuşabiliriz,gayet de doğaldır.
Bu tavrınızı anlıyorum yine de .Sizin adınıza üzgünüm.İyi günler.

Daha önce bir sebeple arkadaşları ile bizim okula gelmiş biri beni gördüğünü ve beğendiğini söylüyor.Bana ulaşmak için instagram açmış,okul bilgilerinden (öğretmenim) beni bulmuş.Kendisi de çalıştığı okulun adını verdi,yazmaya da devam ediyor.Kontrol ettiğimde ismi ve fotoğrafları da var.
Sizce bir taktik olabilir mi?
Bir de kendine çok güveniyor.
sanirim sizi begenmis etkilenmis kimbilir kendisine yakinda hissetmistir bunlardan dolayi uzaktan sizi takibe almis yasam tarzini vs ögrenip belkide sizinle uyarsaniz sizde begenir vs tanisip birbirinize hayat tarsiniz birlestirmek istiyor

Adam görmüş beğenmiş Mutlu, mıy mıy mıy yakılsa daha mı iyi olacaktı :110:
Öyle olmasını umuyorum ,bazı erkekler instagramdan boşlukta olduğunda ortak platformlardan bakıp bakıp bir şeyleri bahane edip yazıyorlar ya.Ondan dolayı konu açtım.Daha önce başıma gelmedi ama kardeşim de engelle yalandır o deyince tereddüt ettim.
Denemeden bilemem yine de .Bir kahve içeceğim.

Tabiki de öyle ama hemen sevgili olmak istedi,böyle bir söz veremem dedim.Peki dedi,yazmadı.İki gün sonra tekrar yazdı.
Aceleci yani.
niyetini açıkça belli etmiş
senle arkadaşlık kurmak için değil ilişki kurmak için görüşme niyetinde
eğer sen de beğendiysen ve evlilik gibi düşüncelerin varsa
madem bu adam bu kadar net yaklaşıyor sen de net yaklaş
ben sadece sonu evliliğe gidebilecek bir ilişkinin içinde olmak isterim öyle senelerce sevgili olalım sonra ayrılalım kafasında değilim de
niyetin buysa yani .

Sonra tekrar yazdı ,o gün için buluşmak istediğini söyledi.Müsait değilim,dedim.Bugün yine yazdı.
Adam acelesi varmış gibi,hemen sevgililik moduna geçip evlilik faslına girmek istiyor.
İşin garibi çok da yakışıklı.Ben yüzümün güzelliğine güvenirim ama balıketliyim.
Bedenime güvenmem.
O yüzden evlilik ayağına yatıp seks avcısı mı diyeceğim,o zaman niye beni bulsun,daha kolay yolları var.Ya da en kolay yol bu .Ay bilmiyorum.😝

Bence görüşmeden çok fazla senaryo yazmaya başladınız. Böyle yaparsanız kafanızı karıştırırsınız. Ayrıca adam belli bir yaşın üzerinde ise hemen evlilikte isteyebilir. Ama siz iyi tanımak istiyorum diyorsanız ona göre istekrinizi söylersiniz, kabul ederse de görüşmeye devam ederseniz.

Bir 6-7 yıl kadar önce facebook yaygınken bir arkaşıma biri mesaj atıyor işte yüksek lisans tezi için okulunuza anket çalişmasi için geldiğimde gördüm ve ekledim diyor, arkadaşta baya etkileniyor bu durumdan . Yazışmaya başladıktan sonra arkadaş grubumuzla buluştuk. ( yakın okullarda çalışıyoruz). Kız bu hikayeyi anlattı başka bir arkadaş aa dedi bana da bu mesaj geldi. Adam kafasına göre sizi gördüm diye mesaj attığı ortaya çıkmıştı
Kırk yılda bir biri yazıyor o da herkese yazıyor olmuş.😁 yavrum kendini nasıl özel zannetmiş.üzücü.tanışmak iyi, güzel de büyük bir kısmı da herkese yapıyor aynı şeyleri.acımasız gerçekler.sonuç olarak şekil A konu sahibi gibi oluyoruz.

Daha önce bir sebeple arkadaşları ile bizim okula gelmiş biri beni gördüğünü ve beğendiğini söylüyor.Bana ulaşmak için instagram açmış,okul bilgilerinden (öğretmenim) beni bulmuş.Kendisi de çalıştığı okulun adını verdi,yazmaya da devam ediyor.Kontrol ettiğimde ismi ve fotoğrafları da var.
kesinlikle bulaşmayın. Oturup sohbetinin olmadığını tesadüfen bir kere gördüğü biri için instagram açan sizi araştıran, ısrarla da bulusmak isteyen biri bana çok ürkütücü gelirdi. Bir kere daha karşılıklı konusmamışsın bile hemen ne begenmesi, bi insanı 2 dakika görmeyle bu kadar begenebilmek bana çok saplantılı geldi. Israrlara falan girmiyorum bile. Başınızı yakmayın bence.

kesinlikle bulaşmayın. Oturup sohbetinin olmadığını tesadüfen bir kere gördüğü biri için instagram açan sizi araştıran, ısrarla da bulusmak isteyen biri bana çok ürkütücü gelirdi. Bir kere daha karşılıklı konusmamışsın bile hemen ne begenmesi, bi insanı 2 dakika görmeyle bu kadar begenebilmek bana çok saplantılı geldi. Israrlara falan girmiyorum bile. Başınızı yakmayın bence.

Önden bir beş dakika görüntülü görüşmek istedim,geri durdu.Mırın kırın etti.Görüşmeyelim istersen dedi.Ben de engelledim.

Kardeşimin arkadaşına da yapmış aynı şeyi ve onun arkadaşına da.Anlayacağınız adam herkese bu taktikle geliyormuş.

Hislerim yanıltmadı beni.

Ohoo ilk kez mi yaşıyorsunuz? Neredeyse her ilçe milli eğitime gittiğimde ya da okulumuza gelenler olduğunda, bir programa katıldığımda (hatta ve hatta sandık başkanı yazmıştı bir kere 😂) mutlaka istek, mesaj ya da başka arkadaşlar aracılığı ile tanışma teklifleri alıyor(dum). Dum çünkü şuan nişanlıyım 😂 Nişanlımla da böyle tanıştım neyi enteresan anlamadım.

Ya bu insanlar nasıl tanışsın, seri katil falan değilse tipini beğendiniz ise bir oturun çay için baktınız hitap etmiyor sen sağ ben selamet dersiniz

Ya bu insanlar nasıl tanışsın, seri katil falan değilse tipini beğendiniz ise bir oturun çay için baktınız hitap etmiyor sen sağ ben selamet dersiniz
Merhaba ,bahsettiğim kişinin herkese aynı taktikle yazdığınu az önce öğrendim maalesef.
Tanışma stilinden ziyade hemen sevgili olmak istemesi tuhafıma gitmişti .

X