İple mi, sirle mi?

1 metre kadar ip bırakıp makaraya kör düğüm atıyorum sağ kolaltıma koyuyorum. sağ elimle ipin ucundan biraz parmağıma doluyorum, sol elimle ipi ortalayıp biraz büküyorum kuaförde gördüğün şekilde sonra alıyorum :eek: ah böyle zor ama bir fikrin olsun diye anlattım canım, çevrene sor bilen birinden mutlaka öğren, sana ömür boyu lazım olacak bir şey bu a.s.

aman hic birsey anlamadim-tatlicadiarzu-
ben beceremiyorum, makine ile aliyorum yüzümü cimbiz veya agda bandi

-tatlicadiarzu-

bende su iple almayi beceremiyorum -tatlicadiarzu-

canım bende hıc beceremezdım hatta hala da cok ıyı degılım ama ala ala gelısırmıs dıyolar ıpı musluga bagla bı elıne dola dıger elını tut ust dudagının ustune koy ve ıpı gecıp ıt :)) ayy bıraz karısık oldu ama:) hani agızlarında tuturlar ya ipi ıste bunda da o gorevı musluk yapacakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

daha iyi olsun diye geçen sene bant ağda kullanmıştım dudak üstüme.oluşan lekeyle bir yıldır uğraşıyorum.hiç tüy olmasa da karşıdan bakınca maşallah ağanın pala bıyıkları gibi görünüyor leke yüzünden.en iyisi ip.artık ip kullanıyorum.gayet rahat.

daha iyi olsun diye geçen sene bant ağda kullanmıştım dudak üstüme.oluşan lekeyle bir yıldır uğraşıyorum.hiç tüy olmasa da karşıdan bakınca maşallah ağanın pala bıyıkları gibi görünüyor leke yüzünden.en iyisi ip.artık ip kullanıyorum.gayet rahat.

ya acaba ağdanın markasındn mı oldu. veet mi aldın. çünkü bende sirle aldırıyorum ama gidemeyince veet kullnıyorum.

uzmana danıştım geldim....hemen yazayım, sir belli bir süre sonra sarkmaya neden olmaz ağda gibi dedi..zaten ağdayı da yüzüne sürdürme sakın dedi...ayrıca siri yüzünde uygulatıyorsan işi bilen birine yaptır, aynı yeri defalarca sürüp çekmesin, tahriş olur dedi...bir de kılların yönünü iyi ayarlasın, bir o yana bir bu yana yapmasın dedi....ve sir ölü deriyi attığı için peeling etkisi yapar dedi....ama sir her bayanın yüzü için kullanılmıyor, çünkü bazı ciltlerde alerji yapıyor ve sivilceye neden oluyor, benim cildim hassas değil öyle....

ya ben de bir türlü anlamadım ipin ne tarafını tutuyorsunuz nasıl doluyorsunuz nasıl alıyorsunuz???benim çok sık çıkıyor devamlı kuaföre gitmek olmaz ağda ise hiç kullanmam yüzüme

X