Ip aski (fransiz askisi yaptirdim)

adaynur

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
84
65
45
Ben çok araştırdım detay göremedim gün gün yazacağım şu an 6 saat oldu şakalarımda inanılmaz ağrı var.ama yüzüme bakınca dayanıyorum..heyecan verici yaşım 40 çok bir deforme yoktu hafif dudak kenarında çizgi ve cilt elastikiyeti azdı.su an parlıyor gerildi ama aciyorr...

Ikinci günüm arkadaşlar gece çok ağrım oldu.ama sonuç şimdiden çok güzel resim bırakıyorum.

Eklentiler

• 20191115_093013.jpg
    20191115_093013.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 9.373
  • 20191114_125506.jpg
    20191114_125506.jpg
    109,8 KB · Görüntüleme: 7.252
Şu an şükür ağrım sızım kalmadı ağrı kesici almadım bu gün..Sadece ağzımı açıp kapatırken yanaklarında çenenin yan tarafı hafif geriliyor..

cok güzel olmus gercekten cok genclestirmis sizi
Ben de bu fotograflari gördükten sonra ihtiyac olursa düsünürüm artik
cok basarili olmus
Korkuyordum aslında yüzüm şiş duracak ifadem değişecek diye şükür olmadı.ve en ilginci henüz ödem şişme vs de yok..🧚‍♀️💃💃

Korkuyordum aslında yüzüm şiş duracak ifadem değişecek diye şükür olmadı.ve en ilginci henüz ödem şişme vs de yok..🧚‍♀️💃💃

Güle güle kullanin
Sadece 40 yasinda cilt o kadar sarkiyor mu cidden, benim dudak kenarimda kirisiklik basladi 28 yasindayim
cilt gercekten incelmeye basladi, kabullenmeye calisiyorum

38 den sonra başladım hissetmeye fakat benim dudak yeme tikim var dolayısı ile çok mimik kullandım onun etkisi büyük

Yüzümün icinde karincalar yürüyor hissi ve kaşınma ikinci gün.hala morarma ve şişme.yok ama ağrı sızı var işlemin hemen ardından işe dönebilirsiniz koca bir yalan..biraz fazla konuşayım ağrı başlıyor.

Yüzümün icinde karincalar yürüyor hissi ve kaşınma ikinci gün.hala morarma ve şişme.yok ama ağrı sızı var işlemin hemen ardından işe dönebilirsiniz koca bir yalan..biraz fazla konuşayım ağrı başlıyor.
Merhaba özel mesaj gönderilemiyor sanırım size ?

X