Israrla tanışmak istiyor,

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
1.909
1.387
33
Daha önce bir sebeple arkadaşları ile bizim okula gelmiş biri beni gördüğünü ve beğendiğini söylüyor.Bana ulaşmak için instagram açmış,okul bilgilerinden (öğretmenim) beni bulmuş.Kendisi de çalıştığı okulun adını verdi,yazmaya da devam ediyor.Kontrol ettiğimde ismi ve fotoğrafları da var.
Sizce bir taktik olabilir mi?
Bir de kendine çok güveniyor.

Daha önce bir sebeple arkadaşları ile bizim okula gelmiş biri beni gördüğünü ve beğendiğini söylüyor.Bana ulaşmak için instagram açmış,okul bilgilerinden (öğretmenim) beni bulmuş.Kendisi de çalıştığı okulun adını verdi,yazmaya da devam ediyor.Kontrol ettiğimde ismi ve fotoğrafları da var.
Yani? Ne var bunda?

Eee ne diyelim? Tipi hoşuna gidiyorsa şans ver ne olacak. Ben direkt red ediyorumdur. (Beğenmezsem)😂😂

Seni dünya gözüyle görmüş beğenmiş adamdan neden sapıkmış gibi bahsediyorsun… kimin yanına gelmiş sizin okula tanıdığın biri mi? Görüşmelisin hemen. Sanaldaki sırtlanlardan bin kat iyidir
O kadar insanlara güvenmez oldum ki,maytap mı geçiyor acaba diye düşünüyorum.

X