Ip aski (fransiz askisi yaptirdim)

İp askı ile ilgili gerçekten çok az bilgi var internette, tecrübe de paylaşılmamış doğru düzgün. Ben hiç bilinmeyen taraflarından bahsetmek istiyorum. Cerrahi operasyonları da tatmış biri olarak botox gibi çok kolay bir işlem olmadığını söyleyebilirim. İğnenin girdiği saç dipleri ağrı yapıyor. Sonrasına yapılmaması istenen uzun bir listesi var, bunlardan kimse bahsetmemiş mesela. İşlemden hemen sonra normal hayatınıza çıkamıyorsunuz, insan içine çıkmak için en az 3-4 gün verilmesi lazım. Oluşan asimetri ve çukurlara göre bu süre uzayabilir. En az 1 ay boyunca saç boyamak yasak; yandaki saç dipleri yara ve çok hassas oluyor çünkü. İlk 3 gün yüz yıkama, duş alma yasak. İşlem sonrası 1 kutu antibiyotik kullandırıyorlar. Sonraki 3 ay sauna tarzı çok sıcak ortamlar yasak. İlk 3 ay yan ve yüz üstü yatmamanız; yatarken yüz bandı takmanız isteniyor. Bunlar ipin ömrünü uzatan önlemler. Şevkiniz kırılsın diye değil giderken benim gibi hazırlıksız gitmeyin diye yazıyorum. Sonuçları ve değip değmeyeceği kısmına yorum yapmayacağım, doktora ve kişiye göre değişiyor çünkü.
Sonuçdan memnun musun peki ben yeni yaptirdim zamanla bakicam

kizlar merhaba,

2 kere yaptirdim o sebeple deneyimlerimi paylasmak istedim;

2 sene once istanbulda nisantasinda cok sik cok iddiali unlulerin estetikcisine yaptirdim, cok yeni cok mukemmel dedi , en az 3 yil garanti dedi erimeyen ipler vs vs....

ama maalesef birkac ay sonra hicbir etkisi kalmadi yanaklarim coktu , dolgu yaptirmak zorunda kaldim,

bu sene tekrar cok moda oldu hadi dedim o iyi degildi ,ayni degildi ,bir daha yaptirayim gene cok taninmis burda bile cok konusulan instagramda muthis fotolari olan bir yere yaptirdim 3 ay bile olmadi gene ayni hic yapilmamis gibiyi gectim cokuk asimetri hatasi seklinde goruntu var ve asla ve asla yanaklar yukarda kalmiyor,

soylenenler hepsi bos hepsi para tuzagi,

yanak kaldirmada en etkili tek cozum facelift tir, ki ben onu da yaptirdim,

sunu soyluyorum kesinlikle yaptirmayin gidin bi guzel cerrahi islemle yanaklari kaldirin inanin hepsini denemis biri olarak soyluyorum be ve buna benzer birkac seans suren yok doblo yok genclik asisi yok ultra falan uzak durun,

hepinize kolay gelsin.
Dogru katiliyorum size siz nerdenyaptirdiniz facelift i ?

Ali cemal beye goz kapagi yaptirdim memnun kaldim.askilari beykozda yaptirdim daha uygundu.Ali cemal beye gore .sizin hemen etki oldu mu.oncesi sonrasi fotonuzu bana ozelden atabilirmisiniz.
Merhaba Ali Cemal beye göz kapağı yaptırdım bende. İzler kaldı. Sizde de var mı?

Printmps ;
Burada uğraşmayın bu işkerle yüz gerdim yazmışsınız. Bir üyemiz de sormuş nerede yaptırdınız diye Chanel adlı arkadaşımız. Madem yazıyorsunuz cvp verme sorumluluğunuz da var nezaketen değil mi. Vermemişsiniz.

Yorumları baştan okudum. İşlemden tek bir kişi memnun kalmış. Hiç kimse memnun değil. Geçici bir işlem. Ihtiyaç varsa güzelce cerrahi yönteme başvurun. Hem kalıcı hem de net çözüm. Büyük operasyona gerek yok. Neye ihtiyacınız olduğunu iyi bilin. Doktoru yönlendirin fikir verin. Kalıcı ve güzel sonuçlar alırsınız. Büyük face liftinglere de gerek yok.
Ufak operasyonlara örnek verir misiniz

X